Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
пед все.docx
Скачиваний:
50
Добавлен:
07.02.2016
Размер:
1.03 Mб
Скачать

Діагностична карта експертної оцінки залікового уроку

Дата _______________   Предмет ______________________   Клас ___________________

Студент(ка)(ПІБ) ___________________________________   Підпис студента _________

Тема уроку___________________________________________________________________

Параметри оцінювання: 0 – показник не виявлявся, 1 – показник виявлявся епізодично та непослідовно, 2 – показник виявлявся часто, 3 – показник виявлявся систематично та в повній мірі.

Показники

Бали (0,1,2,3)

  1. Своєчасний початок уроку, наявність організаційного моменту

  1. Дотримання загальнопедагогічних вимог щодо уроку (гігієнічних, дидактичних, виховних, психолого-фізіологічних)

  1. Відповідність типу і структури уроку темі та меті

  1. Послідовність та логічність етапів уроку

  1. Раціональний розподіл часу на уроці

  1. Психолого-педагогічне забезпечення цілісності та завершеності уроку

  1. Зв'язок уроку з попереднім та наступним навчальним матеріалом, життям і досвідом учнів

  1. Доцільний відбір навчального матеріалу

  1. Реалізація на уроці основних дидактичних принципів

  1. Раціональне та ефективне використання методів, прийомів, засобів навчання

  1. Продуктивність та різноманітність видів навчально-пізнавальної діяльності учнів на уроці

  1. Формування пізнавального інтересу учнів на уроці

  1. Реалізація на уроці основних складових виховання

  1. Реалізація на уроці різних видів запам’ятовування

  1. Врахування вікових особливостей учнів

  1. Раціональне та ефективне застосування методів і прийомів контролю знань, умінь, навичок учнів

  1. Активізація навчально-пізнавальної діяльності учнів на уроці

  1. Обгрунтоване та мотивоване оцінювання навчальної діяльності учнів на уроці

  1. Уміння організувати учнів на навчальну діяльність, забезпечити трудову дисципліну

  1. Культура мовлення (розвиток літературного монологічного й діалогічного, усного та писемного мовлення)

  1. Культура педагогічного спілкування (дотримання норм педагогічного такту та етики, толерантність)

  1. Уміння розподіляти та концентрувати увагу, діяти в публічній ситуації.

  1. Реалізація мети та плану уроку

Загальна кількість балів

Оцінка за проведений уроку (за п’ятибальною системою)

Конспект виховного заходу

Студентки-практикантки IV курсу

Групи ФАб-2-11-4.0д

Юшкевич Надії Іванівни

Дата проведення: 28.11.2014 р.

Тема: «Київський Університет імені Бориса Грінченка. Абітурієнту».

Час: 45 хв.

Клас: 9-В клас

Кількість учнів: 20

Мета: надати учням інформацію про університет

Необхідне обладнання: інтерактивна дошка, ноутбук, колонки

Хід уроку: Урок відбувався на презентації та розповіді основних даних університету.

Перший етап(4 хв.):

Вступ. (Привітання)(1 хв.).

Показ відео “Гімн Університету”(3 хв.).

Другий етап(13 хв.):

Розповідь про історію університету(7 хв.). Розповідь про історію Гуманітарного інституту(6 хв.).

Третій етап(16 хв.):

Презентація Місія Університету: Сприяти кожному в цілісному розвитку і лідерському становленні, служити людині, громаді, суспільству.  Короткий опис:

Розповідь про ключові цінності університету(людина, громада, довіра, духовність і т.д).

Ознайомлення з кількістю студентів, штатних працівників, спеціальностями та напрямками підготовки.

Інформування про середовище та інфраструктуру(5 корпусів, бібліотека, електронний депозитарій, комп’ютерні аудиторії, SMART-дошки, 4 системи для проведення відео конференцій).

Слайд із структурою Університету.

Ознайомлення із студентським лідерством та організацією дозвілля(тренінги, акції, стажування у зарубіжних університетах, культурно-мистецькі проекти).

Мова про інтернаціоналізацію Університету(підписання Великої Хартії університетів, міжнародні проекти, гостьові лекції, академічні обміни і т.д.).

Перспективи розвитку(будівництво гуртожитку, впровадження Київського стандарту освіти, міжнародна сертифікація Університету, створення Міжнародного інституту із викладанням англійською мовою).

В Гуманітарному інституті створені сприятливі умови для наукової роботи студентів, які також є призерами студентських олімпіад та переможцями у конкурсах студентських наукових робіт.

Гуманітарний інститут розташований у корпусі №1 за адресою: вул. Тимошенка 13-Б, Київ.