Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
конспекти уроків 4 клас.docx
Скачиваний:
2
Добавлен:
01.07.2025
Размер:
2.92 Mб
Скачать
  1. Закріплення й відпрацювання граматичного матеріалу.

  1. Grammar

    Practice

    Впр. 1 (с. 11).

Учні читають і порівнюють вправу у двох стовпчиках, звертаючи увагу на те, що речення в першому стовпчику позначають дію, що відбувається зараз, а речення у дру­гому стовпчику — звичайну дію, що повторюється.

  1. Впр. 2(с. 11).

Т: Подивіться на речення. Яку дію вони позначають? Давайте перебудуємо речення так, аби вони позначали дію, що відбувається завжди.

Учні письмово виконують вправу в зошитах. Наприкінці уроку вчитель збирає зошити й перевіряє правильність виконання вправи.

  1. РЗ, впр. 1 (с. 5).

Учні усно заповнюють пропуски правильною часовою формою.

  1. Впр. 3(с. 11 — 12).

Т: Знайдіть у тексті речення, що позначають:

  • дію, яка відбувається у момент мовлення;

  • звичайну, регулярну, повторювану дію.

Учні читають речення, розкриваючи дужки.

  1. РЗ, впр. 2(с. 5).

Учні визначають, яке з речень правильне, і пояснюють свій вибір.

  1. Впр. 5 (с. 12).

Учні усно заповнюють пропуски в реченнях.

  1. Grammar game.

Учні ланцюжком ставлять один одному запитання за зразком впр. 4 (с. 12). Якщо учень правильно будує відповідь, він ставить запитання наступному учневі, якщо припускається помилки — виходить із гри.

III. Homework Summarizing заключна частина уроку

  1. Домашнє завдання.

РЗ, впр. З, 4 (с. 6), письмово.

  1. Підведення підсумків уроку.

Т: Make up one sentence where the action is taking place now and one sentence with a usu­al, regular, recurrent action.

UNIT 1. HOUSEHOLD CHORES

ТЕМА: Я, МОЯ СІМ'Я ТА ДРУЗІ

УРОК 5

Підтема: Домогосподарство. Допомога батькам.

Мета: Ознайомити з назвами домашніх справ.

Навчати повідомляти про виконання повсякденних дій, використовуючи структури теперішнього три­валого часу, спонукати до виконання дій.

Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для роботи в парах (НО.), картки для індивідуальної роботи (НО ).

Т ХІД УРОКУ

ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ Greeting 1. Привітання.

Т: Good morning, children! How are you today?

Ps: We are fine!

Учні повторюють за вчителем слова вірша-привітання:

How are you doing today?

I’m fine. And you?

I’m glad to hear that.

I’m alright too.

Aim 2. Повідомлення теми та мети уроку.

Т: Today we are going to speak about housework. By the end of the lesson you’ll be able to tell somebody to do some housework, to describe housework people always do and house­work they are doing at the moment.

Warming up 3. Уведення в іншомовну атмосферу.

Гра «Tell me about yourself».

Учитель говорить учням речення стосовно себе. Якщо учень може сказати про себе те саме, він повторює речення, додаючи слово too. Якщо ж речення не стосується учня, то він повинен промовчати.

Т: I’m Ukrainian.

Рг: I’m Ukrainian too.

T: I’m a teacher.

P2 {мовчить), і т. ін.

Інші речення можуть бути такими: I go to school; I live in Kharkiv; I’m 35 years old; I get up at 7; I can speak English і т. ін.