Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
конспекти уроків 4 клас.docx
Скачиваний:
1
Добавлен:
01.07.2025
Размер:
2.92 Mб
Скачать
  1. Заключна частина уроку

Homework 1. Домашнє завдання.

РЗ, впр. 1 (с. 10), письмово.

Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.

Т: Today we’ve learned some new vocabulary on the topic «Cooking» and revised words you already know. You also had a good practice of a dialogue on this topic. Now you are able to say that there is something in some place. Well, where can you use this knowledge (what can you speak about)?

УРОК 9

Підтема: Харчування.

Мета: Повторити й активізувати ЛО теми.

Систематизувати вживання конструкції ігЛєге is/are.

Навчати ставити загальні запитання про місцезнаходження предметів і давати відповіді на них, уто­му числі й заперечні, використовуючи неозначені займенники some/any.

Розвивати здібності учнів до слухової диференціації.

Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки із малюнками (НО.), картки для самостійної роботи (Н02, Н03).

Т ХІД УРОКУ

І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

Greeting 1. Привітання.

Т: Hello, boys and girls!

Ps: Hello!

T: How are you?

Ps: We are fine!

T: So am I! — я також! Repeat after me: So am I!

Ps: So am I!

  1. Aim Повідомлення теми та мети уроку.

Т: Today we’ll continue speaking about food and cooking. You’ll be able to ask if there is something somewhere and answer the question.

  1. Warming up Уведення в іншомовну атмосферу.

  1. РЗ, вир. 1 (с. 11).

Учні самостійно знаходять і обводять назви продуктів харчування. Потім по черзі читають слова, які вони знайшли.

  1. Гра «Find the Difference».

Учитель роздає учням картки з малюнком № 1. Малюнок № 2 — для вчителя.

Матіюнок № 1

Малюнок № 2

Учитель повідомляє, що зображено в нього на малюнку, а учні повинні знайти розбіжності між його та своїми малюнками.

Т: In my basket there are two pizzas.

Pi. In my basket there is one pizza.

T: In my basket there is some sugar.

P2: In my basket there isn’t any sugar, etc.

  1. Вірш «This is the Key of the Kingdom».

Учитель просить учнів пригадати вірш «This is the Key of the Kingdom» (див. урок 8). Один-двоє учнів декламують вірш.

Check 4. Перевірка домашнього завдання,

on Homework р3) впр ! (с 10).

Учні по черзі читають речення, які вони склали.

  1. Основна частина уроку

Revision 1. Повторення й відпрацювання лексико-граматичного матеріалу,

and Practice Аудіювання.

Учитель двічі читає діалог:

BEFORE THE PARTY Peter: Have we got everything we need for the party, Alice?

Alice: Let’s see. There are five pizzas and ten hamburgers, and I want you to buy some chips... There is some juice too.

P: Is there apple juice or orange juice?

A: There is only tomato juice. But we have some Cola in the fridge.

P: OK. Is there any fruit?

A: There are some oranges and bananas, but there are not any apples. Can you buy some, Peter?

P: Sure.

A: Thank you. Will you also buy some ice-cream? There are some chocolates, but there is no ice-cream.

P: What ice-cream shall I buy — strawberry, chocolate or vanilla?

A: As you like.

P: Well, I’m going shopping then. See you!

Прослухай діалог і заповни таблицю.

Food

Alice and Peter have

Alice and Peter want to buy

pizzas

+

hamburgers

chips

juice

lemonade

Cola

bananas

apples

oranges

sweets

ice-cream

chocolate

Учні слухають і заповнюють таблицю. Для перевірки правильності виконання завдання учитель ставить учням запитання: What food do Alice and Peter have at home? What are they going to buy? Учні відповідають.

  1. Робота в парах.

Т: What food would you like to have for the party at your house?

Кожен з учнів записує в зошиті назви трьох продуктів харчування, які б він купив для вечірки. Потім учні у парах по черзі ставлять загальні запитання один одному, намагаючись відгадати, які продукти записав сусід: Is there any ice-cream? Are there any hot dogs? etc.

  1. Читання.

Впр. 1 (с. 22).

Учні читають речення вправи за вчителем, звертаючи увагу на вживання неозначених займенників some/any.

  1. Робота в парах.

Впр. 2 (с. 22).

Учні усно ставлять один одному запитання за зразком.

  1. Письмо.

РЗ, впр. 2(с. 12).

Учні самостійно в робочих зошитах трансформують твердження в заперечення. Учитель викликає п’ятьох учнів і просить їх прочитати свої варіанти.

  1. Гра «What Food Is It?».

Ведучий (учитель або один з учнів) називає властивості якогось продукту харчування. Після цього учні ставлять ведучому загальні запитання, намагаючись з’ясувати, який продукт він має на увазі. Той учень, який здогадується, займає місце ведучого. Наприклад, ведучий загадує масло.

Leader: This food is very fat. We usually have it with bread.

Pt: Is it a meat product?

Leader: No.

P2: Is it a milk product?

Leader: Yes.

P3: Is it yellow?

Leader: Yes.

Р/. Is it cheese?

Leader: No.

PIs it sweet?

Leader: No.

Pe: Is it salty?

Leader: Sometimes.

P7: Is it butter?

Leader: Yes, it is!