Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
вопросы на 10 сименар.doc
Скачиваний:
4
Добавлен:
18.03.2015
Размер:
256 Кб
Скачать

4 Блок Ці питання задаються людям які перебували на окупованій території

 1. Як Ви дізналися про те, що почалась війна. Як у Вашій родині сприйняли цю звістку. Що відбувалося з Вами, Вашими родичами, сусідами в цей час.

 2. Як фашисти прийшли до Вашого села (міста)? Що відбувалось і що робили Ви і Ваші родичі в цей час?

 3. Згадайте, чи багато жінок пішло на фронт? Який був їх вік? Вам відомо про жінок-снайперів?

 4. Як складались стосунки Ваших родичів, сусідів з „новою владою”.

 5. Як „нова влада” ставилась до українського і неукраїнського населення у Вашому населеному пункті (до кого і як) і чому саме так? Як місцеві реагували на це відношення? Чи змінилось воно з попереднім періодом?

 6. Чи були особи які співпрацювали з „новою владою”. Чому саме і за яких обставин? Чи були особи які осторонь або протидіяли „новій владі”.

 7. Розкажіть як змінилось Ваше життя і Вашої родини з приходом німців?

 8. Розкажіть як, де і з ким Ви працювали (що робили тощо).

 9. Як складався Ваш робочий день (розпорядок дня, у котрій вставали, що їли і коли і скільки, були перерви, вихідні тощо). Що робили перед сном (читали, спілкувалися. Якщо так то що і т.п.)

 10. Ви мали вільний час? Як Ви їм розпоряджалися? Вам дозволялося збиратися у вільний час? Ви займалися спортом? Яким? Де тренувалися? Куди їздили на змагання?

 11. Як „нова влада” змінила культурне дозвілля в Вашому населеному пункті (відкривались школи (які, хто навчався і працював там); церкви та молитовні будинки; створювались гуртки тощо; працювали кінотеатр, радіо, виходили газети тощо, з’явились нові свята тощо)? Чи існували виключно жіночі клуби чи гуртки? Який був напрямок їх діяльності?

 12. Чи хворіли Ви в цей час? Чи мали можливість для лікування (були медичні заклади, хто там працював і обслуговувався тощо). Вам відомі випадки самолікування в цей час?

 13. Чи знали Ви про жінок, які могли вдома лікувати різні хвороби, знімати «порчу»? Хто до них звертався?

 14. Як взагалі жили Ви і Ваше оточення в цей час (стосунки між чоловіками та жінками, літніми та молодими, представника різних релігій та націй тощо).

 15. Ви були віруючою людиною (якщо так — коли Ви почали вірити в Бога)? Як ця віра проявлялась (молитва, ходіння до церкви тощо). В цей час працювала церква у Вашому населеному пункті (коли і як вона почала працювати, хто відправляв богослужіння, хто відвідував церкву)? Як складались стосунки між місцевою громадою і священникам?

 16. Взагалі чи було відомо про події поза межами Вашого населеного пунктуі як саме Ви про це дізнавалися?

 17. Як Ви дізналися про прихід радянських військ і як Вас звільнили?

 18. Як відбилося Ваше перебування на окупованій території (роботі, кар’ері, сім’ї тощо)? Ви згадували Ви ці події (розказували родичам, знайомим, час від час самі згадували тощо). Яке ставлення до себе з боку владних структур, мешканців Ви відчували після повернення?

5 БЛОК

Цей блок питань треба вставити, коли мова зайде про міста. Наприклад:респондент згадує своє перебування в місті, або розповідає про те як його забирали до Німеччини і привозили до укр. міста (Запоріжжя тощо). Якщо в такий спосіб питання не були задані, тоді слід ці питання подати як окремий обовязковий блок.

Тут вы можете оставить комментарий к выбранному абзацу или сообщить об ошибке.

Оставленные комментарии видны всем.