Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
10 / 10.doc
Скачиваний:
5
Добавлен:
23.02.2016
Размер:
1.32 Mб
Скачать

1. Гра «Відповідність»

Запишіть у виносках номери дій, які можна виконати за допомогою відповідних елементів вікна Список.

1) Вибрати нумерацію списку.

2) Настроїти параметри списку.

3) Скасувати настроювання параметрів.

4) Скасувати створення списку.

5) Зробити список багаторівневий.

  1. Встановити спосіб вирівнювання тексту.

  2. Відсортувати текст за алфавітом у прямому чи зворотному порядку.

  3. Увести в клітинку формулу.

  4. Додати таблицю з певною кількістю рядків та стовпців.

  5. Накреслити межі клітинок.

  6. Вирівняти ширину рядків або висоту стовпців.

  7. Об’єднати виділені клітинки.

  8. Визначити стиль меж, що креслитимуть ся.

  9. Вибрати колір заливки клітинок.

  10. Видалити межі клітинок.

  11. Задати автоматичний стиль форматування таблиці.

  12. Поділити виділені клітинки на більшу кількість рядків або стовпців.

  13. Від форматувати межі виділених клітинок.

  14. Визначити колір меж, що креслитимуть ся.

  15. Задати напрямок тексту в клітинці.

  16. Визнати чи товщину меж, що креслитимуть ся.

2. «Кошик знань»

3. Оцінювання учнів.

  1. Домашнє завдання.

Створити кросворд, підготувати малюнки в електронному варіанті.

Урок 9

Тема: Вставлення зображень у текстовий документ і настроювання їхніх властивостей.

Мета:

  • навчальна: навчити учнів вставляти зображення у текстовий документ і настроювати їхні властивості;

  • розвиваюча: розвивати

  • виховна: виховувати

Обладнання:програма Microsoft Word, кошик,

Тип уроку: комбінований

Учні повинні:

вміти:

  • імпортувати зображення в текстовий документ;

  • вставляти в документ зображення та настроювати їхні властивості;

Хід уроку

  1. Організаційний момент.

  2. Актуалізація опорних знань.

  1. Перевірка домашнього завдання

Учні демонструють складені кросворди, решта відгадує.

  1. «Кросворд»

Щоб розгадати кросворд, ви маєте визначити назви та параметри форматування об’єктів документа

Січень

Лютий

Березень

Разом

Північ

7

7

5

19

Захід

6

4

7

17

Південь

8

7

9

24

Разом

21

18

21

60

  1. Вивчення нового матеріалу.

  1. Мотивація навчальної діяльності

Під час створення текстового документа іноді виникає необхідність вставити до нього графічне зображення, яке ілюструє зміст тексту (рисунок, фотографія, схема, діаграма тощо) або графічно оздоблює документ (рамки, розділювачі, графічні маркери списків, логотипів тощо)

  1. Оголошення теми і мети уроку

  2. Ознайомлення з новим матеріалом

  • Можливі об’єкти, які можна вставити до тексту: рисунок, графіка, фігури, діаграма, SmartArt.

  • Властивості графічного зображення: розмір, обтікання, колір, товщина та штрих ліній контуру, заливка, спосіб розташування на сторінці тощо..

  • Вставлення графічних зображень з файлів.

  • Вставлення графічних зображень з колекції Microsoft Office

  • Редагування та форматування графічних зображень у текстовому документі.

  1. Практична робота.

  1. Повторення правил техніки безпеки.

  2. Робота з комп’ютером.

Створити власну візитну картку, де розташуйте свою фотографію або будь-який малюнок, своє прізвище та ім’я, місце роботи або навчання, контакні телефони та електронну адресу.

  1. Релаксація.

  1. Підсумок уроку.