- •Конспект уроку математики
- •2 Клас (13. 02)
- •Хід уроку
- •Розв’язати задачу.
- •6. Розв’язати і порівняти задачі.
- •IV. Вивчення нового матеріалу.
- •Підготовчі вправи.
- •Гра «Хто швидше?»
- •VI. Підсумок уроку.
- •Конспект уроку математики
- •2 Клас (15.02)
- •Хід уроку
- •Усні обчислення.
- •IV. Самостійна робота.
- •Обчислити.
- •Обчислити.
- •V. Підсумок уроку.
- •Конспект уроку математики
- •2 Клас (17. 02)
- •Хід уроку
- •Повторення таблиці множення числа 2.
- •Усні обчислення.
- •Підготовчі вправи.
- •Пояснення матеріалу.
- •Первинне закріплення.
- •IV. Фізкультхвилинка.
- •V. Розвиток математичних знань.
- •VI. Підсумок уроку.
- •Конспект уроку математики
- •2 Клас (21. 02)
- •Хід уроку
- •Перевірка домашнього завдання.
- •2. Завдання для опитування.
- •3. Картки для опитування.
- •4. Усні обчислення.
- •Підготовча вправа.
- •Пояснення матеріалу.
- •Первинне закріплення.
- •IV. Фізкультхвилинка.
- •V. Розвиток математичних знань.
- •Виконання завдання № 661.
- •Розв’язування задач.
- •VI. Підсумок уроку.
- •Конспект уроку математики
- •2 Клас (22. 02)
- •Хід уроку
- •Перевірка домашнього завдання.
- •Робота над задачами № 665 (1, 2).
- •Конспект уроку математики
- •2 Клас (25. 02)
- •Хід уроку
- •Перевірка домашнього завдання.
- •5. Каліграфічна хвилинка із завданням (№ 690).
- •Виконання завдання № 694.
- •Знаходження значень виразів № 695.
- •V. Підсумок уроку.
- •Конспект уроку математики
- •Порівняти вирази.
- •Порівняти вирази.
- •Конспект уроку математики
- •Хід уроку
- •5. Каліграфічна хвилинка із завданням.
- •Самостійне розв’язування задачі № 710.
- •Розв’язування і порівняння задач № 711 (усно).
- •Виконання завдання № 712.
- •Гра «Хто швидше?»
- •V. Підсумок уроку.
Первинне закріплення.
а) Вправа № 658.
№ 658
З кожного прикладу на множення склади приклад на ділення на 2.
2 * 2 = 4 4 : 2 = 2
2 * 3 = 6 6 : 2 = 3
2 * 4 = 8 8 : 2 = 4
2 * 5 = 10 10 : 2 = 5
2 * 6 = 12 12 : 2 = 6
2 * 7 = 14 14 : 2 = 7
2 * 8 = 16 16 : 2 = 8
2 * 9 = 18 18 : 2 = 9
Прочитай таблицю множення числа 2 і таблицю ділення на 2, які подано за іншою формою запису.
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
4 |
6 |
8 |
10 |
12 |
14 |
16 |
18 |
б) Розв’язування прикладів № 659.
№ 659
Користуючись таблицею ділення на 2, розв’яжи приклади.
16 : 2 + 8 14 : 2 + 4 18 : 2 + 28
в) Розв’язування задач № 660 (за допомогою таблиці ділення).
№ 660
Користуючись таблицею ділення на 2, розв’яжи задачі.
10 л маринаду розлили порівну в 2 банки. Скільки літрів маринаду в кожній банці?
8 крашанок розклали порівну на 2 тарілки. Скільки крашанок на кожній тарілці?
IV. Фізкультхвилинка.
Ми в ракету дружно сіли
І у космос полетіли.
Раз, два, три, чотири, п’ять,
Стали в космосі кружлять.
Покружляли, оглянулись
І на землю повернулись.
V. Розвиток математичних знань.
Виконання завдання № 661.
Сильніші учні працюють самостійно.
№ 661
Числа |
Знайти |
2 і 7 |
добуток |
2 і 7 |
суму |
2 і 0 |
різницю |
Числа |
Знайти |
2 і 10 |
суму |
2 і 8 |
добуток |
2 і 1 |
різницю |
Розв’язування задач.
а) Мама восьминога зв’язала 8 пар шкарпеток і 5 різних шкарпеток, що не мають пари. Скільки всього шкарпеток зв’язала мама восьминога?
б) Двоє восьминогів розділили між собою 16 рукавичок. Скільки рукавичок отримав кожний з них?
VI. Підсумок уроку.
VIІ. Домашнє завдання. (№№ 662, 663 с. 113); повторити таблицю ділення на 2 .
Конспект уроку математики
2 Клас (22. 02)
Тема. Застосування таблиці ділення на 2 для розв’язування задач на ділення на рівні частини та ділення на вміщення (№№ 664-669).
Мета. Формувати в учнів уміння застосовувати таблицю ділення на 2 для розв’язування задач на ділення на рівні частини та на ділення на вміщення; навчити учнів записувати розв’язання задач на ділення, порівнювати задачі на ділення на вміщення і на рівні частини та їх розв’язування.
Обладнання. Таблиці усних обчислень; малюнки до задач; картки для опитування.
Хід уроку
І. Організація класу.
ІІ. Контроль, корекція і закріплення знань.
Перевірка домашнього завдання.
а) Один учень пояснює, як поділити відрізок завдовжки 14 см на дві однакові частини (№ 662).
№ 662
Відрізок завдовжки 14 см поділили на дві однакові частини. Яка довжина кожної частини?
б) Із завдання № 663 зачитують результати прикладів у порядку зростання.
№ 663
4 : 2 + 2 8 : 2 + 10 12 : 2 – 2 16 : 2 – 6
2. Завдання для опитування.
а) Розказати таблицю ділення на 2.
б) Поділити 2 на числа: 8, 16, 20, 12, 6.
3. КАРТКИ ДЛЯ ОПИТУВАННЯ.
№ 1.
Обчислити.
2 * 3 + 17 2 * 9 – 15
: 2 18 : 2
Задача. Діти розставили на 8 підвіконь вазони, по 2 на кожне. Скільки вазонів розставили діти?
№ 2.
Скласти вираз і знайти його значення.
Добуток чисел 2 і 9 збільшити на 38.
Задача. У 6 менших банок налили по 2 л соку, а у більшу банку – 4 л. Скільки всього літрів соку налили у банки?
4. Усні обчислення.
а) Гра «Полічи курчат».
б) Задачі-вірші.
Чотири індики
пішли на музики.
Танцювали, гупали.
Скільки ніжок тупали?
А сердиті 5 індиків
Взули нові черевики.
Рипу-рипу – походжають.
Скільки всіх? Вони не знають? (10)
ІІІ. Розв’язування і порівняння задач.