- •Урок №1
- •Хід уроку
- •Урок №2
- •Хід уроку
- •1) Інтерактивна вправа «Мікрофон»
- •2) Оцінювання учнів
- •Урок №3
- •Хід уроку
- •Урок №4
- •Хід уроку
- •Порівняльна характеристика зовнішніх пристроїв пам’яті
- •Критерії самооцінки учня
- •Оцініть за 4-бальною шкалою свою роботу на уроці
- •Урок №5
- •Хід уроку
- •Урок №6
- •Хід уроку
- •1) Мотивація навчальної діяльності
- •Урок №7
- •Хід уроку
- •Урок №8
- •Хід уроку
- •Урок №9
- •Хід уроку
- •Урок №10
- •Хід уроку
- •Урок №11
- •Хід уроку
- •Урок №12
- •Хід уроку
- •Урок №18
- •Хід уроку
- •Урок №19
- •Хід уроку
- •I. Організаційний момент
- •VI.Домашнє завдання
- •Урок №20
- •Хід уроку
- •Урок №21
- •Хід уроку
- •Урок №22
- •Хід уроку
- •Урок №25
- •Хід уроку
- •Урок №26
- •Хід уроку Урок №27
- •Хід уроку
- •Урок №28
- •Хід уроку Урок №29
- •Хід уроку
- •Урок №30
- •Хід уроку
- •Урок №33
- •Хід уроку
- •Урок №34
- •Хід уроку Урок №35
- •Хід уроку
Урок №18
Тема: Поняття робочої групи, домену, користувача й сеансу користувача; вхід у локальну мережу. Поняття про права доступу до ресурсів. Спільне використання файлів і папок. Надання доступу до ресурсів.
Мета:
дати учням поняття про права доступу до ресурсів; навчити здійснювати новігацію локальною мережею, надавати доступ до ресурсів, керувати комп’ютером на відстані; спільно з іншими користувачами використовувати прінтери, файли та папки;
розвивати аналітичні якості особистості;
виховувати інтерес до предмета, повагу до інформаційної діяльності людини.
Тип уроку: комбінований.
Хід уроку
Актуалізація опорних знань.
Гра «Збери пакет»
Відновіть початкові повідомлення за пакетами, що надійшли на поштовий сервер.
Мотивація навчальної діяльності
Фронтальне опитування:
Яке основне призначення комп’ютерної мережі?
Що таке обліковий запис користувача?
Які дані вводить користувач, коли входить у систему?
Як іменуються пристрої зберігання в системі Windows?
Оголошення теми і мети уроку.
Вивчення нового матеріалу з використанням презентації.
Поняття про права доступу до ресурсів.
Навігація локальною мережею.
Спільне використання файлів і папок.
Надання доступу до ресурсів.
Спільне використання принтерів і спільний доступ до глобальної мережі.
Віддалене керування комп’ютером.
Навчальна практична робота.
1. Необхідно переглянути вміст мережної папки Техts, що розміщена в кореневому каталозі диска D на комп'ютері Соmр1 і має мережне ім'я Соmmоn. На блок-схемі показано послідовність дій, які потрібно для цього виконати. Впишіть номери пропущених дій у незаповнені блоки. Зауважте, що не всі з перелічених дій знадобиться виконувати.
Двічі клацнути значок робочої групи Workgroup.
Клацнути посилання Microsoft Windows Network (Мережа Microsoft Windows) в області завдань.
Відкрити папку Соmmоn.
Клацнути посилання Показати комп'ютери робочої групи, розташоване в області завдань.
Відкрити диск D.
Клацнути посилання Мережне оточення в області завдань.
Двічі клацнути значок комп'ютера Соmр1 .
Відкрити папку Техts.
Підсумок уроку.
Укажіть, коли значки мережного диска, принтера чи папки відображуються так, як показано ліворуч, а коли – так, як праворуч.
Домашнє завдання.
розд.18, підготуватись до практичної роботи (стр.184).
Урок №19
Тема: Спільне використання принтерів і спільний доступ до глобальної мережі. Віддалене керування комп’ютером. Навігація локальною мережею. Практична робота № 7. Спільне використання ресурсів локальної мережі.
Мета:
навчити учнів здійснювати навігацію локальною мережею та встановлювати загальний доступ до мережних ресурсів;
розвивати практичне застосування вивченого матеріалу;
виховувати зацікавленість у предметі.
Тип уроку: засвоєння та перевірка нових знань та умінь