Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
Asyst_praktyka.doc
Скачиваний:
626
Добавлен:
23.02.2016
Размер:
431.62 Кб
Скачать

7. Санітарно-гігієнічне приладдя

До набору санітарно-гігієнічного приладдя в готельному сервісі відносяться всі предмети індивідуального користування особистої гігієни.

Їх перелік залежить від категорії готелю і регламентується ДСТУ.

До предметів особистої гігієни відносяться:

  • туалетний папір;

  • серветки паперові, рушники;

  • рідке мило;

  • туалетне мило;

  • шампунь;

  • лосьйон для тіла;

  • гель для душу;

  • гель для волосся;

  • набір „дорожній” швейного приладдя (голки, наперсток, 2 ґудзики, нитки різних кольорів, голкоспрямовувач та ін.).

Санітарно-гігієнічні приладдя надходять до АГЧ готелю централізовано. З АГЧ вони розподіляються старшою покоївкою по поверхах. На поверсі облік, розподіл і розкладка здійснюються покоївками, а в санвузлах загального користування – прибиральницею.

У номерах, санвузлах індивідуального користування заміна санітарно-гігієнічного приладдя проводиться після кожного виїзду гостя, а в готелях 4-х і 5-зіркових щоденно (якщо шампунь або інші предмети не розкриті і не використовувалися, заміна не проводиться).

Зберігається санітарно-гігієнічне приладдя в кімнатах для персоналу, побутових, інвентарних, коморах на поверхах, в спеціальному відділенні санітарного вузла для персоналу.

Маркування санітарно-гігієнічного приладдя. На кожному предметі повинен бути фірмовий знак даного готелю, місцерозташування знаку може бути різним: знак може включати абревіатуру заголовних букв готелю, повну назву готелю.

Всі предмети також по можливості витримані в одній кольоровій гаммі.

Методична робота

Під час підготовки до проведення лекційного заняття з дисципліни «Організація послуг гостинності» на тему «Організація і технологія виконання прибиральних робіт» мною було опрацьовано багато літературних та Інтернет-джерел. Для унаочнення викладеного матеріалу була створена презентація з використанням відеороликів та слайдів, присвячених даній темі лекції.

Мною були використані такі літературні джерела:

1. Байлик С.И. Гостиничное хозяйство. Организация, управление, обслуживание: Учебное пособие. – К.: ВИРА-Р, 2002. – 252 с.

2. Волков Ю.Ф. Технология гостиничного обслуживания. – Ростов н/Д: Фе-никс, 2003. – 386 с.

3. Круль Г.Я. Основи готельної справи: Навч. посібник. - К.: Центр учбової літератури, 2011. - 368 с.

4. Ляпина И.Ю. Организация и технология гостиничного обслуживания: Учебник для начального профессионального образования. – М.: Академия, 2002. - 208 с.

5. Мальська М.П., Пандяк І.Г. Готельний бізнес: теорія та практика. Підручник. – К.: Центр учбової літератури, 2010. – 472 с.

6. Організація обслуговування у малих готелях / Мунін Г.Б., Тимошенко З.І., Палеха Ю.І., Стамболов М.Д.; за заг. ред. проф. О.В. Шербенка. – К.: Вид-во Європ. ун-ту, 2007. – 181 с.

7. Управління сучасним готельним комплексом: Навч. посібн. / Мунін Г.Б., Змійов А.О., Зінов’єв Г.О. та ін.; за редакцією проф. Дорогунцова С.І. – К.: Ліра-К, 2005. – 520 с.

Протокол

обговорення лекційного заняття

з дисципліни «Організація послуг харчування»

на тему «Організація обслуговування відвідувачів у ресторанах»

студента V курсу Чернюха Андрія Ігоровича

від 29.03.2013 р.

Присутні: доц. Круль Г.Я.

Слухали: Чернюха А.І. Дана тема носить інформативний і практичний характер, цікавий для майбутніх працівників готельного бізнесу, у ході лекції висвітлювалися основні правила проведення прибиральних робіт, вимоги до роботи персоналу, який відповідає за виконання прибиральних робіт у житлових номерах і місцях загального користування, розкриваються особливості використання постільної білизни у готелях. Використання мультимедійної презентації допомогло студентам краще засвоїти матеріал даного лекційного заняття.

Виступили:

доц. Круль Г.Я.: студент Чернюх А.І. грамотно підготував і організував лекційне заняття, налагодив контакт з аудиторією, акцентував увагу студентів на основних моментах теми, ілюстрував лекцію власними цікавими прикладами і мультимедійними засобами, що допомогло студентам засвоїти даний матеріал. Тема була висвітлена повністю і відповідає вимогам вищої школи.

Заняття може бути оцінене на «__________________»

Соседние файлы в предмете [НЕСОРТИРОВАННОЕ]