- •Урок № 1
- •Хід уроку
- •Повторення шкільного матеріалу
- •Урок № 2
- •Хід уроку
- •V. Викладання матеріалу.
- •Урок № 3
- •Хід уроку
- •Урок № 4
- •Парність та непарність
- •Урок № 6
- •Хід уроку
- •Урок № 7
- •Хід уроку
- •Урок № 8
- •Хід уроку
- •Урок № 9
- •Властивості, що випливають з означення
- •Властивості степеня
- •Властивості арифметичних коренів
- •Урок № 15
- •Урок № 19
- •Хід уроку
- •Урок № 20
- •Урок № 28
- •Хід уроку
- •Урок № 29
- •Хід уроку
- •Рішення системи лінійних рівнянь методом підстановки
- •Рішення системи методом почленного складання (вирахування) рівнянь системи
- •Поняття визначника
- •Теорема (правило Крамера).
- •Урок № 30
- •Хід уроку
- •Урок № 31
- •Хід уроку
- •Метод інтервалів
- •Урок № 32
- •Використана література
Урок № 8
Тема: Обернені функції.
Мета: Сформувати уявлення студентів про обернені функцій.
Поняття та терміни:Обернені та оборотні функції.
Обладнання: роздатковий матеріал, дошка.
Тип уроку:Комбінований.
Хід уроку
І. Організаційний момент. (5 хв)
ІІ. Перевірка домашнього завдання. (15 хв)
ІІІ Повідомлення теми, формулювання мети і основних завдань (5 хв)
ІV. Викладання матеріалу.(50 хв)
V. Домашнє завдання (5 хв)
ІV. Викладання матеріалу.
Під час дослідження функції доводиться не тільки обчислювати її значення в деяких точках, а й знаходити точки, в яких функція набуває заданих значень.
Знайдемо,
наприклад, при яких значеннях аргументу
лінійна функція у=2х+1
набуває значення у0.
для цього розв’яжемо рівняння у0=2х+1.
Це рівняння має один розв’язок :
.
Таким чином, лінійна функція довільне
своє значення набуває тільки в одній
точці з області визначення. Функції,
що мають таку властивість, називаються
оборотними.
Оборотна функція – це така функція, яка кожне своє значення набуває лише в одній точці області визначення.






VІ Домашнє завдання.



Урок № 9
Тема: Елементарне дослідження функцій.
Мета: Закріпити отримані знання з блоку «Функції, їхні властивості та графіки». Підготуватися до тематичного оцінювання
Поняття та терміни: Функції, графіки, монотонність, область визначення.
Обладнання: роздатковий матеріал, дошка.
Тип уроку:Комбінований.
Хід уроку
І. Організаційний момент. (5 хв)
ІІ. Перевірка домашнього завдання. (15 хв)
ІІІ Повідомлення теми, формулювання мети і основних завдань (5 хв)
ІV. Викладання матеріалу.(50 хв)
V. Домашнє завдання (5 хв)
ІV. Викладання матеріалу.


3
.
За графіком
функції
знайти:
1)область визначення; 2) множину значень;
3) проміжки зростання, спадання, сталості;
4) нулі функції; 5) значення функції в
точці х=2





VІ Домашнє завдання.






Урок № 10
Тема: Елементарне дослідження функцій.
Мета: Закріпити отримані знання з блоку «Функції, їхні властивості та графіки». Підготуватися до тематичного оцінювання
Поняття та терміни: Функції, графіки, монотонність, область визначення.
Обладнання: роздатковий матеріал, дошка.
Тип уроку:Комбінований.
Хід уроку
І. Організаційний момент. (5 хв)
ІІ. Перевірка домашнього завдання. (15 хв)
ІІІ Повідомлення теми, формулювання мети і основних завдань (5 хв)
ІV. Викладання матеріалу.(53 хв)
V. Домашнє завдання (2 хв)
ІV. Викладання матеріалу.








VІ Домашнє завдання.
Підготуватися до тематичного оцінювання






Степенева функція
Урок № 12
Тема: Степенева функція. Узагальнене поняття степеня. Поняття степеня і кореня. Степінь з натуральним і від’ємним показником. Степінь з дробовим показником. Властивості степеня. Означення кореня. Властивості кореня.
Мета: Дати студентам уявлення про степінь та корінь числа, поняття степеневої функції.
Поняття та терміни: Степінь числа, корінь, арифметичний корінь.
Обладнання: роздатковий матеріал, дошка.
Тип уроку:Комбінований.
Хід уроку
І. Організаційний момент. (5 хв)
ІІ. Повідомлення теми, формулювання мети і основних завдань (5 хв)
ІІІ Викладання матеріалу.(65 хв)
ІV. Домашнє завдання (5 хв)
ІІІ. Викладання матеріалу.
Означення: Степеневою функцією називаються функції виду y=xp де х незалежна змінна.
Означення: Степенем числа а з натуральним показником n (n≥2) називається добуток n співмножників, кожен з яких дорівнює а.
![]()
При цьому число а називають основою степеню, число n- показником степені

