Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
конспекти уроків 4 клас.docx
Скачиваний:
2
Добавлен:
01.07.2025
Размер:
2.92 Mб
Скачать

5. Could you a. Dust

the living room furniture? b. make

d. wash

c. set

6. Please a. tidy

the pans after you finish cooking dinner.

b. clean c. set

_ the kitchen floor before I could leave this morning, b. pick up c. set

d. wash

7. I had to _ a. sweep

d. dust

Rhyme 5. Вивчення вірша «There Was a Maid On Scrabble Hill».

THERE WAS A MAID ON SCRABBLE HILL There was a maid on Scrabble Hill,

And, if not dead, she lives there still.

She grew so tall, she reached the sky,

And on the moon hung clothes to dry.

Учні отримують картки з віршем, у якому переплутано рядки. Спочатку вчитель пояснює нові слова, потім учні повинні скласти з цих рядків вірш.

Потім учитель ставить запитання:

Т: What household duty did the maid from Scrabble Hill do?

Діти знаходять відповідь на запитання в тексті вірша.

Учні хором читають вірш за вчителем, після чого троє-четверо учнів (за їхнім бажан­ням) розповідають вірш напам’ять.

Розташуй рядки вірша у правильній послідовності.

THERE WAS A MAID ON SCRABBLE HILL

She grew so tall, she reached the sky,

And, if not dead, she lives there still.

There was a maid on Scrabble Hill, And on the moon hung clothes to dry.

Grammar 6. Повторення граматичних структур теперішнього тривалого й теперішнього неозна-

Revision ченого часу.

  1. РЗ, впр. 1 (с. 8).

Учні записують речення під малюнками, після цього по черзі читають свої речення.

  1. РЗ, впр. 2 (с. 9).

Учні самостійно виправляють помилки, потім читають правильні варіанти.

  1. Граматична гра.

Учитель розподіляє клас на дві команди. Потім пише на дошці словосполучення за темою «Домогосподарство», з якими учні будуть складати речення, наприклад: tidy up the room, water the plants, sweep the floor і т. ін. Після цього вчитель показує картку з прислівником часу або частотності — now, at the moment, usually, always, never, sometimes. Кожна з команд складає своє речення. Якщо речення складено правильно, команда отримує 1 бал. Наприклад:

Учитель показує команді А картку з прислівником now.

Team A: I’m tidying up the room now.

Учитель показує команді В картку з прислівником usually.

Team В: I usually tidy up the room in the morning.

Перемагає команда, яка отримає більше балів.

III. Заключна частина уроку

Homework 1. Домашнє завдання.

РЗ, впр. З (с. 9), письмово.

Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.

Т: Now let’s see if you can speak freely about housework and house duties. For that let’s play a chain game.

Гра «Chain game».

Учні ланцюжком ставлять загальні запитання, що стосуються виконання домашніх справ: Do you like cooking? Do you often do the washing up? Who walks the pet in your family? Якщо учень відповідає граматично правильно, то він ставить запитання наступному учневі; якщо припускається помилки — виходить із гри.

УРОК 7

Підтема: Домогосподарство. Допомога батькам.

Мета: Навчати ставити загальні та спеціальні запитання за темою і давати відповіді на них.

Формувати усвідомлення необхідності виконання домашніх обов'язків.

Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для роботи в парах (Н01( Н02), для індивідуальної (Н03, Н04) та

групової роботи (Н05), набір карток з питальними словами.

Т

ХІД УРОКУ

І. яш

Greeting

Aim

Warming up

ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ