Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
ch_2_st_115_.doc
Скачиваний:
40
Добавлен:
10.02.2016
Размер:
1.24 Mб
Скачать

Доручення про проведення досудового розслідування

Місто (сел.) Миколаїв 01 вересня 2014 року

Відповідно до вимог ст. 39, 214 КПК України доручаю провести досудове розслідування за повідомленням лікаря Жовтневої ЦРЛ про вчинення кримінального правопорушення відносно Онищенка Петра Івановича, 1961 р.н.,_________________________________________________

(прізвище, ім’я, по батькові заявника, відомості про інше джерело обставин, що можуть свідчити про вчинення кримінального правопорушення)

за адресою с. Гряда вул. Зелена, 11, Жовтневого району, Миколаївської області де 01 вересня2014 р., приблизно о 19 год. 30 хв., Онищенко Валерій Петрович, 08.08.1987 р.н., перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння під час сварки, на ґрунті особистих неприязних стосунків умисно наніс два удари кухонним ножем в ділянку черевної порожнини гр. Онищенку Петру Івановичу, які віднесено до небезпечних для життя ушкоджень

(короткий виклад обставин, що можуть свідчити про вчинення кримінального правопорушення)

Вимагаю вжити заходів щодо всебічно, повного і неупередженого дослідження всіх обставин кримінального провадження, надати їм належну правову оцінку та прийняти законні процесуальні рішення у передбачені кримінальним процесуальним законодавством строки.

Начальник СУ ГУ МВС України

у Миколаївській області

полковник міліції

В.В. Куцик

(підпис)

Прокурору

Миколаївської області

старшому раднику юстиції

Гуцуляку Ю.В

Повідомлення про початок досудового розслідування

Місто (сел.) Миколаїв 01 вересня 2014 року

Повідомляю, що 01 вересня 2014 року мною, за дорученням начальника СУ ГУ МВС України у Миколаївській області Куцика В.В.

(найменування органу досудового розслідування, прізвище ініціали його керівника)

від 01 вересня 2014 року розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні № 01-2345 за повідомленням лікаря Жовтневої центральної районної лікарні гр. Кук С.І. про те, що за адресою с.Гряда вул. Зелена, 11, Жовквівського району, Миколаївської області 01 вересня 2014 року, приблизно о 19 год. 30 хв., Онищенко Валерій Петрович, 08.08. 1987 р.н., перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння під час сварки, на ґрунті особистих неприязних стосунків умисно наніс два удари кухонним ножем в ділянку черевної порожнини гр. Онищенку Петру Івановичу, які віднесено до небезпечних для життя ушкоджень.

яке надійшло (телефоном) до чергової частини ГУ МВС України у Миколаївській області 01 вересня2014.

Попередня правова кваліфікація кримінального правопорушення: ч.2 ст. 15, ч. 1 ст. 115 КК України.

Відомості про кримінальне правопорушення відповідно до вимог ч.  1 та ч. 4 ст. 214 КПК України внесено слідчим СУ ГУ МВС України у Миколаївській області лейтенантом міліції Шпаком Андрієм Анатолійовичем до Єдиного реєстру досудових розслідувань 19 листопада 2014 року за № 01-2345.

Слідчий СУ ГУМВС України

у Миколаївській області

лейтенант міліції

В.В. Сложинський

( підпис)

Онищенку Петру Івановичу

с. Гряда, вул. Зелена 11,

Жовтневого р-ну Миколаївської обл.

79000

Тут вы можете оставить комментарий к выбранному абзацу или сообщить об ошибке.

Оставленные комментарии видны всем.

Соседние файлы в предмете [НЕСОРТИРОВАННОЕ]