Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
shpora voenka.docx
Скачиваний:
228
Добавлен:
29.02.2016
Размер:
118.83 Кб
Скачать

12. Організація та проведення інструктажу водіїв і старших машин.

В день виходу командир підрозділу вручає водіям дорожні листи, проводить інструктаж старших машин і водіїв про мету, порядок, терміни виконання завдання і заходи безпеки руху. Також водії повинні зрозуміти: з якого вони повинні з’ясувати завдання, маршрут та його особливості, особливості водіння машин у конкретних погодних і кліматичних умовах, райони привалів, особливі знаки та покажчики, які додатково встановлені на маршруті, своє місце в колоні, дії за сигналами управління і оповіщення та інші питання. Старших машин і водіїв інструктують посадові особи, які організують перевезення вантажів, або їх прямі начальники. Крім того, водіїв машин інструктують командири підрозділів з дотримання правил експлуатації та поведінки в рейсі. Допускається проведення інструктажу старших машин і водіїв напередодні дня виходу. Інструктаж проводиться в класі безпеки руху, інструктажу наряду, водіїв та старших машин. В ході інструктажу ставиться завдання старшому машини і водію, роз’яснюються особливі вимоги щодо завдання, яке виконується, а також з усіх питань безпеки руху, перевіряються знання водієм та старшим машини своїх обов’язків, наказів та директив щодо безаварійної експлуатації машин, знання старшим машини методики керування діями водія за кермом. Технік з безпеки дорожнього руху бере участь у проведенні інструктажів водіїв з безпеки дорожнього руху;

13.Загальні положення по підготовці плану виводу машин по тривозі.

1)Особовий склад, який прибуває для виводу машин із парку по тривозі, пропускається в парк в строю по підрозділам і під командою офіцерів, прапорщиків або сержантів. 2)Черговий по парку повинен слідкувати за акумуляторами(в акумуляторній) , мати візок для їх транспортування до машин.3)Наявність путьових листів для видачі в разі виводу машин по тривозі.4)Ключі від замків запалювання автомобілів та запасних воріт в чергового.5)Заміна днювальних на нових, що не причетні до автомобільної служби.6)Слідкування за рідиною в системі охолодження – водомаслогрійка.7)Наявність загального рубильника освітлення парку(при необхідності вимкнути).8)Засоби додаткового освітлення робочого місця водія.9)Вентиляція приміщень боксів, де проводиться прогрівання.

10)Здійснення впорядкованого виводу машин згідно з планом.

14. Вимоги до чергового тягача та його укомплектування.

Черговий тягач призначений для для евакуації озброєння, техніки й майна з паркових приміщень, буксирування інших транспортних засобів. Механік-водій водій чергового тягача відповідає за постійну готовність чергового тягача до негайної евакуації озброєння і техніки.

Черговий тягач повинен:1)бути постійно в справному стані;2)повинен бути обладнаним тросом та жорстким буксиром, буксиром «трикутником»;3)тягач повинен розміщуватися біля кімнати чергового;4)водій повинен знаходитися в кімнаті чергового і знаходитись у розпорядженні чергового по парку;5)Якщо взимку в системі охолодження не антифриз, а вода, то двигун накривається утеплювальним капотом;6)Також підтримується постійна температура двигуна днювальним.

Тут вы можете оставить комментарий к выбранному абзацу или сообщить об ошибке.

Оставленные комментарии видны всем.

Соседние файлы в предмете [НЕСОРТИРОВАННОЕ]