Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
krimnalne-provadzhennya_ch_2_st_115_kku.doc
Скачиваний:
41
Добавлен:
10.02.2016
Размер:
1.05 Mб
Скачать

Про арешт майна

Місто Жовква 24 грудня 2012 року

Слідчий суддя Жовківського районного суду Миколаївськоїобласті Мороз Борис Борисович при секретарі Сич Г.І., за участю прокурора Гуцуляка Ю.В., слідчого СУ ГУМВС України у Миколаївській області Шпака А.А., а також цивільного позивача Онищенка П.І., підозрюваного Онищенка В.П., захисника підозрюваного Гурського В.С. розглянув винесене в кримінальному провадженні № 01-2345 цивільним позивачем Онищенком П.І. клопотання про арешт майна.

Перевіривши надані матеріали, заслухавши думку прокурора Гуцуляка Ю.В., підозрюваного Онищенка В.П.,-

В С Т А Н О В И В :

Вивченням клопотання із долученими до нього додатками та заслухавши учасників розгляду клопотання, встановлено що 19.11.2012 року приблизно о 19 год. 30 хв., Онищенко Валерій Петрович, 1987 року народження, знаходячись за місцем мешкання, за адресою: Миколаївська область Жовківський район с. Гряда вул. Зелена, 11, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, під час сварки, на ґрунті особистих неприязних стосунків зі своїм батьком Онищенко Петром Івановичем, з метою протиправного позбавлення життя, умисно наніс останньому два удари кухонним ножем в ділянку черевної порожнини, однак вказаний умисел на позбавлення життя Онищенка П.І., Онищенком В.П., не було доведено до кінця з причин, що не залежали від волі останнього, оскільки Онищенка В.П., невідкладно було доставлено каретою швидкої медичної допомоги до Жовківської ЦРЛ, де він отримав кваліфіковану медичну допомогу, що забезпечило збереження його життя. Своїми умисними діями Онищенко В.П. вчинив кримінальні правопорушення, передбачені ч.2 ст.15, ч.1 ст. 115 КК України.

21 грудня 2012 року потерпілим Онищенком П.І. був заявлений цивільний позов про відшкодування матеріальної шкоди у зв’язку із вчиненням правопорушенням відносно нього у сумі 3 801 (три тисячі вісімсот одна) гривня, що підтверджується наданими потерпілим документами.

З метою забезпечення цивільного позову про відшкодування матеріальної шкоди в сумі 3 801 грн., завданої кримінальним правопорушенням потерпілий просить накласти арешт на майно, яке перебуває у власності підозрюваного Онищенка В.П., а саме автомобіль ВАЗ 2107, державний знак СВ 73 25 ВС, 1999 року випуску.

Право власності Онищенка В.П. на майно, на яке необхідно накласти арешт, підтверджується свідоцтвом про реєстрацію транспортного засобу серії НП № 345876, виданим Жовківським МРЕВ ГУ УМВС України у Миколаївській області 10 грудня 2010 року.

Наявними у матеріалах кримінального провадження доказами розмір заподіяної кримінальним правопорушенням шкоди, підтверджується.

Беручи до уваги викладене та враховуючи, що у матеріалах кримінального провадження вбачається наявність достатніх підстав вжити заходів щодо забезпечення відшкодування заподіяної правопорушенням матеріальної шкоди потерпілому Онищенку П.І., керуючись статтями 110, 172-173, 175 КПК України,-

Тут вы можете оставить комментарий к выбранному абзацу или сообщить об ошибке.

Оставленные комментарии видны всем.

Соседние файлы в предмете [НЕСОРТИРОВАННОЕ]