Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
19-11-2015_22-33-12 / Реферат Задорожняя.doc
Скачиваний:
287
Добавлен:
02.03.2016
Размер:
1.59 Mб
Скачать

3. Послуги кейтеринг-буру

Одним з основних видів діяльності закладів ресторанного господарства є організація виїзного бару.

Замовлення виїзного бару включає в себе виїзд персоналу на місце проведення заходу, установка мобільного барної стійки, підготовка робочого місця, сервіровка посуду та безпосереднє приготування коктейлів. Бармени віртуозно жонглюють пляшками, влаштовують флейринг і файр-шоу.

Наприклад, спектр послуг виїзного бару від компанії Jam Catering:

  • Професійні бармени-віртуози, майстерно готують класичні та авторські коктейлі

  • Коктейльна карта, яка налічує понад 50 найменувань

  • Фонтани шампанського і каскади з келихів будь-якого розміру та складності

  • Кисневі і безалкогольні коктейлі на дитяче свято

  • Флайрінг і шоу барменів: групові та сольні виступи

  • Оригінальна подача коктейлів

  • Оперативна обробка та підготовка замовлення

  • Послуги коктейль-бару в будь-якому місці і в будь-який час

  • Мобільні барні стійки, прокат посуду та інвентарю

  • Послуги професійного сомельє і барісто на святі

  • Виїзний фумелье (сигарний кейтеринг)

  • Виїзні чайні церемонії на будь-який смак

  • Фонтани із і чорного і молочного шоколаду

  • Більше 30 видів кальянів і професійні кальянщики.

3.1 Бармен-шоу

Робота барменів вже давно вийшла за рамки ресторанів і клубів. Зараз це ще й особливий напрямок мистецтва, наповнене видовищністю і оригінальністю. Бармен-шоу проходить за участю лише професійних барменів, прагнучі до творчої реалізації і розвиваючих своє мистецтво. Бармен-шоу буде доречно на будь-якому святі. Виступ проходить під запальну музику з віртуозними елементами жонглювання пляшками в поєднанні з вогненним шоу (фаєр-шоу). Виїзне бармен-шоу не має аналогів по техніці, винахідливості і видовищності. Шоу барменів прикрасить будь-який захід, будь то весільну торжество, день народження, приватна вечірка або корпоративне свято. Використовуючи всі свої професійні навички, бармени готують не просто коктейлі, а справжні витвори мистецтва, представляють неймовірні трюки з підпалом та підкиданням пляшок і безліччю інших сюрпризів. Бармен шоу триває близько 6 хвилин, під час бармен шоу жонглює пляшками, льодом, шейкерами і т.д. У бармен шоу також присутні елементи піротехнічних ефектів безпечних для приміщення. У бармен-шоу важливу роль відіграє артистичність та видовищність, що є основою виступів. Так само є синхронне шоу барменів, яке вразить кожного глядача на святі. Наприклад, для організації заходу компанія Jam Catering може запропонувати:

  • Welcome drink

  • Піраміди з келихів шампанського

  • Винний фонтан

  • Шоу барменів з приготуванням коктейлів будь-якої складності

  • Робота бармена в барі або за столами

  • Розробка карти коктейлів під формат будь-якої вечірки

  • Оренда обладнання: барні стійки, посуд та інвентар

  • Організація роботи бару для будь-якого заходу

Піраміда з келихів шампанського (каскад).

Зустріч гостей на весіллі, дні народження або корпоративному святі завжди починається з аперитиву, який подається у вигляді келиха вина чи шампанського. Щоб зробити цю частину торжества більш захоплюючою, можна організувати справжнє бармен-шоу і здивувати всіх гостей пірамідою з келихів шампанського або ігристого вина. Біла піна і спадаючий струмок золотистого напою доставлять естетичне задоволення і не залишать байдужими гостей і винуватців торжества. Піраміда з келихів шампанського (гірка шампанського) стане ще більш ефектним доповненням торжества, якщо стіл красиво задрапірувати і декорувати пелюстками троянд, а келихи прикрасити коктейльної вишнею, полуницею або зірочкою карамболі.

Банкетна служба Jam Catering пропонує для заходів піраміду (каскад) з келихів шампанського або ігристого вина. Побудувати піраміду можна з будь-якого, необхідної кількості, починаючи від 55 келихів і більш, зробивши її різної форми: круглої, квадратної чи трикутної. Шампанське заливається в верхній келих, поступово заповнюючи всю піраміду. Це по-справжньому феєричне, красиве і зачаровує видовище, гідне прикрасити будь-яке свято. Установка піраміди здійснюється професійними досвідченими барменами і займає від 30 хвилин до 1,5 години в залежності від кількості келихів. Крім самої гірки, можна вибрати додаткові опції, будь то: підсвічування свічками, нанесення на келихи логотипу компанії, імені молодят або винуватця торжества, ефект сухого льоду і багато іншого.

Варіанти оформлення каскаду практично безмежні. Це може бути просто різнокольорове підсвічування, коктейльні вишні, свічки або ж бутони квітів у кожному з келихів. У підстави піраміди з шампанського, стелитися білий, холодний, дим, все це підсвічується яскравими, кольоровими прожекторами. На весіллях, останню пляшку шампанського розливають молодята, цей момент відображають фотографи.

Піраміда з келихів шампанського - це, поза всяким сумнівом, прикраса будь-якого заходу. Вона доречна як на корпоративних святах, весіллях та приватних ювілеях, так і на конференціях та презентаціях.

Флейринг шоу.

Багато років тому з розвитком барної індустрії і посиленням конкуренції в цій області, бармени почали шукати нові способи залучення клієнтів у свої заклади. Одні, намагаючись зацікавити відвідувачів, спритно підкидали пляшки і склянки, інші намагалися жонглювати шматочками льоду, треті, робили акцент на незвичайній подачі напоїв. І, звичайно, всі вони намагалися під час цих хитромудрих дій спілкуватися з клієнтом. Так почав зароджуватися «флейринг».

Слово flaring прийшло до нас з Америки. Воно складається з двох смислових частин: flare - летить, ring - по колу. Саме такий рух і задає бармен інструментам своєї праці.