Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
3_Плани сем нарських занять МТК 2010.doc
Скачиваний:
3
Добавлен:
11.11.2019
Размер:
140.29 Кб
Скачать

План семінарських занять Тема № 1. Поняття міжнародних транспортних відносин та форми їх правового регулювання

План

 1. Поняття міжнародного транспортного права та його вплив на розвиток транспортного права України. Поняття та форми правового регулювання міжнародних транспортних відносин.

 2. Міжнародне транспортне сполучення та міжнародне транспортне перевезення: поняття та види.

 3. Поняття та види джерел міжнародного транспортного права. Місце міжнародних конвенцій у правовому регулювання міжнародних транспортних відносин.

 4. Суб’єкти міжнародного транспортного права: поняття та види. Особливості міжнародної правосуб’єктності учасників міжнародних транспортних відносин.

 5. Україна як суб’єкт міжнародного транспортного права.

Тема № 2. Правові (договірні) форми міжнародного транспортного співробітництва

План

 1. Поняття та види міжнародних договорів з транспортних питань. Міжнародні договори України з транспортних питань.

 2. Порядок і стадії укладання міжнародних договорів.

 3. Договір міжнародного перевезення вантажів: укладання, виконання (права та обов’язки договірних сторін), припинення, відповідальність договірних сторін

 4. Договір міжнародного перевезення пасажирів і багажу: укладання, виконання (права та обов’язки договірних сторін), припинення, відповідальність договірних сторін

Тема № 3. Правові (інституційні) форми міжнародного транспортного співробітництва

План

 1. Поняття, ознаки та види міжнародних органів з транспортних питань. Україна в міжнародних транспортних органах.

 2. Міжнародні міжурядові та міжнародні неурядові організації з транспортних питань, за видами транспорту.

 3. Комітет Внутрішнього транспорту Європейської економічної комісії ООН.

 4. Міжнародний союз автомобільного транспорту.

 5. Асмап України.

Тема № 4. Міжнародні договори з питань автомобільного сполучення

План

 1. Договірні та інституційні форми правового регулювання міжнародних перевезень автомобільним транспортом: напрямки правового регулювання та чинні міжнародні договори України (багатосторонні та двосторонні).

 2. Угода, щодо роботи екіпажів транспортних засобів, які виконують міжнародні автомобільні перевезення від 1 липня 1970 р.

 3. Міжнародно-правове регулювання перевезення вантажів та загальна характеристика договору міжнародного перевезення вантажів (укладання, виконання (права та обов’язки договірних сторін), припинення та відповідальність договірних сторін тощо).

 4. Міжнародно-правове регулювання перевезення пасажирів і багажу та загальна характеристика договору міжнародного перевезення пасажирів і багажу (укладання, виконання (права та обов’язки договірних сторін), припинення та відповідальність договірних сторін тощо).

 5. Міжнародні конвенції з питань контейнерних перевезень. Митна конвенції про контейнери 1972 р.

Тема №5. Міжнародні договори з питань залізничного сполучення

План

 1. Договірні та інституційні форми правового регулювання міжнародних перевезень залізничним транспортом: напрямки правового регулювання та чинні міжнародні договори України (багатосторонні та двосторонні).

 2. Організація з міжнародних залізничних перевезень.

 3. Єдині правила до договору про міжнародне залізничне перевезення пасажирів (ЦІВ - Додаток A до Конвенції про міжнародні залізничні перевезення від 9 травня 1980 р.) та Угода про міжнародне залізничне пасажирське сполучення 1950 р.

 4. Єдині правила до договору про міжнародні залізничні перевезення вантажів (ЦІМ - Додаток B до Конвенції про міжнародні залізничні перевезення від 9 травня 1980 р.) та Угода про міжнародне вантажне сполучення 1950 р.

 5. Міжнародний залізничний транзитний тариф.

 6. Конвенція про процедуру міжнародного митного транзиту під час перевезення вантажів залізничним транспортом із застосуванням накладної УМВС від 9 лютого 2006 р.

Соседние файлы в предмете [НЕСОРТИРОВАННОЕ]