Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
default111.doc
Скачиваний:
15
Добавлен:
21.02.2016
Размер:
7.21 Mб
Скачать

Новий спосіб доставки можна додати в набір за умовчанням, або створити новий набір, заснованих на нових способах (див. Рис. 4.20).

Рисунок 4.20 – Підмодуль „Набори способів доставки”

4.3.4 Робота з карткою товару

Підмодуль „Товари” призначений для управління товарами каталогу товарів. Тут користувач можете додати новий товар в каталог, або змінити характеристики вже існуючого товару, такі як, ціна, величина і тип податку, величина і тип доставки, опис, зображення і багато що інше.

Товари, помічені як “спеціальні”, можуть бути відображені в спеціальному блоці на будь-якій сторінці сайту.

Змінювати товар можна в двох режимах – використовуючи форму редагування, або використовуючи таблицю Excel. В режимі таблиці Excel швидше і зручніше проводити групові зміни у товарів, наприклад, змінити ціну у декількох товарів категорії. Режим таблиці Excel також дозволяє вам додати або видалити відразу декілька товарів.

Фільтр містить наступні елементи (див. Рис. 4.21).

Рисунок 4.21 – Блок фільтрів і списку товарів

 1. Тип товару. Все, Товари, Файли, Віртуальний рахунок.

 2. Категорії товарів.

Список товарів

Список товарів в звичайному режимі містить наступні поля:

 1. Колонка групової операції. Дозволяє відзначити елементи для виконання групових операцій.

 2. Колонка статусу публікації товару. Кожний товар може бути опублікований в каталозі товарів, або прихований. Статус елемента відображає відповідна ікона в даній колонці.

 3. Колонка “спеціальний товар”. Товари, помічені, як “спеціальні” у випадковому порядку відображаються на головній сторінці каталога товарів, а також можуть бути відображений в спеціальному блоці на будь-якій сторінці сайту.

 4. Дата. Дата створення картки товару.

 5. Категорія товару. Показує приналежність товару до певної категорії.

 6. Назва товару.

 7. Анонс. Короткий опис товару.

 8. Ціна. Ціна товару. Необхідно звернути увагу, значення ціни відображається без яких-небудь обчислень (податок, знижка, доставка), тобто це безпосередня ціна товару. Додатково, в квадратних дужках може відображатися кінцева ціна товару – ціна, яку бачитимуть в каталозі товарів відвідувачі каталогу товарів.

 9. Файлів. Кількість прикріплених файлів до цифрового товару. Якщо в каталозі не передбачені цифрові товари, то дана колонка відсутня в списку.

 10. Кнопки операцій над елементами. Містять операції «Редагувати» і «Видалити».

Список товарів в режимі таблиці Excel містить наступні поля (див. рис. 4.22).

 1. Код. Код товару. Використовується для полегшення зв'язку з товарно-номенклатурним документообігом компанії. Залежно від конфігурації може бути або унікальним в межах каталога товарів, або довільним.

 2. Назва товару.

 3. Ціна. Залежно від конфігурації каталогу, може містити наступне:

 • безпосередня ціна товару

 • базова ціна товару – ціна, з якої шляхом деяких обчислень обчислюється ціна товару. Необхідно звернути увагу на те, що значення ціни відображається без яких-небудь обчислень (податок, знижка, доставка), тобто це безпосередня ціна товару.

Список товарів в режимі Excel доступний при виборі певної категорії.

Рисунок 4.22 – Список товарів в режимі таблиці Excel

Форма редагування \ додавання товару (картка товару).

Форма редагування призначена для додавання нового товару, або зміни параметрів існуючого товару.

Форма містить наступні поля (див. рис. 4.23).

 1. Публікувати. Якщо прапорець встановлений, то товар буде опублікований в каталозі, якщо не встановлений, то товар не буде видний на сайті.

 2. Спеціальний. Якщо прапорець встановлений, то товар буде помічений як “спеціальний”. Нагадаємо, товари, помічені як “спеціальні”, у випадковому порядку відображаються на головній сторінці каталогу товарів, а також можуть бути відображений в спеціальному блоці на будь-якій сторінці сайту.

 3. Категорія. Категорія, до якої належить товар.

 4. Тип товару. Випадаючий список з типами продуктів. Якщо каталог налаштований для роботи тільки з одним типом товарів, то даний список не з'явиться. Залежно від вибраного типу товару, можуть з'являтися або зникати деякі поля форми.

Рисунок 4.23 – Форма редагування товару (верхня частина)

 1. Створити підкатегорію. Якщо в списку доступних категорій відсутня потрібна категорія, то, вказавши ім'я категорії в цьому полі, автоматично буде створена підкатегорія з вказаним ім'ям, і властивостями такими ж, як у батьківської категорії.

 2. Назва. Назва товару.

 3. Ціна. Безпосередня ціна товару. Зверніть увагу, якщо тип податку вибраний як “Виділяти”, то введена ціна включатиме податок.

 4. Код. Код товару.

 5. Спливаюче зображення в каталозі. Дозволяє зіставити товару його детальне зображення (фотографію). Детальне зображення відображається в новому окремому вікні браузера.

 6. Зображення в деталях. Дозволяє зіставити товару його зображення (фотографію), яке буде відображене в списку товарів.

 7. Зображення в списку. Дозволяє зіставити товару зображення (фотографію), яке відображається в списках товарів, в спеціальному блоці товарів.

 8. Властивості. Далі йде перелік усіх властивостей, заданих в наборі властивостей для товару, і необхідно ввести їх значення або обрати їх зі зв’язаних довідників властивостей за допомогою кнопки , або тут же занести нові значення в ці довідники і обрати (див. рис. 4.24).

 9. Максимальна кількість в замовленні.

 10. Вага.

 11. Розмір.

 12. Залишок.

Вкладки:

 1. Анонс. Короткий опис товару, відображається в каталозі товарів, при прогляданні вмісту категорій.

 2. Спец. анонс. Короткий опис товару, який відображається на спеціальному блоці.

 3. Опис. Детальний опис товару, відображається при прогляданні детальної інформації про товар.

Рисунок 4.24 – Форма редагування товару (нижня частина)

 1. Ціни/Знижки/Доставка. Вкладка, дозволяє задавати цінові характеристики товару. Включає наступні основні поля зі списками (див. рис. 4.25).

 • Доставка. Вартість доставки товару. Можна задати як процентне значення, так і абсолютне. Дане поле відсутнє для цифрових товарів.

 • Знижка. Величина знижки. Можна задати як процентне значення, так і абсолютне. Якщо знижка задана для категорії докладніше можете прочитати в розділі про модуль знижок.

 • Податок. Величина податку для товару. Можна задати як процентне значення, так і абсолютне. Також можна задати тип податку “Нарахований” або “Виділений”. Нарахований податок нараховується на вартість товару. Виділений податок входить у вартість товару, розраховується шляхом виділення з вартості товару величини податку.

 • Набір способів доставки. Дозволяє вибрати набір, який буде за умовчанням обиратися для товару.

Рисунок 4.25 – Вкладка Ціни/Знижки/Доставка в картці товару підмодуля „Товари”

 1. Параметри і SEO - вкладка, яка дозволяє задати параметри сторінки, що відображається. Вкладка включає наступні основні поля (див. рис. 4.26).

 • Посилання. Дозволяє задати посилання до сторінки з детальною інформацією про товар. Посилання повинне бути унікальним в межах товарів каталогу.

 • Заголовок сторінки в браузері. Дозволяє задати заголовок сторінки детальної інформації про товар.

 • Ключові слова. Ключові слова, що характеризують даний елемент. Дане поле буде виведено в мета тег «keywords».

 • Опис. Дане поле буде виведено в мета тег «description».

Рисунок 4.26 – Вкладка Параметри і SEO

Після завершення редагування картки товару необхідно натиснути кнопку ОК (див. рис. 4.24) для збереження внесених даних.

Тут вы можете оставить комментарий к выбранному абзацу или сообщить об ошибке.

Оставленные комментарии видны всем.