Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
Лаб_13.docx
Скачиваний:
29
Добавлен:
18.03.2015
Размер:
27.66 Кб
Скачать

Розподіл обраних сторінок по папках

Обрані сторінки можна впорядкувати в будь-який час. Для цього створюються окремі папки, у які містяться сторінки відповідно до назв папок (наприклад, Наука,Мистецтво,Бібліотеки,Ігрий т.д.).

Завдання

 1. У меню Обраневиберіть пунктУпорядкувати обране.

 2. Натисніть кнопку Створити папку, уведіть назву папки й потім натисніть клавішуEnter.

 3. Перетаскуючи мишкою посилання (або папки), розкладете їх по створених папках. Якщо перетаскувати значна кількість посилань або папок незручно, скористайтеся кнопкою Перемістити.

 4. Перейменуйте створену папку.

 5. Після роботи видалите всі створені непотрібні файли й папки.

Internet Explorer надає можливість перегляду Web-сторінок без з'єднання зІнтернетому режиміавтономної роботи, для чого посилання на сторінку додають у список обраного й установлюють прапорецьЗробити доступної автономно. При цьому потрібні сторінки будуть збережені в папці тимчасових файлів Інтернету (c:\Windows\Temporary Internet Files).

Природно, користувач може переглядати Web-сторінки збережені через меню Файл, Зберегти як.Однак додавання сторінок у список обраного дозволяє автоматизувати процесвідновленнясторінок, що дає можливість перегляду самої свіжої інформації.

Завдання. Надайте доступ доактивноїWeb-сторінки (наприклад, головній сторінці МДУ) для автономного перегляду:

 1. У меню Обраневиберіть пунктДодати в обране.

 2. Установите прапорець Зробити доступної автономно.

 3. Щоб указати розклад відновлення цієї сторінки й обсяг завантажує информации, що, виберіть Настроювання. Буде запущенийМайстер автономного перегляду обраного.

 4. Додержуйтеся інструкцій, що з'являється на екрані:

 • Відповідайте Такна питання, чи варто робити автономними сторінки, до яких ведутьпосилання з даної сторінки. Глибину завантаження можна обмежити1посиланням, інакше час завантаження сторінок істотно збільшиться. Натисніть кнопкуДалі.

 • виберіть нове розкладу для відновлення даної сторінки – наприклад кожен 3 день в 15.00. Натисніть кнопку Далі.

 • На чи питання Потрібний пароль для доступу доданоговузла відповідайте Немає. Натисніть кнопкуГотово, і після виходу зМайстра– кнопкуOk.Буде запущене вікно синхронізації, що відбиває процес відновлення даної сторінки.

Введенна вами сторінка буде обновлятися за зазначеним розкладом (наприклад, кожен 3 день в 15.00). Можна також безпосередньо обновити сторінки шляхом переходу в меню Сервісі вибору в ньому пунктуСинхронізувати(назваСинхронізувативідбиває те факт, що сторінка буде обновлятися тільки тоді, коли на сервері є її більше свіжа версія). Проробіть це.

Завдання. Надайте доступ до обраних сторінок для автономного перегляду.

 1. У меню Обраневиберіть пунктУпорядкувати обране.

 2. Виберіть сторінку, до якої необхідно надати автономний доступ.

 3. Установите прапорець Зробити доступної автономно.

 4. Щоб настроїти відновлення цієї сторінки за розкладом і задати обсяг даних, що завантажують, натисніть кнопку Властивості:

 • перейдіть на вкладку Розклад і переглянете вміст вікон, до яких ведуть кнопкиДодати,Видалити,Змінити. У цих розділах можна управляти розкладом відновлення сторінки;

 • перейдіть на вкладку Завантаженняй переглянете її можливості:глибина завантаження,обмеження використовуваного простору. Нажавши кнопкуДодатковоможна відключити завантаження малюнків, звуків і відео, елементів Active – це дозволить прискорити завантаження.

Завдання. Виділивши обрані сторінки для перегляду в автономному режимі, можна переглянути їхній у такий спосіб:

 1. Щоб приступитися до роботи в автономному режимі, у меню Файлвиберіть пунктПрацювати автономно.

 2. У списку «Обране» виберіть сторінку, що ви хочете переглянути.

Примітка. Якщо ви вибрали режим автономної роботи, то Internet Explorer буде запускатися в цьому режимі доти, поки ви не скинете прапорець Працювати автономно.

Тут вы можете оставить комментарий к выбранному абзацу или сообщить об ошибке.

Оставленные комментарии видны всем.