- •Організація практики
- •Напрямки діяльності студента-практиканта
- •Звітна документація студента-практиканта
- •Комплексний аналіз відвіданого уроку англійської мови.
- •Відомості про базу практики
- •Календарно-тематичне планування уроків англійської мови
- •Облік проведених студентом-практикантом уроків з англійської мови
- •Облік відвідування студентом-практикантом уроків та позакласних заходів з англійської мови
- •Зразок оформлення плану-конспекту уроку
- •Хід уроку
- •1. Привітання t-Cl
- •1. Аудіювання. Вірш «I want to be».
- •2. Вправа «The first letter»
- •5. Письмо. Match the professions with the workplaces and duties.
- •7. Усне мовлення (за підручником) ст. 94 вправа 1b)
- •8. Вправа «Jobs’ qualities». What qualities should have the following jobs? (вправа 4 ст. 94). ___ should be ___
- •10. Вправа «Світ професій» (назвати професії за класифікацією)
- •13. Усне мовлення
- •1. Домашнє завдання : make a list of “Jobs abc”
- •Хід позакласного заходу
- •Форма виховного заходу:
- •Методична організація заходу:
- •4. Зміст позакласної роботи.
- •Студента-практиканта
- •IV. Проведення виховної роботи з учнями:
- •Рейтингове оцінювання практичної діяльності студента-практиканта з англійської мови
Зразок оформлення плану-конспекту уроку
До проведення уроку допущено:
(підпис учителя-наставника)
Урок № 12 Клас 9.1 Дата 25.09
Тип уроку комбінований
Тема уроку Jobs and Professions
Цілі:
Практичні: рганізувати активізацію лексичного матеріалу; розвиток діалогічного та монологічного мовлення ; розвиток навичок аудіювання, читання, письма, усного мовлення ; удосконалювати вміння робити висновки за допомогою технології роботи в малих групах та роботі в парах, розширювати соціокультурну компетенцію учнів, їх кругозір;виявляти покликання та якість особистості , необхідні для професії
Освітні: розвивати вміння логічно будувати мовлення та аналізувати інформацію, робити висновки, брати участь в інтерактивних ситуаціях; розвивати мовну здогадку; розвивати ерудицію та пізнавальні інтереси учнів; розвивати вміння аргументувати свою точку зору, аналізувати і робити висновки
Виховні: виховувати спостережливість та увагу, відчуття відповідальності за свої рішення, повагу до представників різних професій, прищеплювати любов до праці
Обладнання уроку: підручник, зошит, флеш-картки, роздатковий матеріал
Хід уроку
-
Етап. Мета. Прийом.
Зміст роботи.
Хід уроку
І. Організаційний момент
1. Привітання t-Cl
2. Оголошення теми та мети уроку
cpiwzoxjobstmqandrfnprofessionskza
3. Мовна зарядка (повторити ЛО за флеш-картками)
ІІ. Основна частина уроку
1. Аудіювання. Вірш «I want to be».
Your task is to guess what jobs I’m talking about…
Some people often say to me:
“Have you decided what you wanna be? ”
I usually answer “I don’t know”
But it isn’t really so.
I want to be at Olympic race
I want to see the Earth from space
I want to travel to Katmandu
I want to be rich and famous too
I want to be on the Hollywood’s screen
I want to invent a new machine
I want to be clever and wise
And want to win the Nobel Prize
But most of all I want to be
Healthy and strong and nice as for me.
2. Вправа «The first letter»
3. Pantomime game (electrician, opera singer, sports instructor )
4. Гра «Guess who!»
T. Find the words for the person who ….
1) builds houses;
2) grows food in the field;
3) sells meat;
4) looks after sick people;
5)writes computer programmes;
6) designs houses;
7) repairs cars;
8) treats domestic animals;
9) drives cars;
10) plays the piano;
11) designs clothes;
12) trains athletes;
13) cooks food.
5. Письмо. Match the professions with the workplaces and duties.
Professions
Workplaces
Duties
1) hairdresser
A) hospital
a)acts
2)surgeon
B) salon
b) makes people laugh
3)receptionist
C) theatre
c) makes operations on the body
4)actor
D) hotel
d)cuts and styles hair
5)clown
E) café
e) greets visitors
6)waiter
F) circus
f) serves food
6.Гра «Correct me».
T: Well done . Now let us play a bit the game “Correct me “ I say the false sentences and you will correct them.
For example : I say : “Bankers work in the hospital”. You say : “No ,they do not. They work at the bank .
• Doctors work in a hotel
• Teachers work in an airport
• Waiters work in a dentists'
• Stewardesses work at an office
• Sellers work on the farm
• Farmers work in a restaurant
And where do the engineers work ?