Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
8 ам.docx
Скачиваний:
3
Добавлен:
01.07.2025
Размер:
164.28 Кб
Скачать

2. Виконання учнями контрольної роботи

ІІІ. Домашнє завдання

Повторити граматику

Підведення підсумків уроку

Рефлексія

Which difficulties do you have working with the tasks?

8 клас Урок № 27

Тема: Контроль письма

Мета: провести контроль навичок письма

Обладнання: картки з завданнями

Тип уроку: перевірки знань

ХІД УРОКУ

І. 1.Привітання.

2.Повідомлення теми та мети уроку.

Т:Today we are going to check your writing skills.

ІІ. 1. Інструкції щодо виконання контрольної роботи та критерії її оцінювання.

2. Виконання учнями контрольної роботи

ІІІ. Домашнє завдання

Повторити граматику

Підведення підсумків уроку

Рефлексія

Which difficulties do you have working with the tasks?

8 клас Урок № 28

Тема: Типи шкіл у Великобританії

Мета: повторити й закріпити лексику теми, ознайомити учнів з новими ЛО продовжувати вдосконалювати техніку читання, розвивати вміння діалогічного мовлення, навчати учнів висловлювати й аргументувати власну думку, тренувати учнів у вживанні розділових запитань, практикувати учнів у письмі, виховувати вміння об’єктивно оцінювати думки оточуючих.

Обладнання: підручник, робочий зошит.

Тип уроку: комбінований.

Хід уроку:

І 1. Привітання.

2. Повідомлення теми та мети уроку.

T.: Today we are continuing to speak about study in Great Britain. We are going to fing some similarities in Ukrainian and Engsh schools. We will practice your writing skills (tag questions).

3. Перевірка домашнього завдання.

4. Уведення в іншомовну атмосферу.

Словниковий диктант:

1 освіта

2 середня школа

3 приватна школа

4 дошкільна освіта

5 приватна початкова школа

6 дитячий садок

7 дитячий садок (2 варіант)

8 загальноосвітня школа

9 загальноосвітня школа на утриманні приватної організації

10 школа з поглибленим вивченням шкільних предметів

11 початкова школа

12 ускладнений

ІІ. 1. Розвиток умінь мовлення.

Впр.5, с.49

Продивляємося таблицю і відповідаємо на запитання: В яких типах шкіл навчаються діти різного віку?

2. Аудіювання. Впр. 6 (с. 49).

Перед початком роботи учні самостійно читають завдання вправи, учитель пояснює його у разі необхідності. Потім учитель двічі читає текст, учні уважно слухають його і виконують завдання. По закінченні роботи вони ланцюжком читають подані запитання та правильні варіанти відповідей на них.

3. Подання тексту для читання. Впр. 6а (с. 69).

1) Pre-Reading Activity. Етап підготовки до читання.

Переклад слів в рамочці перед текстом.

2) Reading. Етап читання.

Учні ланцюжком читають текст уголос по 2 речення. Вставляють слова з рамочки на місцях пропусків.

3) Post-Reading Activity. Етап перевірки розуміння змісту тексту.

Учні доповнюють подані після тексту речення.

4. Письмо

Впр. 8, с. 50

Заповнити таблицю.

ІІІ. . 1. Домашнє завдання.

Впр. 9, с.50

2. Підведення підсумків уроку.

Бесіда з учнями.

T: Which differences between Ukrainian and English education do you know?

Соседние файлы в предмете [НЕСОРТИРОВАННОЕ]