Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
конспекти уроків 4 клас.docx
Скачиваний:
1
Добавлен:
01.07.2025
Размер:
2.92 Mб
Скачать
  1. Rhyme Вивчення вірша «Cleaning».

CLEANING Cleaning, cleaning,

There’s always so much cleaning To be done by everyone.

Cleaning, cleaning,

There’s always so much cleaning To be done, to be done.

You start to clean the floor,

Soon down comes the rain,

Now there’s rain in every pane,

So you clean it all again.

Учні отримують картки для індивідуальної роботи. Вони мають заповнити пропуски у вірші, використовуючи подані слова. Потім учні по черзі читають строфи вірша, а вчитель перевіряє правильність застосування слів.

НО,:

Прочитай вірш. Заповни пропуски поданими словами.

always again cleaning rain floor

CLEANING Cleaning, cleaning,

There’s always so much

To be done by everyone.

Cleaning, cleaning,

There’s so much cleaning

To be done, to be done.

С. В. Мясоєдова 1

ЗМІСТ 2

Cjcr 4

ПЕРЕДМОВА 4

КАЛЕНДАРНЕ ПЛАНУВАННЯ 2

INTRODUCTION ТЕМА: ПОВТОРЕННЯ 12

УРОК 1 12

Ell 13

УРОК 2 16

УРОК 3 24

УРОК 4 30

UNIT 1. HOUSEHOLD CHORES 34

ТЕМА: Я, МОЯ СІМ'Я ТА ДРУЗІ 34

УРОК 5 34

УРОК 6 ■ 40

УРОК 7 44

УРОК 8 49

УРОК 9 53

УРОК 10 ^■ 57

UNIT 2. ТЕМА: 73

ENGLISHMAN'S HOME БУДИНОК, ДЕ Я ЖИВУ 73

I 89

t 89

UNIT 3. ТЕМА: 113

AROUND THE CITY МІСТО 113

UNIT 4. AT YOUR SERVICE 150

ТЕМА: ЖИТТЯ СУСПІЛЬСТВА 150

і 1(1 п w ® і 243

□ □ □ 257

□ □ □ □ 270

ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

  1. Домашнє завдання.

РЗ, впр. 2, 3 (с. 7—8), письмово.

  1. Підведення підсумків уроку.

Т: What have you learnt to talk about today? What words on the topic «Housework» can you remember?

УРОК 6 ■

Підтема: Домогосподарство. Допомога батькам.

Мета: Відпрацювати ЛО теми.

Навчати ставити спеціальні запитання до підмета й давати відповіді на них. Повторити структури теперішнього неозначеного й теперішнього тривалого часу.

Прищеплювати любов до праці.

Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для роботи в групах (Н02), картки для самостійної роботи (НО^

но3, Н04).

т

ХІД УРОКУ

ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

  1. Greeting Aim Warming up Привітання.

Див. урок 5.

  1. Повідомлення теми та мети уроку.

Т: Today we are going to speak about house duties in the Browns family. By the end of this lesson you’ll be able to speak about the duties in your family.

  1. Уведення в іншомовну атмосферу.

  1. Бесіда з учнями.

Т: So, in this unit we will talk about housework. Do you enjoy yourself helping at home do­ing the cleaning, the cooking, the shopping, tidying up, making the beds, etc.?

What do you think about the title «А Woman’s Work is never done»? What about men? And children?

  1. Командна гра.

Учитель розподіляє клас на команди по троє-четверо учнів й роздає кожній із груп комплект карток із частинами словосполучень зі с. 13 підручника. Учні повинні швидко скласти словосполучення. Перемагає команда, яка швидше та правильніше виконає завдання.

  1. Check On Homework Перевірка домашнього завдання.

  1. РЗ, впр. 2(с. 7).

Учні по черзі читають відповіді на запитання.

  1. РЗ, впр. З (с. 8).

Учитель викликає чотирьох-п’ятьох учнів і просить їх прочитати свої речення.