Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
7. Тарифи і рентабельність пасажирських перевез...docx
Скачиваний:
1
Добавлен:
06.09.2019
Размер:
1.64 Mб
Скачать

7.3. Тарифи на повітряному транспорті

Тарифи на повітряному транспорті установлені єдиним для всіх типів літаків і гелікоптерів по принципу до 300км – 3коп. за 1км; від 301км 9руб. плюс по 1,5коп. за кожен кілометр вище 300.

Для зручності розрахунків таблиця плат за перевезення пасажирів побудована по 104 поясам (від 1 до 15100км) із закругленням ціни квитка до цілих рублів (на лініях невеликої протяжності – до 50коп.). Тарифні площадки на невеликих відстанях польоту (до 300км) складають 20-40км, на середніх – 60-70км і на великих відстанях – 200-400км.

По повітряним лініям між пунктами, не зв'язаними залізничними дорогами, на території Мурманської області, Ненецького, Ямало-Ненецького, Таймирського і Евенкійського національних округів Красноярського краю (північніше і східніше рік Сим, Енісей і Великий Піт), Іркутської області (східніше рік Ангара і Ілим і північніше лінії ст. Селезнево – ст. Лена – Нижнє-Ангарськ), Якутської АССР, Хабаровського краю (північніше рік Мая і Уда), Магаданської, Камчатської і Сахалінської областей тарифні ставки збільшуються на 70%.

Якщо частина траси проходить по району, де застосовується звичайний тариф, а частина по району, де діє підвищений тариф, то і ціна квитка буде визначатися як сума плат по звичайному і підвищеному тарифу з урахуванням того, яка частина траси проходить по якому району.

Діти у віці до 12 років перевозяться на наступних умовах: за одну дитину у віці до 5 років без надання йому окремого місця плата не знімається, при кожному дорослому пасажирі дозволяється перевозити безкоштовно тільки одну дитину у віці до 5 років, у всіх інших випадках за кожну дитину у віці до 12 років знімається палата у розмірі 50% тарифу дорослого пасажира із наданням окремого місця.

Мал. 7.4. Тарифні і покілометрові ставки і собівартість повітряних перевезень

Співставлення тарифної ставки із собівартістю перевезення показано на мал. 23. Нижня заштрихована площадка відповідає собівартості перевезень при повному завантаженні літака, верхня заштрихована площадка – собівартість перевезень при використанні місткості літака на 40%. Співставлення тарифних кілометрових ставок вище собівартості при завантаженні літаків не нижче, ніж на 65-70%.

Тарифна система повітряного транспорту передбачає ряд пільг для населення. З 1 жовтня по 31 травня аспірантам, студентам, і тим хто навчається у середніх спеціальних учбових закладах і технікумів системи профтехосвіти, слухачам денного навчання підготовчих відділень і факультетів при вузах, школярам старше 12 років, інвалідам першої світової, громадянської і Великої Вітчизняної війни, непрацюючим інвалідам праці, інвалідам з дитинства надається 50-відсоткова знижка із ціни квитка. Із знижкою 20 і 60% відбуваються перевезення військовослужбовців по залізничним військовим вимогам в зимовий період. Знижка надається при польотах на літаках Іл-18, Іл-62, Ту-104, Ту-124, Ту-134, Ту-154, Ан-24 прямими рейсами і з пересадкою на такі ж літаки чи на Як-40, Іл-14 і Лі-2. начальники управління громадянської авіації мають право застосовувати пільгові і сезонні тарифи до 50% в не завантажених направленнях на місцевих повітряних лініях, при умові, що ціна квитка на політ буде меншою ціни квитка в плацкартному вагоні. З 1 жовтня по 31 травня туристи, прямуючі на туристські бази і назад по путівкам всесоюзних маршрутів, а також планові групи туристів і екскурсантів чисельністю не менше 15 чол. користуються пільгами в розмірі 30% знижки з ціни квитка. При планових перевезеннях прямими (без пересадок на шляху) рейсами груп школярів у віці до 12 років включно чисельністю не менше 15 чол. подорож яких організовуються радами по туризму і екскурсіям, в той же період надається 50-процентна знижка. Пільги можуть бути і круглорічними по окремим не завантаженим напрямкам по взаємній згоді МГА СССР і Центральної ради по туризму і екскурсіям ВЦСПС.

На міжнародних лініях, де літають радянські літаки, тарифи установлюються по згоді між міністерством громадянської авіації СССР і іноземної авіакомпанії – партнером по обслуговуванню даної магістралі.

Тут вы можете оставить комментарий к выбранному абзацу или сообщить об ошибке.

Оставленные комментарии видны всем.