Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
default111.doc
Скачиваний:
15
Добавлен:
21.02.2016
Размер:
7.21 Mб
Скачать

4.2 Комерційні системи управління контентом. Модулі пакету „Мінімаркет” Amiro.Cms

Система Amiro.CMS - універсальна платформа, що дозволяє легко створювати і підтримувати професійні веб-сайти практично будь-якого рівня складності. Amiro.CMS включає весь інструментарій, необхідний для ефективної роботи сучасного сайту електронної комерції.

Система Amiro.CMS пропонує декілька пакетів для розробки сайтів, і для кожного з пакетів передбачений демонстраційний сайт – можна зайти в «адміністративну частину» і, керуючись інформацією, висловленою в документації користувача, випробувати систему у дії. При цьому  ви можете вносити в систему будь-які  зміни, випробовувати будь-які  заявлені в пакеті  модулі, відстежуючи зміни в режимі реального часу.

ПАКЕТ FREE - компанія «Аміро» пропонує пакет Amiro.CMS „Free” як засіб для побудови сайту на платформі професійної  CMS. Не дивлячись на те, що пакет є безкоштовним, його функціональні можливості по управлінню  контентом сайту  і відображенням його вмісту  розвинуті і   багаті.

ВІЗИТКА КОМПАНІЇ - Інтернет-візитка компанії – найпростіший і разом з тим ефективний пакет, якщо задача клієнтів Amiro.CMS полягає в створенні і підтримці невеликого Інтернет-представництва або промо-сайту.

КОРПОРАТИВНИЙ САЙТ - пакет „Корпоративний” розвиває ідеї, закладені в основу попереднього пакету сайту-візитки. Більше можливостей по управлінню інформацією різних форматів – ось головні відмінні риси даного пакету. Тут клієнт Amiro.CMS може ознайомитися з роботою різних модулів, з'ясувати, наскільки вони відповідають його вимогам, оцінити зручність і гнучкість управління сайтом.

ІНТЕРНЕТ-ВІТРИНА - пакет „Вітрина” Amiro.CMS призначений, в першу чергу, користувачам, охочим мати на сайті повноцінний електронний каталог товарів і послуг (з розширеними функціями по перегляду, сортуванню і порівнянню з боку відвідувачів),  але не мають потребу в онлайн-продажу товарів/послуг.

МІНІМАРКЕТ - на базі даного пакету можна побудувати невеликий, «легкий», зручний в управлінні Інтернет-магазин. Невеликий – це не значить «бідний асортиментом», а значить не «переобтяжений надмірними функціями»: система управління контентом, сам програмний модуль «Інтернет-магазин» і управління прайс-листами. Для багатьох Інтернет-проектів таких можливостей вистачить з лишком; тут можна випробувати їх в справі і вирішити, який з пакетів більше підходить, мінімаркет або гіпермаркет.

БІЗНЕС – це гнучка система управління товарним асортиментом плюс повнофункціональна система управління контентом – ось що Amiro.CMS пропонує своїм клієнтам в даному пакеті. Якщо для успіху Інтернет-проекту замовника потрібна масована інформаційна підтримка, то у замовника є всі підстави ознайомитися з можливостями пакету «Бізнес» докладніше. Фактично, пакет «Бізнес» є гібридом сучасного Інтернет-магазину і інформаційного порталу початкового рівня. Зрозуміло, за декілька годин важко отримати вичерпне уявлення про всі можливості пакету, але загальний рівень оцінити можна.

Демо-центр на сайті ТОВ «Аміро» надає пробні редакції комерційних версій Amiro.CMS, доступні для вільного безкоштовного викачування і призначені для установки і тестування CMS як на персональному комп'ютері, так і на акаунті призначеного для користувача хостинг - провайдера на будь-якому домені.

Пробні редакції матимуть повну функціональність протягом одного місяця з дня установки. Всі результати роботи користувача з тестовим сайтом зберігаються, сайт буде працездатний і після завершення тестового періоду. Доступ до Панелі управління сайту буде відновлений після придбання ліцензії на відповідну комерційну редакцію і автоматичного оновлення системи.

«1С-Бітрікс» - це проста і зручна програма для управління сайтом із візуальними інструментами для створення і редагування інформації.

«1С-Бітрікс» – один з найбільш популярних в Україні продуктів, завдяки різноманітності функціоналу використовується в найрізноманітніших областях. 

Як система управління контентом сайту, продукт дозволяє максимально швидко розробляти і редагувати сторінки, а розширений функціонал робить можливим виготовлення складних веб-майданчиків. 

Модулі, що входять в сучасну версію продукту, допоможуть створити віртуальну сторінку будь-якої складності - від простої візитки до інтернет-магазина з величезним числом додаткових можливостей. 

Властивості «1С-Бітрікс».

Універсальність - продукт підходить для 95 % проектів – з його допомогою можна розробити як стандартну віртуальну візитку, так і складний Інтернет-магазин.

Надійність - система створення сайтів «1С-Бітрікс» стабільно працює навіть при регулярно високій відвідуваності. 

Безпека - продукт має високий ступінь захисту від злому. 

Статусність - надійний інструмент бізнесу, що забезпечує високу якість роботи віртуальної площадки.

Інновації - версії продукту вдосконалюються, функціонал постійно розширюється. 

Розробка ресурсів на програмному продукті передбачає підключення різноманітних функціональних модулів. У залежності від того, які саме потрібні можливості, і підбирається редакція продукту.

Адаптивний інтерфейс продукту дозволяє швидко освоїти основні дії з управління сайтом, запам'ятовує персональні налаштування, фільтри, форми, і в результаті користувач витрачаєте менше часу на виконання технічних завдань.

«1С-Бітрікс: Корпоративний портал» - об'єднує компанію, підвищує ефективність роботи, відкриває нові можливості: 

 • формування корпоративної культури;

 • підвищення ефективності бізнес-процесів;

 • соціальна мережа і внутрішні комунікації;

 • організація комунікацій усередині робочих груп;

 • консолідація та зберігання корпоративної інформації;

 • інтеграція ресурсу в діючу IT-інфраструктуру компанії (інтеграція з програмними продуктами «1С: Підприємство» та ActiveDirectory, SSO) та інші завдання.

Співробітники і керівництво компаній, що використовують корпоративний портал, можуть створювати і вести свої блоги, обговорювати новини і будь-які інші тексти, опубліковані на внутрішньому порталі компанії 

«1С-Бітрікс: Управління сайтом» - професійна система управління веб-проектами, універсальний програмний продукт для створення, підтримки і успішного розвитку:

 • корпоративних сайтів;

 • Інтернет-магазинів;

 • інформаційних порталів;

 • сайтів співтовариств;

 • соціальних мереж і інших веб-проектів.

До складу програмного продукту «1С-Бітрікс: Управління сайтом» входить 28 модулів. Продукт дозволяє управляти контентом сайту, структурою, форумами, рекламою, розсилкою, розподіляти права між групами користувачів, аналізувати статистику відвідувань, оцінювати ефективність рекламних кампаній і багато іншого.

Модулі пакету „Мінімаркет” Amiro.CMS.

Система управління сайтом Amiro.CMS складається з модулів: „Менеджер сайту”, „Модулі управління”, „Каталог товарів”, „Сервіс”, „Плагіни” (див. рис. 4.1).

Менеджер Сайту” - ключовий модуль системи, що дозволяє управляти всією структурою і навігацією сайту, макетами, дизайном, статичними сторінками, створювати сторінки з модулями, переміщати і видаляти сторінки, задавати ключові слова і посилання, здійснювати групові операції з картою сайту і т. і.

Модулі управління” призначені для максимально зручної публікації інформації на сайті (новин, статі, вакансій, опитів і т.п.). Всі модулі управління складаються з панелі загальної інформації про модуль, панелі фільтру для швидкого пошуку потрібних даних в списку, списку елементів і форми редагування. Всі модулі мають схожий набір основних операцій над своїми елементами. Ви можете виконати будь-яку з доступних операцій натисненням на відповідну ікону дії.

Каталог товарів” призначений для управління Інтернет-магазином. Дозволяє створювати структурований каталог товарів, вести обробку замовлень, що поступили, управляти користувачами магазина.

Сервіс” призначений для обслуговування системи - автоматичне оновлення і резервне копіювання, стан і настройка системи, користувачі і захист від спаму, статистика, карта сайту, хостинг і т. і.

Плагін” (Plug-in)– це зовнішній PHP модуль, який може бути підключений і використаний як розширення функціонала сайту. Плагіни розповсюджуються як дистрибутиви і можуть бути легко встановлені через панель управління.

Рисунок 4.1 - Система управління сайтом Amiro.CMS – стартова сторінка

Менеджер сайту є інтерактивною картою сайту і формою редагування сторінки (див. рис. 4.2).

Рисунок 4.2 – Форма редагування головної сторінки в менеджері сайту

За допомогою інтерактивної „Карти сайту” (1) можна легко і швидко працювати з деревом сайту: створювати, копіювати, переміщати і видаляти сторінки і цілі розділи сайту. Також виконувати пошук сторінки по шляху, імені сторінки або типу сторінки.

Панель інструментів інтерактивної „Карти сайту” містить дві кнопки, які дозволяють додавати сусідню або дочірню сторінку для поточної сторінки. Натискуйте кнопку , щоб створити сусідню сторінку, сторінка буде створена з ім'ям „Нова сторінка” і відкрита на редагування, після чого ви можете міняти оформлення або наповнення. Щоб створити дочірню сторінку, натискуйте .

При збереженні сторінки відбувається автоматична генерація посилання на сторінку, заголовка і ключових слів, якщо вони не задані вручну користувачем.

Зовнішній вигляд сторінки визначається макетом (2), який був встановлений для даної сторінки. Щоб змінити макет сторінки достатньо вибрати інший макет в списку, який розташований прямо над зображенням макета сторінки. Щоб видозмінити сам макет сторінки необхідно відкрити його на редагування, використовуючи ікону-кнопку, розташовану поряд з випадаючим списком макетів.

Поле „Тип сторінки” (3) визначає, чи є сторінка статичною (це значить, що зміст сторінки вводиться в менеджері сайту), динамічною (це значить, що на даній сторінці працюватиме який-небудь модуль) або сторінка є посиланням на іншу сторінку або на інший сайт в Інтернеті.

Візуальний редактор (WYSIWYG) – вкладка "Текст" (4), є панель інструментів і поле введення тексту.

Вкладка "Навігація" (5) служить для управління навігацією сайту, де задається відображення посилань в меню, на карті сайту, можливість висновку версії для друку вибраної сторінки, використання або не використання сторінки при пошуку і багато що інше.

На вкладці "Параметри і SEO" (6) можна задати заголовок сторінки, опис сторінки і ключові слова, ця інформація використовується пошуковими серверами для індексації сайту.

Для проглядання внесених змін на сторінці, є можливість швидкого переходу на дану сторінку на сайті по посиланню "Проглядання результату", що розташовано у лівій нижній частині менеджеру сайту.

В системі Amiro.CMS є набір спеціальних блоків (що настроюються в більшості випадків). Вставка в макет сторінки сайту, наприклад, головної, спеціального блоку, наприклад, „Категорії товарів”, забезпечить відображення категорій товарів (фактично, точки входження у каталог та підкаталоги, у розумінні пересічного користувача) на будь-якій сторінці сайту для швидкого переходу в потрібну категорію товарів. Вставити спеціальний блок можна за допомогою інструментальної кнопки "Вставить/настроїти спеціальний блок" на панелі інструментів візуального редактору, за допомогою якої відкривається спливаюче вікно спеціальних блоків. Блоки модуля „Каталог товарів” див. на рис. 4.3.

Рисунок 4.3 – Спеціальні блоки модуля „Каталог товарів

Зовнішній вигляд модуля (те, якого кольору, наприклад, будуть на сторінці його елементи, який буде шрифт і т. п.) настроюється в шаблонах і файлах стилів.

Що стосується користувача, він може виконати 2 дії з спеціальним блоком:

- редагувати (подвійним клацанням на вставленому блоці або обравши з контекстного меню пункт „Редагувати дані модуля”). Це бистрий шлях до модулю, який відповідає даному спецблоку, також ця дія може бути виконана вибором необхідного модулю у лівій частині редактору (див. рис. 4.4);

- настроїти доступні йому параметри, обравши з контекстного меню пункт „Персональні настройки спецблоку/модулю”. Наприклад, для блоку „Каталог товарів” найпростіше настроювання - це вибір варіанту розташування каталогу на сторінці сайту – в один чи декілька стовпців. Можна вказати кількість стовпців, наприклад, 3, як на рис. 4.5 – кількість на рисунку підкреслено.

Рисунок 4.4 – Форма редагування даних модулю „Каталог товарів

Рисунок 4.5 – Форма для внесення персональних настроювань для модулю „Каталог товарів

Тут вы можете оставить комментарий к выбранному абзацу или сообщить об ошибке.

Оставленные комментарии видны всем.