Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
КМДА_19.05.12.doc
Скачиваний:
1
Добавлен:
14.11.2019
Размер:
508.42 Кб
Скачать

12

Огляд інформаційних програм українського телебачення За 18 травня 2012 р.

  • КМДА.

  • Київська міська рада.

  • Житлово-комунальне господарство.

  • Транспортна система.

  • Освіта.

  • Резонансні події.

  • КМДА

5-й канал, «Київський час», 18:40

0/0

ВЕДУЧА: Камерами відеоспостереження обладнають середмістя Києва. Про це повідомляє прес-служба МВС. За їх словами таке нововведення дозволить містянам почуватись в громадських місцях більш безпечно. А кількість працівників міліції на вулицях можна буде зменшити. Тож наразі відповідне доручення дали Київській міській державній адміністрації. Там у свою чергу запевняють - таку ініціативу підтримують. Перші камери відоспостереження обіцяють встановити уже до початку Євро 2012.

* * *

ТРК Київ, «СТН новини», 21:00

0/0

Персоналії:

О. Попов

ВЕДУЧИЙ: У столиці почали збирати підписи за доцільність проведення першого місцевого референдуму. Плебісцит відбудеться, якщо десята частина містян підтримає ініційоване Олександром Поповим народне опитування. Надбавки від міста мало захищеним, запровадження муніципальної міліції, погодження базових принципів Генплану. Ці питання влада пропонує вирішити усією громадою.

КОР: Якщо у ваші двері постукають із таким посвідченням – значить цікавляться вашою думкою. Чи потрібен Києву місцевий референдум. Від п’ятниці члени ініціативних груп збиратимуть підписи киян щодо потреби народного опитування. Законодавче закріплення надбавок від міста, запровадження муніципальної міліції і погодження базових принципів Генерального плану – такі питання влада пропонує вирішити разом із громадою.

Ірина Крупчинська, член ініціативної групиЯ хочу, щоб люди, які вирішують забудову міста, вирішували якось і радилися, можливо, з киянами. Тому що я хочу, щоб наступні покоління, не тільки покоління моїх дітей ,а покоління моїх внуків, правнуків з Лівого берега бачили схили Дніпра, бачили Софію Київську.

КОР: Перше посвідчення, яке дає право збирати підписи за проведення референдуму, отримав ініціатор плебісциту Олександр Попов. Голова КМДА зауважив: тільки погодженні громадою рішення можна вважати по-справжньому непорушними. І лише так можна гарантувати порядок у столиці.

Олександр Попов, голова КМДА – Ми на всі не тільки роки, я думаю – віки, повинні забезпечити такий розвиток нашого міста, щоб ми ніколи навіть думки не мали про те, що десь можна наступити на інтереси, пов’язані, наприклад, із збереженням наших архітектурних, історичних, культурних цінностей.

КОР: Референдум відбудеться, якщо доцільність його проведення підтримає 260 тисяч, тобто десята частина киян. НА те, аби зібрати підписи, у членів ініціативних груп лише місяць.

* * *

ТРК Київ, «СТН новини», 21:00

0/0

Персоналії:

О. Попов

О. Мазурчак

Л. Новохатько

М. Кучук

О. Пузанов

ВЕДУЧИЙ: Свій 1530-й День народження столиця відзначатиме від понеділка і аж до початку футбольного чемпіонату. Програму урочистих заходів презентували під час засідання оргкомітету свята. На сценічних майданчиках столиці співатимуть зірки естради, гратимуть класичну музику, пускатимуть феєрверки та повітряні кулі. Саме ж місто зустріне ювілей охайним та заквітчаним.

Олександр Попов, голова КМДАХоча місту виконується аж 1530 років, я думаю, що воно стріне своє свято в тому числі молодим. Тому що дуже багато об’єктів нових вводяться в експлуатацію, реконструйовуються парки, сквери, квіти.

Леонід Новохатько, заступник голови КМДАЗірки приїдуть з Європи і світу. Закінчиться цей концерт теж небаченим вперше таким заходом 3D-шоу. Одночасно фестиваль повітряних куль. Разом із джаз-бендами і в неділю шоу феєрверків.

КОР: До святкування підготують і міські візитівки. Зовсім скоро кияни зможуть прогулятися оновленим Узвозом.

Михайло Кучук, заступник голови КМДАЭто и дренаж и ливневая канализация, что даст возможность сохранить все здания Андреевского спуска. Только одними покрытиями, это брусчатка, это товарная плитка, будут заменены около 20 тысяч квадратных метров.

КОР: Місто до свята звільняють і від надокучливих кіосків та реклами. Зовнішнє промо прибирають, зокрема, на площі Льва Толстого. Тепер там працюють міські озеленювачі.

Олександр Пузанов, заступник голови КМДАНа черзі у нас площа Європейська, також буде демонтовано конструкції, можна буде встановлювати квіткові та інші конструкції. Вже сьогодні вулиці Володимирська, Михайлівська площа, Софіївська площа, абсолютно вільні від рекламних конструкцій.

Олександр Мазурчак, перший заступник голови КМДА – Буде до Дня міста відкрито 4 світломузикальних фонтани. Трьохкаскадний світло-музикальний фонтан у сквері Заньковецької. Великий фонтан світло-музикальний динамічний на майдані Незалежності. Світло-динамічний музикальний фонтан у парку Перемоги і в парку Партизанської слави .

* * *

Тут вы можете оставить комментарий к выбранному абзацу или сообщить об ошибке.

Оставленные комментарии видны всем.