Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
Sposterezhennya2.doc
Скачиваний:
21
Добавлен:
07.02.2016
Размер:
426.5 Кб
Скачать

Спостереження уроку основи здоров’я у 2-б класі проведеного Бойко о.

Тема: Навчання і відпочинок.

Мета: навчати учнів самостійно визначати в себе ознаки втоми, організовувати свою працю і відпочинок, правильно облаштовувати куточок відпочинку в класі та вдома; розвивати увагу, уяву, спостережливість, логічне мислення; прищеплювати бажання правильно розподіляти час на роботу і відпочинок.

Хід заняття, зміст роботи

Особисте враження, зауваження

I. Організаційний момент.

1. Привітання.

- Доброго дня, діти. Приберіть все зайве з ваших парт, залиште лише необхідне для нашого уроку.

ІІ. Актуалізація опорних знань, умінь і навичок учнів.

1.Робота над загадкою.

(Людина)

- Чому саме так? Доведіть.

- Пригадайте, які ви знаєте приказки, загадки чи казки про здоров’я?

ІII. Мотивація навчальної діяльності учнів. Повідомлення теми і мети.

1. Повідомлення теми.

— Сьогодні ви дізнаєтесь, як правильно розподіляти час на роботу і відпочинок.

IV. Вивчення нового матеріалу.

1. Робота за підручником (с. 24-26).

2. Читання тексту підручника ланцюжком(с. 24-26).

3. Робота у парах.

— Об’єднайтесь у пари. Обговоріть:

— Який предмет вам дається найлегше, а який — найважче.

— Хто вам допомагає виконувати домашні завдання.

— Коли найкраще виконувати домашні завдання? Чому? Яких порад слід дотримуватися?

4. Робота з ілюстраціями.

- Яким повинне бути робоче місце школяра? Яких правил слід дотримуватися, щоб облаштувати зручне місце для занять?

— Яке значення має зручне робоче місце?

Чим можна зайнятися у вільний час?

5. Робота у групах.

— Розкажіть про своє дозвілля.

— Чим займаєтеся?

— Як любите відпочивати?

— Розкажіть про свій відпочинок у вихідні дні.

Поміркуйте та скажіть, яке дозвілля може бути шкідливим для здоров’я.

— Наведіть приклади активного і пасивного відпочинку.

V. Узагальнення та систематизація отриманих знань.

1. Розучування вправ для зняття втоми

2. Робота з зошитом з друкованою основою.

3. Читання й обговорення вірша Лесі Вознюк «Хто вміє відпочивати?».

— Прослухайте віршик про Петрика і Дмитрика. Поміркуйте, чий відпочинок корисніший.

VI. Підсумок уроку.

1. Узагальнююча бесіда.

— Чому треба чергувати навчання і відпочинок?

— Коли ви найбільше втомлюєтесь?

— Як знімаєте втому?

— Як ви відпочиваєте на перерві?

2. Повідомлення д/з.

- Зошит с.13 – розфарбувати предмети, які допомагають вам цікаво проводити свій вільний час.

3. Оцінювання роботи учнів.

Студентка вдало розпочала урок, організувала клас,привіталася, настроїла дітей на роботу.

Урок за типом комбінований. Чіткість його визначається логічним взаємозв'язком окремих структурних частин, які оптимально витримані часово, мають свою мету та зміст і відзначаються логічною завершеністю. Це підтверджує достатню культуру педагогічної праці.

Студентка актуалізувала раніше вивчений матеріал.

Провела цікаву бесіду, діти активно відповідали та піднімали руки.

Уміло проводиться мотивація навчальної діяльності учнів на всіх етапах уроку, що сприяє збудженню їх інтересу до вивчення нової теми, творчої діяльності.

Повідомила тему уроку, чітко та голосно. Діти були готові до уроку, тому гарно засвоювали новий матеріал.

Студентка гарно володіла матеріалом, спілкувалася з усім класом, учням було цікаво.

Зміст уроку повністю відповідав вимогам навчальної програми та змісту поставлених завдань. Кваліфіковано реалізовано принципи навчання (науковості, систематичності й послідовності, доступності, свідомості й активності учнів).

Урок має логічне завершення.

Висновки за уроком робить студентка разом з учнями. Прийоми мотивації та організації навчальної роботи учнів упродовж уроку сприяють створенню такої ситуації, коли учні відчуваюсь задоволення від своїх успіхів у навчанні (ситуація успіху).

Активна робота учнів у ході уроку дозволяє зробити висновок про те, що матеріал з теми засвоєно і мети досягнуто.

Урок проведено відповідно до обґрунтованого, чіткого плану, складеного студенткою у процесі підготовки до уроку.

Соседние файлы в предмете [НЕСОРТИРОВАННОЕ]