Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
пед все.docx
Скачиваний:
50
Добавлен:
07.02.2016
Размер:
1.03 Mб
Скачать

1. Гронування за темою «Фауст»

 

2. Підсумкова бесіда

• У художньому творі кожен образ є носієм певної ідеї. Яка ж ідея пов'язана з образом Фауста? (У художній концепції твору образом Фауст а Ґете стверджує думку про творчі зусилля людини на землі, у яких і полягає сенс буття.)

• Як в образі Фауста втілено динамізм нової європейської цивілізації? (Героєві притаманний постійний творчий неспокій, схильність до пошуків нових знань, проникнення в суть життя тощо.)

IV. Домашнє завдання

 Характеризувати образи Мефістофеля та Маргарита; із додаткової літератури дізнатись про ставлення до жінки за часів Ґете в Німеччині та в інших країнах.

Погоджено:

Н.І.Берегова _____________

План-конспект залікового уроку з англійської мови

студентки  IV курсу групи ФАб-2-11-4.0 д

Юшкевич Надії Іванівни

КЛАС: 8-Б

ТЕМА УРОКУ: «Check your progress»

Мета уроку:

Розвивальна:

  • Розвивати артикуляційні навички та правильну вимову звуків методом повтору;

  • Розвивати фонематичний слух, увагу при виконанні завдань.

Виховна:

  • Виховувати самостійність

  • Старанність

  • Наполегливість

  • командний дух

  • уміння працювати.

Практична:

  • Відновити знання з попередньої теми;

  • Навчити відрізняти прості прикметники від складних;

  • Формувати навички монологічного мовлення.

Тип уроку: комбінований

Обладнання уроку: роздатковий матеріал, підручник English in Mind : Student's Book 2

ХІД УРОКУ

  1. Організаційний момент уроку -1 хв.

-Good afternoon children, I glad to see you, sit down please!

2. Перевірка домашнього завдання - комбінована перевірка-10 хв.

3. Повідомлення теми, мети уроку-2 хв.

Today we’ll continue our topic «Check your progress»

  • Degrees of comparison of adjectives;

  • Past Simple /Past Continuous

  • Adverbs/comparative adverbs;

  • Структура прикметника (not) as…as;

  • Antonyms.

The aim of our lesson - generalize knowledge

4. Актуалізація опорних знань учнів – бесіда – 5 хв.

What do you know about Degrees of comparison of adjectives? What do you know about Adverbs/comparative adverbs? What do you know about (not) as…as? What do you know about Anonyms?

5. Повторення матеріалу 10 хв.

adverbs formed from adjectives by adding -ly to the end) we form the comparative and superlative forms with more and most.

Adjective

Adverb

Comparative Adverb

Superlative Adverb

quiet

quietly

more quietly

most quietly

careful

carefully

more carefully

most carefully

happy

happily

more happily

most happily

  • Jeff works more quietly than Steve does.

  • Jeff works the most quietly of all the students.

  • Mary drives more carefully than John does.

  • Of the three drivers, Mary drives the most carefully.

  • Steve works more happily than he used to.

  • Mary sings the most happily of all the girls in the group.

Прикметник: структури «as…as», «so…as»

 

1.При порівнянні двох предметів однакової якості прикметник ставиться між

«as ... as»зі значенням«такий же ... як, так само ... як»:

Чи не is as young as my brother.-  Він такий же молодий (так само молодий), як мій брат.

My dictionary is as good as yours. -  Мій словник такий же хороший, як ваш.

2.У заперечних реченнях  перше  «as» часто замінюється «so»:

as…as = so…as

Чи не is not so (as) young as my brother. - Він не такий молодий, як мій брат.

My dictionary is not so (as) good as yours. - Мій словник не такий хороший, як ваш.

 

Past Simple

Past Continuous

1. (Past Simple/Indefinite)

вживається, щоб виразити дію, якавідбуласяпросто в минулому. Існує тільки факт дії.

2. Минулий простий минулий можна

асоціювати тільки зі словом

"факт дії".

 Приклади:I lost my key - Я загубив ключ.

(вчора) (колись, чи є він зараз, чи немає – невідомо. Ми просто констатували факт)

Whendidshecome? - Коли вона прийшла?3. Ключові слова Past Simple:

last week (минулого тижня),

yesterday (вчора),

2 days ago (2 дні тому),

the other (day днями),

long time (ago давно).

What time...?

When...?

3. ТИПИ ПИТАНЬ:

Ти був у ...? -

Were you in the ... ?

Я не був у ... -

I wasn't in the ...

4. Past Simple описує період часу, до якого відноситься дія, яка закінчилася в минулому:

yesterday (вчора),

last week (на тому тижні),

last month (в тому місяці),

last year (в тому році)

И навіть, наприклад, this morning,

якщо ранок вже закінчився, та настав

день!

Mary called her son in the morning.

— Марія назвала сина вранці.

(ранок вже закінчився)

Past Continuous – минулий тривалий час англійської мови. Використовується для вказування на процес, що відбувався деякий час в минулому, при цьому має бути точно вказаний час, коли відбувалася дія або ж це має бути зрозумілим з контексту речення. 

Past Continuous устверджувальному реченніутворюється за допомогою допоміжногодієсловаwas / were(це дієсловоto beу 2 формі) та дієслова у першій формі з додаванням до нього закінчення-ing. Допоміжне дієсловоwasвикористовується лише з 1 та 3 особами однини, в інших випадках використовуєтьсяwere. Формула:

Іменник + was / were + дієслово у 1 формі з додаванням до нього закінчення -ing

When you called I was taking shower. – Коли ти подзвонив я приймав душ.

У заперечному реченнітакож використовується допоміжне дієсловоwas / were, але до них в кінці додається часткаnot. Правило утворення:

Іменник + was / were + not + дієслово у 1 формі з додаванням до нього закінчення -ing

При цьому was / wereможуть зливатися з часткоюnotі утворюватиwasn’t/weren’t. Прикладизаперечення:

In the evening I wasn’t watching TV. – У вечорі я не дивився телевізор.

Для створення питального реченняу Past Continuous допоміжні дієслова was та were ставляться на початку речення. Правило:

Was / Were + іменник + дієслово у 1 формі з додаванням до нього закінчення -ing

Were you sitting here at 8 o’clock in the morning? – Чи ти сидів тут о 8 годині ранку?

Antonyms

Antonyms are words that mean the opposite of other words. The antonym of big is small, for example. Pretty easy, right? Well, slow down there, there's something to be learned in this. English lets its speakers make their own antonyms just by adding a prefix.

6.     Виконання вправ на формування практичних умінь і навичок - підручник English in Mind: Work Book- ex.1,2,3. p.89 – 8 хв.

7.     Узагальнення і систематизація  знань щодо вивченого матеріалу -6 хв.