Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
Техн.забез.-2005.doc
Скачиваний:
29
Добавлен:
24.02.2016
Размер:
807.94 Кб
Скачать

Вказівки

Потрібно мати уяву про технологію виготовлення щебеню. Знати загальні характеристики скельних порід і види їх здрібнення. Знати типи, конструктивні особливості використання дробарок. Знати способи сортування щебеню, типи грохотів, їх призначення та конструктивні особливості. Звернути увагу на часткову автоматизацію технологічного процесу сортування.

Контрольні запитання

69. Основні способи подрібнення та типи дробарок за принципом їх дії. Наведіть схеми щокових дробарок. Продуктивність.

70. Наведіть схеми валкової і молоткової дробарок. Поясніть їх будову і принцип дії, наведіть формули визначення їх продуктивності.

71. Охарактеризуйте процеси сортування і миття кам’яних порід, а також обладнання, що застосовується для цього. Наведіть принципову схему плоского грохота. Продуктивність.

72. Наведіть схему та принцип дії інерційного грохота. Продуктивність.

Машини для приготування, транспортування, укладання та ущільнення бетонних сумішей і розчинів

У будівництві для приготування бетонних сумішей і розчинів використовують змішувачі. Готові бетонні суміші та розчини транспортують спеціальними автомобілями на великі відстані і конвеєрами та по трубах на малі відстані. При ущільненні бетонних сумішей спостерігається поступове видавлення бульбашок повітря, утворення нового, надійнішого й міцнішого компонування часток. Для ущільнення бетонних сумішей використовують вібраційні машини з силовим і кінематичним збудженням механічних коливань, а також різні види безвібраційної техніки при пресуванні та різних видах набризку.

Наведено класифікацію змішувачів, їх основні конструктивні особливості, характеристики та галузі використання. Показана технологія приготування бетонних сумішей і розчинів та наведено формули визначення продуктивності машин. Широко розглянуто машини та їх агрегати для транспортування бетонних сумішей. Їх основні характеристики, особливості експлуатації та галузі використання. Наведено формули визначення продуктивності розчинонасосів та пневмонагнітачів. Описані особливості конструкції вібраційних машин та їх різновиди, а також окремі види обладнання для безвібраційного ущільнення. Наведено їх основні характеристики, принципові схеми та особливості експлуатації.

Вказівки

Необхідно знати технологію приготування бетонних сумішей та розчинів, класифікацію змішувачів, їх конструктивні схеми та принцип дії. Орієнтуватись у виборі змішувача для конкретних умов, знати визначення їх продуктивності, мати уяву про машини для транспортування бетонних сумішей і розчинів. Знати машини та агрегати, що використовуються в умовах будівництва для створення монолітного залізобетону. Потрібно засвоїти способи ущільнення та його технологічний процес. Знати типи машин для безвібраційного ущільнення бетонних сумішей. Ознайомитись з принциповими схемами цих машин та особливостями їх експлуатації.

Контрольні запитання

73. Призначення і класифікація обладнання для приготування бетонних сумішей та розчинів. Накресліть схеми змішувачів циклічної дії, поясніть їх будову.

74. Охарактеризуйте способи транспортування бетонних сумішей і розчинів, а також машини та обладнання, що використовуються при цьому. Наведіть схеми автобетононасосів, а також розчинонасосів, формули розрахунку їх продуктивності.

75. Обладнання для вібраційного ущільнення будівельних сумішей. Приведіть схеми та дайте їх характеристику.

Тут вы можете оставить комментарий к выбранному абзацу или сообщить об ошибке.

Оставленные комментарии видны всем.