Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
конспекти уроків 4 клас.docx
Скачиваний:
2
Добавлен:
01.07.2025
Размер:
2.92 Mб
Скачать

ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

1. Домашнє завдання.

III.

Homework

РЗ, впр. 2, 3 (с. 13), письмово.

Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.

Т: In which situations can you use the information you have learned today?

УРОК 11

Підтема: Покупка продуктів.

Мета: Ознайомити з назвами тари для продуктів харчування.

Відпрацювати вживання прийменника о/у конструкціях типу a can of Cola. Виховувати ввічливість у спілкуванні.

Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для групової роботи (НО).

Т ХІД УРОКУ

І.

Greeting

ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

  1. Привітання.

  1. Див. урок 9.

  2. Пісня-сценка «Good morning, Miss Smith».

T: — Good morning, Miss Smith!

  • Good morning! Come in! (Жестом пропонує увійти.) Come in!

  • Oh, thank you! This is for you! (Протягує «міс Сміт» квітку, цукерку тощо.)

  • For me?

  • Yes, for you!

  • Oh, (приймає подарунок) thank you, thank you, thank you!

  1. Aim Check on Homework Warming up Повідомлення теми та мети уроку.

Т: Our topic today is «Shopping». You’ll learn some new words on the topic and practise them in the dialogue. But first let’s check our homework.

  1. Перевірка домашнього завдання.

  1. P3, вир. 2(c. 13).

Учні ланцюжком читають виправлені твердження.

  1. РЗ, впр. З (с. 13).

Учитель вибірково викликає чотирьох учнів і просить їх прочитати правильну відпо­відну репліку.

  1. Уведення в іншомовну атмосферу. Вірш «What Have I Got in my Big Bag?».

What have I got in my big bag? Two bottles of water, a carton of juice

A bag of rice and a pack of eggs. And one big jar of tomatoes.

Учитель спочатку розповідає вірш, ілюструючи його малюнками (можна використати готові або схематично зобразити на дошці предмети, про які йдеться у вірші). Учні спо­чатку разом з учителем, а потім самостійно розповідають вірш з опорою на малюнки.

II. Presenting Vocabulary and Grammar основна частина уроку

  1. Подання нового лексичного та граматичного матеріалу.

  1. Впр. 1 (с. 25).

Т: We can say: «one apple» or «two chickens». But can we say «one water» or «two oils»? No, we can’t say so because they are uncountable — we can’t count them. We usually pack

these things in bottles, bags, cans etc. You can see those packages in exercise 1 on page 25. Now point and repeat.

Учні читають за вчителем слова вправи та показують на малюнки, які називають.

  1. Гра «De-Vowelled Words».

Учні в парах складають один для одного завдання: пишуть назви тари для продуктів харчування, пропускаючи голосні букви. Партнер повинен відновити слово.

  1. Впр. 2(с. 25).

Т: Look at the word combinations of exercise 2 on page 25 and say what we can buy in cans/ bottles/packs etc.

Учні читають словосполучення, звертаючи увагу на вживання прийменника of.

  1. Робота в парах. Учитель пише на дошці слова: fish, can, bottle, jar, water, rice, bag, bar, pack, butter, chocolate, jam — і просить учнів у парах об’єднати ці слова у словосполу­чення. Наприклад: a can of fish. Учитель нагадує про необхідність вживання приймен­ника of у такій конструкції.