Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
Modul_MO_Psikhologiya.doc
Скачиваний:
14
Добавлен:
24.02.2016
Размер:
304.64 Кб
Скачать

Варіант № 8

Теоретична частина:

 1. Дайте відповіді на тестові завдання 11 - 20.

 2. Мислення – це …

 3. Метод експерименту та спостереження в психології.

Практична частина:

Батьки трирічних близнюків Мишка та Дениса М. розлучилися і роз’їхалися у різні міста. Мишко залишився жити з матір`ю, а Денис – із батьком. Через 12 років, коли хлопці зустрілися, то виявилось, що Мишко – чутливий, нерішучий, добрий, відповідальний. Дуже гарно грає на акордеоні та співає. Денис – запальний, оптиміст, хороший товариш, добрий організатор. Організував у школі музичну групу, в якій грає на клавішних інструментах. Знайдіть спільне та розбіжне у поведінці братів. Обгрунтуйте причини схожих проявів.

Варіант № 9

Теоретична частина:

 1. Дайте відповіді на тестові завдання 21 - 30.

 2. Сприйняття – це …

 3. Спрямованість особистості, потреби і мотиви. «Піраміда потреб» А. Маслоу.

Практична частина:

Віктор П. працює за спеціальністю – слюсар по ремонту машин. Дуже мовчазний, легко переходить до гніву, може грубіянити. У вільний час полюбляє виконувати різні домашні роботи: рубати дрова, лагодити будівлю та інше. Інколи Віктор дуже легко дратується і починає кричати, сильно гніватися. Серйозних ексцесів на роботі поки, що не траплялось, однак під час таких реакцій добре та злагоджено працювати не в змозі (тремтить). Поясніть, які риси темпераменту та особливості характеру тут спостерігаються? І як краще організувати роботу з Віктором?

Варіант № 10

Теоретична частина:

 1. Дайте відповіді на тестові завдання 31 - 40.

 2. Відчуття – це …

 3. Темперамент та його типи. Психологічна характеристика типів темпераменту.

Практична частина:

Молода матір говорить своїй подрузі: “Чому дивуватися впертості Олега. Він увесь в батька. У батька і дід має такий же впертий характер”. Чи згодні Ви з такою точкою зору? Аргументуйте свою думку.

Варіант № 11

Теоретична частина:

 1. Дайте відповіді на тестові завдання 41 - 50.

 2. Увага – це…

 3. Характер. Структура характеру. Відмінність характеру від темпераменту.

Практична частина:

Використовуючи психологічні знання обґрунтуйте своє розуміння висловлювання Д. Писарєва: «Заохочувати набагато складніше, ніж примушувати».

Варіант № 12

Теоретична частина:

 1. Дайте відповіді на тестові завдання 51 - 60.

 2. Характер – це …

 3. Поняття про пам'ять. Види та процеси пам’яті. Методи кращого запам’ятовування

Практична частина:

До Вас як до старшого товариша і людини, яка знає основи психології, звернувся випускник школи з проханням допомогти йому у виборі майбутньої професії. Вам здається, що він міг би навчатися за спеціальністю “Менеджмент”. Сформулюйте та поясніть молодшому товаришеві, якими є професійні вимоги до фахівця такого профілю. Як психологічно готувати себе до цієї професії?

Варіант № 13

Теоретична частина:

 1. Дайте відповіді на тестові завдання 1-10.

 2. Темперамент – це…

 3. Поняття про уяву, її основні види і процеси.

Практична частина:

Згадаймо давню легенду про майстрів, які підносили каміння до місця майбутнього будівництва. Коли одного з них запитали, що він робить, він відповів: «Хіба не бачите, я тягаю каміння». Другий сказав: «Я заробляю на хліб своїй сім'ї». Третій висловився: «Я будую прекрасний дім, де житимуть люди». З точки зору психології про яке поняття йде мова? Обґрунтуйте свою відповідь.

Соседние файлы в предмете [НЕСОРТИРОВАННОЕ]