Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
Скачиваний:
8
Добавлен:
27.02.2016
Размер:
73.22 Кб
Скачать

3. Основні функції систем контролю руху автотранспорту.

Ефективність рішень, що приймаються керівниками транспортних підприємств, багато в чому залежать від знання точного місцезнаходження транспортних засобів, їх технічного стану. Система супутникової навігації надає інформацію про вантаж у будь-який момент часу на вимогу замовника. Крім того, існують системи, які дозволяють замовникам самостійно спостерігати за рухом вантажу через систему Internet, що сприяє підвищенню довіри до фірми з боку клієнтів.

На сьогодні недостатньо тільки визначати, де знаходиться об'єкт у даний момент часу чи бачити його місцезнаходження на електронній карті, оскільки автомобіль може відставати від графіка, випереджати його, відхилятися від маршруту. Такі дані необхідні диспетчеру, щоб мати можливість відкоригувати рух автомобіля або заздалегідь попередити замовника про затримку доставки вантажу. Таким чином, потрібна не лише система контролю, але й система обробки інформації.

Для цього існує спеціальне програмне забезпечення: програма із заданим з диспетчерського центру інтервалом автоматично отримує дані від усіх автомобілів, що перебувають у рейсі, вираховує можливі запізнення, перераховує терміни прибуття, виходячи зі швидкості руху.

Якщо на підприємстві маршрути руху жорстко закріплені, то в системі можуть бути встановлені обмеження: при відхиленні автомобіля на певну відстань до диспетчера надходить сигнал. Рух автомобіля можна спостерігати на електронній карті в реальному часі: є лінія маршруту і лінія руху ТЗ. Крім того, існує т.зв. «тривожна кнопка» - на випадок ДТП, нападу чи несанкціонованого проникнення у вантажний відсік. Інформація автоматично передається у диспетчерський центр.

Система контролю має і інші функції, наприклад, можливість обліку витрат палива: перед виходом у рейс визначають, де і коли повинна проводитися заправка. Завдяки цьому можна уникнути злиття палива, оскільки в багатьох країнах Європи існують обмеження на ввіз палива в баках автомобіля.

При розробці маршруту можлива його оптимізація: по часу проходження, по відстані, по кількості перетину кордонів (для проходження яких потрібні не безкоштовні дозволи). Існує можливість блокування проходження деяких ділянок маршруту. Тож рішення системи обробки інформації залежить від завдання: швидше доставити вантаж чи витратити менше коштів. Така система може вирішувати задачу про оптимальне завантаження автомобіля: підказує, які вантажні одиниці та в якому порядку слід завантажувати (наприклад, коли вантаж збірний). Діапазон функціональних можливостей таких систем досить широкий.

4. Аналіз апаратури навігаційних систем

Зниження вартості навігаційних приладів, підвищення точності супутникової навігації, досягнення в галузі геоінформаційних технологій, наявність цифрових карт великих міст і регіонів роблять застосування GPS-технологій ефективним і економічно привабливим.

Продаж терміналів GPS для автотранспортних засобів у всьому світі перевищує продаж для всіх інших застосувань цієї супутникової технології, у тому числі для військових потреб, авіації, морських транспортних засобів, геодезії і геоінформаційних систем разом узятих. Кожен місяць у світі випускається більше 100 000 екземплярів терміналів GPS різних типів, у тому числі у вигляді плат і модулів OEM (Original Equ ipment Manufacturer) для вмотування в апаратуру зв'язку і обробки сигналів. Апаратура GPS таких відомих фірм, як Trimble, Magellan, Ashtech, Garmin та ін. на ринку України знаходить обмежене застосування лише через свою відносно високу ціну.

Щоб уникнути залежності користувачів навігаційних послуг від системи GPS США й апаратури користувача (АК) в основному американських фірм, Європейське космічне агентство ESA розробило проект європейської системи супутникової навігації Galileo. Україна задекларувала свій державний інтерес у цьому проекті, підписавши відповідні угоди.

Варто згадати, що в Україні є вітчизняний виробник апаратури СРНС - ВО «Орізон-Навігація» (м. Сміла Черкаської обл.), яке виробляє більше 10 найменувань апаратури і комплексів у двох форматах: GPS (США) і ГЛОНАСС (Росія). Для транспортних задач випускаються 8-12-канальні модулі GPS.

Центральним науково-дослідним інститутом навігації і управління (ЦНДІ НіУ) розроблено так званий «транспортний термінал» з можливістю згладжування траєкторії руху транспортного засобу, який може випускатися як з каналами зв'язку, так і без них із внутрішньою пам'яттю для запису маршруту руху (так звані логери (logger) - реєстратори типу «чорної скриньки».

Комплексом послуг AVL уже зараз користуються в Україні як великі об'єднання, такі як Асоціація міжнародних автомобільних перевезень (АсМАП) України, що використовує тисячі транспортних засобів - трейлерів, автотягачів, контейнеровозів, так і сотні малих АТП, що мають в експлуатації до десятка автомобілів.

Мають потребу в подібних послугах митниця, швидка допомога, спецтранспорт, транспортні засоби охорони та супроводу.

В усіх великих містах Європи та США міський транспорт забезпечений системами AVL з центральним диспетчерським управлінням. В Україні подібні системи розробляються для Києва та Одеси.

Соседние файлы в папке Практика перевода,Михнова-task