Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
VP.docx
Скачиваний:
1
Добавлен:
06.09.2019
Размер:
101.38 Кб
Скачать

Розділ 1. Транспортна характеристика вантажу.

Транспортна характеристика - це сукупність властивостей вантажу,що визначає умови і техніку його перевезення, перевантаження та зберігання. До транспортної характеристики вантажу (ТХВ) входять:

  • фізико-хімічні властивості;

  • об’ємно - масові показники;

  • тара та упаковка;

  • режими зберігання, перевантаження та перевезення.

Нитка - загальна назва тонкоскрученного матеріалу, що має малий діаметр.

Випускаються нитки на: котушках, жорстких паперових гільзах, в мотках, бобінах, і куфтах.

Вантаж, який прийнятий до перевезення - нитки в мотках.

Фізико-хімічні властивості:

Як матеріал, нитки можуть бути натуральними (з пряжі гребеневого прочісування), або синтетичними (в якості основи використовується синтетичний матеріал, у тому числі скловолокно). Характерна значна міцність при розтягу та стиску, технологічність при обробці. Основна якісна характеристика – гігроскопічність, здатність поглинати вологу та воду з навколишнього середовища. Задля збереження первинних властивостей ниток потрібно підтримувати сталий рівень вологості в приміщенні, де вони зберігаються. Для перевезення необхідні коробки(ящики) і споживча тара з полімерного матеріалу. Для пакетування – закриті ящики зі звичайною вентиляцією.

Об’ємно – масові показники:

Текстильні нитки - це гладкі, міцні тіла, тонкі, невизначено великої довжини, одержувані з природних і хімічних волокон. Залежно від характеру отримання бувають прядіння (пряжа) і непрядіння. Пряжу отримують з коротких волокон за допомогою їх скручування в процесі прядіння. Міцність ниток оцінюється щільністю волокна (25 текс, 25×2 текс, 29×2 текс). Нитки в три шари складання виробляються багатокруточними. Нитки в шість, дев'ять і дванадцять шарів складання виробляються двокруточними. Довжина намотування ниток, що випускаються на котушках, гільзах і бобінах - 400, 500, 1000, 2500, 5000 і 6000 м.

Тара та упаковка:

Під час перевезення промислових товарів народного споживання перевізники, вантажовідправники та вантажоодержувачі повинні вживати заходів для забезпечення цілості вантажів, не допускаючи попадання на них атмосферних опадів.

Промислові товари для перевезення повинні подаватись вантажовідправником, як правило, в тарі або упаковці.

Промислові товари, що упаковані в коробки, пакети, в'язки, тюки, кіпи (швейні вироби, галантерея, предмети санітарії та гігієни, книги тощо) та подаються для перевезення вантажовідправником, повинні мати обв'язку, яка забезпечує цілість упаковки і виключає можливість доступу до вантажу без порушення обв'язки або упаковки.

Ящики, коробки тощо з дрібноштучними промисловими товарами повинні подаватися вантажовідправником обандероленими (опечатаними).

Матеріали, якими виконується обандеролювання (паперова стрічка, тасьма тощо), повинні являти собою єдине ціле (без вузлів і нарощування) та скріплюватись в місцях з'єднання печаткою (штампом) виготовлювача чи вантажовідправника шляхом наклеювання етикетки, що з'єднує обидві частини коробки.

Обандеролювання слід провадити так, щоб доступ до вантажу був неможливим без розривання матеріалу (паперової стрічки, тасьми тощо).

Приймання для перевезення від вантажовідправника і здача вантажоодержувачу промислових товарів у тарі здійснюються перевізником за найменуванням вантажу, кількістю і стандартною масою вантажних місць або за масою, зазначеною на вантажних місцях.

Тут вы можете оставить комментарий к выбранному абзацу или сообщить об ошибке.

Оставленные комментарии видны всем.

Соседние файлы в предмете [НЕСОРТИРОВАННОЕ]