Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
shodennik_litnoi_pedagogichnoi_praktiki_v_prishkilnomu_litno.docx
Скачиваний:
68
Добавлен:
07.02.2016
Размер:
5.16 Mб
Скачать

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ,

МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

Вінницький державний педагогічний університет

імені Михайла Коцюбинського

Кафедра дошкільної та початкової освіти

Щоденник

літньої педагогічної практики

студента-практиканта групи БПАМ

3 курсу

(04.06.2013 - 21.06.2013)

Олексій Ольги Михайлівни

Пришкільний оздоровчий табір «Котигорошко»

Вінниця 2013

План-сітка заходів у пришкільному літньому оздоровчому таборі «Котигорошко»

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

4. 06.

9.00-13.00 – Реєстрація дітей

Гра-бесіда «Будьмо знайомі»

13.00-14.00 – Обід

14.00-16.00 – Підготовка до презентації загонів

16.00-17.00 – Лінійка відкриття табірної зміни

5. 06.

9.00 – збір учнів

Ранкова гімнастика

10.00-13.00- Катання на конях

13.00-14.00 – Обід

14.00-17.00 – Спортивні змагання з міні-хокею між загонами

6. 06.

9.00- збір учнів

Ранкова гімнастика

10.00-13.00- екскурсія на концерт в МПМ «Зоря»

13.00-14.00 – Обід

14.00- психолог

15.00-16.00 - Афлатун

14.00-17.00 – загонові справи

7. 06.

9.00 – збір учнів

Ранкова гімнастика

10.00-13.00- ДЮСШ №1 – презентація видів спорту

13.00-14.00 – Обід

14.00-16.00 – Вінниця- кіно

14.00- Орігамі

16.00-17.00 – загонові справи

10. 06.

9.00 – збір учнів

Ранкова гімнастика

10.00-13.00-Екскурсії по місту

13.00-14.00 - Обід

14.00 – Автомоделювання

14.30-16.00 – Конкурс малюнка на асфальті

(Батут)

11. 06.

9.00 – збір учнів

Ранкова гімнастика

10.00-13.00- Екскурсія по музею ВПС

13.00-14.00 – Обід

14.00-16.00 – Омбудсмени

15.00 – Змагання по стрільбі

14.00-17.00 – Загонові справи

(Батут)

12. 06. День води

9.00 – збір учнів

Ранкова гімнастика

9.30-12.00- Аквапарк

10.00-12.00 – Гра «Що? Де? Коли?»

13.00-14.00 – Обід

14.00-15.30 – Цирк

16.00-17.00 – Бесіда в загонах про воду

(Батут)

13. 06.

9.00 – збір учнів

Ранкова гімнастика

10.00-11.00-

11.00 – концерт в Філармонії

13.00-14.00 – Обід

14.00 – психолог

15.30 - Орігамі

16.00-17.00 – загонові справи

(Батут)

14. 06. День казки

9.00 – збір учнів

Ранкова гімнастика

9.30-10.30- спец. техніка ДАІ

10.00 – Спарти надій ЦПКіВ

10.30 – Ляльковий театр

13.00-14.00 – Обід

14.30-16.00 – Ляльки-велетні

16.00-17.00 – загонові справи

(Батут)

17. 06. День здоров’я

9.00 – збір учнів

Ранкова гімнастика

10.00-13.00- Спортивне свято

11.00 - Аніматори

13.00-14.00 – Обід

14.00-17.00 – загонові справи

(Батут)

18. 06.

9.00 – збір учнів

Ранкова гімнастика

10.00-11.00- концерт «Наші таланти»

11.00-13.00 – загонові справи

13.00-14.00 – Обід

14.00-15.00 – загонові справи

15.00-17.00 – Концерт студії «Вояж»

19. 06.

9.00 – збір учнів

Ранкова гімнастика

10.00-13.00- Зірниця

13.00-14.00 – Обід

14.00-15.00 – Випуск фотогазети

15.00-17.00 – загонові справи

(Батут)

20. 06.

9.00 – збір учнів

Ранкова гімнастика

10.00-13.00- екскурсія в боулінг-клуб «Мегамол»

13.00-14.00 – Обід

14.00- Афлатун (підсумкове заняття)

15.30 - Орігамі

(Батут)

21. 06.

«Свіже повітря»

9.00 – збір учнів

Ранкова гімнастика

10.00-13.00- Похід вихідного дня «Екологічна стежина»

13.00-14.00 – Обід

14.30-16.00 – Вечір закриття

(Батут)

Тут вы можете оставить комментарий к выбранному абзацу или сообщить об ошибке.

Оставленные комментарии видны всем.

Соседние файлы в предмете [НЕСОРТИРОВАННОЕ]