Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
shpora voenka.docx
Скачиваний:
228
Добавлен:
29.02.2016
Размер:
118.83 Кб
Скачать

2.Система то в зсу.

Сукупність взаємозвязаних обєктів, засобів та сил і документації технічного обслуговування , необхідних для відновлення та підтримання якостей машини у визначених умовах експлуатації складають систему технічного обслуговування.

Головним завданням системи технічного обслуговування є підтримання максимальної кількості машин в справному працездатному стані. В залежності від умов експлуатації машини та періодичності її обслуговування по напрацюванню чи календарному часу планово – попереджувальна система технічного обслуговування під розподіляється на системи:

  • по напрацюванню,

  • по календарним термінам,

  • змішана.

Найбільше розповсюдження отримала змішана система.

Роботи технічного обслуговування виконуються на спеціально обладнаних місцях — лінії технічного обслуговування.

Єдина система комплексного технічного обслуговування та ремонту ОВТ включає в себе:а) то при використанні:б) то при короткочасному зберіганні:

в) то при тривалому зберіганні:

3.Узагальнена схема то автомобілів.

4.Види та періодичність то.

  • контрольний огляд КО (проводиться екіпажами перед виходом з парку і на машині під час зупинок привалів, перед стрільбою, заняттями і навчаннями в цілях перевірки готовності до використання систем, агрегатів, механізмів апаратури. КО повинен забезпечувати надійність роботи і безпеку руху машини.)

  • щоденне технічне обслуговування (ЩТО машин проводиться екіпажами з участю спеціалістів підрозділів технічного забезпечення після виконання добового завдання переходу в кінці доби бойових дій. ЩТО включає загальний контроль технічного стану машин, дозаправку паливом, маслом і іншими експлуатаційними матеріалами, поповнення боєприпасами під час бойових дій, миття чистку і перевірку комплектності.)

  • технічне обслуговування №1 ТО-1 (ТО-1, ТО-2 машин проводиться екіпажами з залученням спеціалістів ПТОР після визначеного напрацювання або часу знаходження в експлуатації. Вони призначені для зниження інтенсивності зносу механізмів, вузлів та агрегатів, попередження відмов і несправностей шляхом проведення контрольно-діагностичних, перевірочно-регулювальних, крипіжних і змащувальних робіт.)технічне обслуговування №2 ТО-2

  • сезонне технічне обслуговування СО (проводиться екіпажами з залученням спеціалістів ПТО два рази на рік при переводі машин на зимову та літню експлуатацію. В об’єм СО входять номерні ТО в залежності від стану і тривалості зберігання машин, крім того, проводяться додаткові роботи, пов’язані з сезонною заміною експлуатаційних матеріалів і виконання додаткових операцій, предписаних експлуатаційною документацією. Найбільш трудоємним являється проведення СО в холодних районах при переводі машин на зимову експлуатацію, коли значно збільшується об’єм робіт.)

  • річне технічне обслуговування річне ТО ()

  • регламентоване технічне обслуговування РТО (проводиться спеціально підготовленими бригадами з участю екіпажів через 5-7 років довгочасного зберігання. РТО призначене для підтримання боєздатності БТОТ в на ступні 5-7 років шляхом визначеного впливу на механізми, вузли, агрегати, системи, які вміщують матеріали, які схильні до змін старінню в процесі зберігання.)

№ п\п

Автомобілі

Періодичність ТО (км. пробігу)

ТО1

ТО2

1

легкові

4000

16000

2

вантажні

3500

14000

3

автобуси

3000

12000

Кожний наступний вид технічного обслуговування, починаючи з щоденного технічного обслуговування , включає в себе обсяг робіт попереднього виду і додатковий обсяг робіт, який визначений наступним видом технічного обслуговування.

Тут вы можете оставить комментарий к выбранному абзацу или сообщить об ошибке.

Оставленные комментарии видны всем.

Соседние файлы в предмете [НЕСОРТИРОВАННОЕ]