- •Хід уроку
- •1. Домашнє завдання.
- •2. Підведення підсумків уроку.
- •8 Клас Урок № 2
- •8 Клас Урок № 3
- •8 Клас Урок № 4
- •8 Клас Урок № 5
- •8 Клас Урок № 6
- •8 Клас Урок № 7
- •8 Клас Урок № 8
- •8 Клас Урок № 9
- •8 Клас Урок № 10
- •8 Клас Урок № 11
- •8 Клас Урок № 12
- •8 Клас Урок № 13
- •8 Клас Урок № 14
- •8 Клас Урок № 15
- •IV. Завершальна частина уроку
- •8 Клас Урок № 16
- •8 Клас Урок № 17
- •8 Клас Урок № 18
- •8 Клас Урок № 19
- •8 Клас Урок № 20
- •8 Клас Урок № 21
- •8 Клас Урок № 22
- •8 Клас Урок № 23
- •8 Клас Урок № 26
- •2. Повідомлення теми та мети уроку
- •3. Уведення в іншомовну атмосферу
- •II. Основна частина уроку
- •Подання та активізація лексичних одиниць
- •Розвиток навичок читання
- •2. Виконання учнями контрольної роботи
- •2. Виконання учнями контрольної роботи
- •2. Виконання учнями контрольної роботи
- •2. Виконання учнями контрольної роботи
- •Хід уроку:
- •2. Повідомлення теми та мети уроку.
- •3. Перевірка домашнього завдання.
- •4. Уведення в іншомовну атмосферу.
- •8 Клас Урок № 29
- •2.Повідомлення теми та мети уроку.
- •4.Уведення в іншомовну атмосферу.
- •8 Клас Урок № 30
- •2.Повідомлення теми та мети уроку.
- •4.Уведення в іншомовну атмосферу.
- •8 Клас Урок № 53
- •8 Клас Урок № 57
- •8 Клас Урок № 58
- •2. Виконання учнями контрольної роботи
- •2. Виконання учнями контрольної роботи
8 Клас Урок № 29
Тема: Після уроків
Мета: повторити й активізувати лексику теми, ознайомити учнів з новими ЛО, продовжувати формувати навички монологічного ті діалогічного мовлення, удосконалювати техніку читання, навчати учнів обґрунтовувати свою точку зору, тренувати учнів у письмі, виховувати повагу до поглядів інших людей.
Обладнання: підручник,робочий зошит.
Тип уроку: застосування знань та формування умінь
ХІД УРОКУ
I.1.Привітання.
2.Повідомлення теми та мети уроку.
Т: Today we will create the school newspaper.
3.Перевірка домашнього завдання.
Впр. 7, с. 56 учні читають свої статті
4.Уведення в іншомовну атмосферу.
Фонетична й мовленнєва зарядка
ІІ. 1. Розподіл ролей
2. Робота над створенням шкільної газети
3. Презентація шкільної газета
III.1.Домашнє завдання.
С. 162 переклад тексту (письмовий)
2.Підведення підсумків уроку.
T: Did you like our lesson today?
Учні ланцюжком відповідають на запитання вчителя.
8 Клас Урок № 30
Тема: Повторення. Домашнє читання
Мета: повторити й активізувати лексику теми, повторити граматичний матеріал: розділові запитання, теперішній тривалий час, продовжувати формувати навички монологічного ті діалогічного мовлення, тренувати учнів в письмі, розвивати навички аудіювання, удосконалювати техніку читання, навчати учнів обґрунтовувати свою точку зору, виховувати повагу та дбайливе ставлення до оточуючих людей, перевірити рівень мовної та мовленнєвої компетенції учнів.
Обладнання: підручник,робочий зошит, зошит для контролю рівня знань
Тип уроку: перевірки знань.
ХІД УРОКУ
I.1.Привітання.
2.Повідомлення теми та мети уроку.
Т: Today we will check your skills.
3.Перевірка домашнього завдання.
Впр. 16, с. 167
4.Уведення в іншомовну атмосферу.
Повторення структури та вживання теперішнього тривалого часу, речень зі з’єднувальними сполучниками if / unless, розділових запитань.
ІІ. 1. Аудіювання
Вчитель двічі читає текст, учні виконують завдання до нього
2. Читання
Впр. 4, с. 58-59
Учні мовчки читають текст та самостійно виконують завдання до нього
3.Письмо
Впр. 4, с. 55
4.Говоріння
Впр. 1, с. 58
III. 1. Домашнє завдання.
Повторити ЛО теми, перевірити їх наявність в словнику
2.Підведення підсумків уроку.
T: Which problems did you have while doing the tasks?
Учні ланцюжком відповідають на запитання вчителя.
8 Клас Урок № 53
Тема: Клімат Великобританії. Погода Великобританії
Мета: вдосконалювати навички читання, усного й писемного мовлення з теми; формувати навички вживання ситуативної лексики в граматичних структурах; навчити учнів правильного вживання розповідних, заперечних і питальних лексико-граматичних структур; практикувати виконання проблемно-пошукових комунікативних завдань; розвивати елементи логічного та критичного мислення, пізнавальний інтерес до вивчення англійської мови.
Обладнання: робочий зошит, карта Великобританії, роздатковий матеріал
Тип уроку: комбінований
ХІД УРОКУ
I. Організація класу. Привітання
II. Підготовка до іноземного мовлення
Фонетична й мовленнєва зарядка.
III. Основна частина уроку
a) Ех. 6, р. 121 — Play a guessing game. Work in small groups. One pupil describes one the activities in the list. Others have to guess (p. 122).
b) Ex. 1, p. 123 — Listen and match the dialogues to the pictures.
c) Ex. 2, p. 125 — Read the text and say what the difference between the climate and weather is:
affect — conditions — sunshine — rainfall — wind speed — direction
temperate — variations — inland — meteorologists — temperature particularly — moisture
d) Ex. 3, p. 125 — Read and complete the sentences using the words from Ex. 2, p. 124.
e) Ex. 4, p. 125 — Work in class. Take turns to ask and answer the questions. Speak in class. Say what you have learnt about your fried.
Do you listen to weather forecasts?
Are weather forecasts important for people?
People of what professions are interested in weather forecasts?
Do you get the information about the weather forecasts on radio /
on TV / in the newspaper / other?
Have you ever got into trouble because of the the wrong weather forecast?
GEORGE MEREDITH (1828-1909)
"Now the North wind ceases" The warm South — west awakes, The heavens are out of fleeces, And earth's green banner shakes".
GEORGE WHYTE-MELVILLE (1821-1878)
The swallows are making them ready to fly, Wheeling out on a windy sky: Goodbye, Summer, goodbye, goodbye...
THOMAS HOOD (1799-1845)
No warmth, no cheerfulness, no healthful ease,
No comfortable feel in any member -
No shade, no shine, no butterflies, no bees,
No fruits, no flowers, no leaves, no birds — November!
ALEXANDER SMITH (1829-1867)
In winter, when the dismal rain Comes down in slanting lines, And Wind, that grand old harper, Smote his thunder — harp of pines...
IV. Завершальна частина уроку
Домашнє завдання
Ех. 5, р. 125.
Підсумки уроку
