Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
Створення БД.docx
Скачиваний:
6
Добавлен:
20.02.2016
Размер:
32.88 Кб
Скачать

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ

ХАРЬКОВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ ШВЕЙНОГО ВИРОБНИЦТВА

ТА ПОБУТУ УІПА

На тему:

«Створення Бази даних 2003»

Виконала:

Учениця ОК-11

Теліженко Юлія

Харків 2013р

 1. Введення 2

 2. Створення бази даних в Microsoft Access 3

  1. Створення порожньої бази даних 3

  2. Створення бази даних за допомогою майстра шаблонів 3

 3. Створення таблиць в Microsoft Access 4

  1. Створення шляхом введення даних 5

  2. Створення за допомогою майстра таблиць 5

  3. Створення таблиці в режимі конструктора таблиць 5

 4. Створення запитів у Microsoft Access 6

  1. Створення простого запиту за допомогою майстра запитів 7

  2. Створення запиту за допомогою конструктора запитів 7

5 Зміст 8

Введення

Сучасна людина в багатьох сферах своєї діяльності використовує дані надходять з різних джерел і відносяться до різних сфер діяльності. Щоб скоординувати всі ці дані потрібні не тільки організаційні навички, а й певні знання. Для координації і подальшого використання інформації використовуються бази даних. База даних це набір відомостей відносяться до певної теми або завдання, організованих таким чином, щоб забезпечити зручне представлення цього набору відомостей як у цілому, так і будь-якої його частини.

MS Access, дозволяє об'єднати потрібні дані в одну реляційну базу даних. Реляційна база даних являє собою безліч взаємопов'язаних таблиць, кожна з яких містить інформацію про об'єкти певного типу. Кожен рядок таблиці включає дані про один об'єкт, а стовпчики таблиці містять різні характеристики цих об'єктів атрибути. Рядки таблиці називаються записами, всі записи складаються з полів, в яких зберігаються атрибути об'єкта. Кожне поле містить одну характеристику об'єкта і має строго певний тип даних.

Основні функції СУБД це опис структури баз даних, обробка даних і керування даними. Будь-яка СУБД дозволяє виконувати чотири найпростіші операції з даними: додавати записи в таблицю; видаляти записи з таблиці; оновлювати значення полів в записах; знаходити записи, що задовольняють заданій умові. Для виконання цих операцій використовуються запити, які формуються на мові структурованих запитів (SQL).

І остання функція СУБД це управління даними. Під управлінням даними мається на увазі захист даних від несанкціонованого доступу, підтримка багато режиму роботи з даними і забезпечення цілісності та узгодженості даних. Захист від несанкціонованого доступу дозволяє кожному користувачеві бачити і редагувати лише ті дані, які йому дозволено бачити або змінювати.

Засоби забезпечення цілісності та узгодженості даних не дають виконувати такі зміни, після яких дані можуть виникнути невідповідність. Засоби, що забезпечують розраховану на багато користувачів роботу, не дозволяють декільком користувачам одночасно змінювати одні й ті ж дані.

Однак MS Access можна розглядати не тільки як набір інструментів для управління базами даних (далі БД), але і як середовище для розробки додатків. До складу MS Access входять конструктори форм, таблиць, запитів, звітів, але крім цього є макроси і модулі автоматизованого вирішення завдань, використовуючи які ми можемо створювати додатки не менш потужні, ніж додатки, написані на мові програмування, а програмуючи на мові VBA можна створювати програми подібні самої MS Access. Для створення додатків з використанням макросів користувач повинен знати ключові поняття, що використовуються в MS Access.

У цій роботі, для розгляду можливостей MS Access і способів роботи з нею, буде використана СУБД Microsoft Access 2003 (надалі MSA), як найбільш поширений, в даний час, продукт даної серії. Будуть розглянуті способи створення БД і деяких часто використовуваних компонентів БД. Усі малюнки ілюструють процес роботи зі створення БД і елементів, збережуться в додатку "А", у відповідних пунктах (елементи малюнків, на які слід звернути увагу, будуть вказані стрілками зі знаком оклику (!)).

Тут вы можете оставить комментарий к выбранному абзацу или сообщить об ошибке.

Оставленные комментарии видны всем.