- •Хід уроку
- •1. Домашнє завдання.
- •2. Підведення підсумків уроку.
- •8 Клас Урок № 2
- •8 Клас Урок № 3
- •8 Клас Урок № 4
- •8 Клас Урок № 5
- •8 Клас Урок № 6
- •8 Клас Урок № 7
- •8 Клас Урок № 8
- •8 Клас Урок № 9
- •8 Клас Урок № 10
- •8 Клас Урок № 11
- •8 Клас Урок № 12
- •8 Клас Урок № 13
- •8 Клас Урок № 14
- •8 Клас Урок № 15
- •IV. Завершальна частина уроку
- •8 Клас Урок № 16
- •8 Клас Урок № 17
- •8 Клас Урок № 18
- •8 Клас Урок № 19
- •8 Клас Урок № 20
- •8 Клас Урок № 21
- •8 Клас Урок № 22
- •8 Клас Урок № 23
- •8 Клас Урок № 26
- •2. Повідомлення теми та мети уроку
- •3. Уведення в іншомовну атмосферу
- •II. Основна частина уроку
- •Подання та активізація лексичних одиниць
- •Розвиток навичок читання
- •2. Виконання учнями контрольної роботи
- •2. Виконання учнями контрольної роботи
- •2. Виконання учнями контрольної роботи
- •2. Виконання учнями контрольної роботи
- •Хід уроку:
- •2. Повідомлення теми та мети уроку.
- •3. Перевірка домашнього завдання.
- •4. Уведення в іншомовну атмосферу.
- •8 Клас Урок № 29
- •2.Повідомлення теми та мети уроку.
- •4.Уведення в іншомовну атмосферу.
- •8 Клас Урок № 30
- •2.Повідомлення теми та мети уроку.
- •4.Уведення в іншомовну атмосферу.
- •8 Клас Урок № 53
- •8 Клас Урок № 57
- •8 Клас Урок № 58
- •2. Виконання учнями контрольної роботи
- •2. Виконання учнями контрольної роботи
2. Виконання учнями контрольної роботи
ІІІ. Домашнє завдання
Повторити граматику
Підведення підсумків уроку
Рефлексія
Which difficulties do you have working with the tasks?
8 клас Урок № 63
Тема: Контроль говоріння
Мета: провести контроль навичок говоріння
Обладнання: картки з завданнями
Тип уроку: перевірки знань
ХІД УРОКУ
І. 1.Привітання.
2.Повідомлення теми та мети уроку.
Т:Today we are going to check your speaking skills.
ІІ. 1. Інструкції щодо виконання контрольної роботи та критерії її оцінювання.
2. Виконання учнями контрольної роботи
ІІІ. Домашнє завдання
Повторити вивчений матеріал
Підведення підсумків уроку
Рефлексія
Which difficulties do you have working with the tasks?
