Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:

МТБГ Писаревский и Рябев

.pdf
Скачиваний:
51
Добавлен:
28.02.2016
Размер:
2.94 Mб
Скачать

стелі викликає мінімальні конвективні потоки повітря в приміщенні, що приводить до меншої запиленості і забрудненості бактеріями приміщень, низ за інших систем опалювання. Можна використовувати цю систему як доповнення до кондиціонування повітря. У літній час, пропускаючи холодну воду системою, можна значно знизити температуру повітря в приміщенні за рахунок охолоджування перекриттів і панелей. Для обігріву розташованих на відкритому повітрі кафе, стадіонів, плавальних басейнів, тимчасових виставкових залів, магазинів, складів і т.п. використовують інфрачервоні газові випромінювачі, на поверхні яких відбувається безполуменеве спалювання легкогазової суміші, що підводять до неї. Ці випромінювачі працюють при швидкості вітру 10 м/с.

3. Система опалювання конвекційної дії. Це система повітряного опалювання і система з конвекторами. Джерелом тепла є сталеві нагрівальні прилади-калорифери, які є трубами з ребристими поверхнями. Як правило, такі системи застосовують у поєднанні з приточною вентиляцією і з центральною системою кондиціонування. Частину повітря беруть з приміщень і змішують із зовнішнім повітрям – застосовують рециркуляцію. Підігріте повітря з приточної камери або кондиціонера подають до різних зон приміщення розподільними повітроводами. Повітря в системі переміщують примусово завдяки вентиляторам. Застосування такої системи доцільне у великих приміщеннях типу спортивних комплексів, виставкових залів, і інших приміщеннях великого об'єму. Цю систему добре використовувати в тих приміщеннях, де мають місце великі засклені поверхні, коли струмені теплого повітря обдувають стекла, потрапляючи через шпарини під вікнами. Ще одним об'єктом використання є входи до будівлі. Таке застосування системи конвекційної дії запобігає попаданню холодного повітря до приміщень в зимовий час і називається повітряною завісою. Системи опалювання з нагрівальними приладами – конвекторами, які встановлюють уподовж плінтуса всією довжиною зовнішніх стін будівлі. Виготовляють їх із сталевих труб з натягнутими на них пластинами з листової сталі.

221

Застосовують таку систему в приміщеннях з низькими підвіконнями або стінами з суцільного скла. Конвектори встановлюють без кожуха, або з ним, відповідно до інтер'єру приміщення готелю.

Система пиловидалення. Пил в повітрі видаляє система вентиляції, а для прибирання пилу, що осів, застосовують центральну систему пиловидалення, яка складається з вертикальних каналів в стінах будівель і збірної камери в підвальному приміщенні, що з'єднується з установкою вентилятора і відділенням для очищення повітря.

До відведень труб в каналах приєднують гнучкі шланги з надітими на них щітками. Відведення каналів закриті герметичними кришками, які при під'єднуванні шлангів знімаються. Довжина шланга залежить від площі приміщення.

В стінових каналах вмонтовують труби, що сполучаються в місцях зварки. Їх діаметр 38 – 50 мм, залежно від поверховості будівлі і створюваної в каналі-трубі швидкості – 10 - 15 м/с. Збірна камера є герметизованим закритим приміщенням, площа якого залежить від кількості приєднуваних до нього каналів, але не має бути менше 20 м2.

Процес очищення відбувається у відділенні для очищення повітря, яке відбувається шляхом його проходження через водяні фільтри і осадкові камери. Потім вода стікає до каналізаційної мережі. Що стосується повітря, то воно після очищення попадає в атмосферу. Слід зазначити, що така система ефективна у великих комплексах - готелях.

5.7. Система видалення сміття

У готелях, як і в багатьох громадських будівлях, використовують сміттєпровід. Існує три способи видалення сміття. Найбільш поширеним є сухий сміттєпровід, що складається із стовбура – каналу з вентиляційною шахтою у верхній частині, завантажувальних клапанів, мусороприймальної камери із сміттєзбірниками або контейнерами.

222

Канал виготовляють із азбестоцементних труб діаметром 400мм. Мусороприймальну камеру розташовують на першому поверсі або в підвалі (висота 2,5 м, розміри в плані 1,5 м х 2,5 м); її оздоблюють глазурованою плиткою; стелю фарбують масляною фарбою і оснащують водопроводом і каналізацією для промивки. Завантажувальний клапан відповідає розмірам стовбура і має бути герметичний. З мусороприймальної камери сміття вивозять автомашинами - сміттєвозами.

До другого способу відноситься пневматична система у вигляді сталевого трубопроводу діаметром 500 – 600 мм, прокладеного під землею на значну відстань. У трубопроводах створюється тиск до 2000 мм вод. ст. і умови руху повітряного потоку із швидкістю до 30 м/с. Сміття через приймальні клапани в нижній частині вертикальних каналів засмоктується і рухається в повітряному потоці до місця перевантаження або знешкодження, звідки він і відправляється на переробку або спалювання. Цей спосіб застосовують в США, Швеції і ін.

Третім є гідравлічний спосіб видалення сміття. Для цього його подрібнюють в дробарках і спускають в каналізаційну мережу. Цей спосіб не отримав розповсюдження через те, що засмічує каналізаційну мережу і поступається щодо санітарно-гігієнічних вимог пневматичному способу.

5.8. Білизнопровід

Для полегшення і прискорення доставки брудної білизни з номерів готеля використовують білизнопровід. За своїм пристрєм він схожий на сухой сміттєпровід і виконаний із стовбура-каналу, виробленого з оцинкованої жерсті, завантажувальних клапанів і камери, куди потрапляє білизна. Із стовбура-каналу білизна потрапляє в контейнера. Там її сортують і відправляють до пральні.

Білизнопровід рекомендують встановлювати в готелях, які мають 300 і більше місць при поверховості більше п'яти поверхів.

223

5.9. Система газового господарства

Отримання газу готельними підприємствами виглядає таким чином:

увід в будівлю. Площа приміщення іводу невелика;

газомірний вузол – контрольний прилад (лічильник, манометр), що рахує витрати газу в готелі і/або ресторані;

розводна мережа, стояки, замочна арматура, підведення до технологічних установок (газові плити, пристрої для нагріву холодної води і опалювання).

В основному газ використовується в роботі ресторанних підприємств для приготування їжі, а також для підігріву теплоносія в системі опалювання готелів.

Обов'язковою умовою експлуатації газу є строге дотримання інструкцій з експлуатації газового господарства. Всі приміщення, де використовується газ, повинні мати висоту не менше 2,2 м, наявність витяжної вентиляції і вентиляції з використанням кватирок, і фрамуг що обов'язково відкриваються. Всі роботи, пов'язані з підключенням, відключенням, ремонтом, профілактичні ремонтом здійснюються працівниками Газової служби.

5.10. Печі і каміни

У сучасних готелях і готельних установах використовують печі і каміни як елемент дизайну і обробки приміщень.

Печі — пристрій для опалювання різних будівель (будинків, бань та ін.) або для отримання високої температури, необхідної в тому або іншому технологічному процесі (випічка хліба та ін.).

В печя, залежно від конструкції, можна спалювати тверде (дрова, деревне та кам'яне вугілля, торф), рідке (зріджений газ, мазут, нафта та ін.) або газоподібне паливо (в основному, природний газ) та використовувати

224

електроенергію.

Камін — в класичному вигляді є простим вогнищем з димарем, призначеним для обігріву приміщення або нагрівання їжі безпосередньо полум'ям палива, що горить в ньому. Як паливо використовують деревину, газ, вугілля, пелетти. Класичний відкритий камін відрізняється дуже низьким ККД (адже, по суті, це - вогнище, яке розводять на внутрішньобудинковому вогнищі), а його правильна конструкція передбачає відношення об'єму камери згорання до об'єму димової камери (ковпака для збору диму над камерою згорання) не менше як відношення 1:2 і висоти труби не менше 5 метрів. Сучасні каміни і печі-каміни різноманітні за конструкцією і призначенням. У міських апартаментах популярні електричні каміни. Зараз з'явилися біокаміни, які працюють на біопаливі; при установці не потребують димаря. Також може слугувати елементом дизайну інтер'єру.

За конструктивними особливостями виділяють каміни:

заглиблені в нішу (англійський камін або закритий камін);

камін Рамфорда - нагадують російську піч. Плита під вогнищем достатньо висока і неглибока, тому і займає значно менше місця в кімнаті, чим звичайний традиційний камін. Каміни Рамфорда також характеризуються розширеними зведеннями, що відбивають тепло і що спрямовують його в кімнату, і продуманою конструкцією димаря, що забезпечує максимальне тепло без кіптяви.;

відкритий камін, що стоїть всередині приміщення, з паливником, відкритим з усіх боків;

напіввідкритий камін, який прибудований до стіни і не пов'язаний з конструкцією стіни.

За виглядом палива каміни бувають: дров'яні, вугільні, газові, біопаливні, електричні (електрокаміни).

Окрім класифікації за місцем розташування і використовуваного палива, розрізняють чотири основних архітектурних стилі камінів:

класичний;

225

рустикальний;

модерн;

хай-тек.

Класичний стиль визначають наявністю П-образного порталу і в переважній більшості випадків відкритою топкою, хоча останнім часом все більше застосовують топки закритого типу, та з вищим ККД. Цього досягають шляхом контролю притоку повітря в топку. При його обмеженні зменшується також і швидкість викиду нагрітих димових газів в димар, що у свою чергу підвищує кількість тепла, що розсіюється топкою в навколокамінний простір. Для камінних порталів класичного стилю характерне застосування мармуру або іншого натурального каменя, рідше чавуну або навіть дерева.

Рустикальний стиль. Часто також має назву «Кантрі». Це портали малих і середніх розмірів Д - образної форми. Виконують в пристінному або ж кутовому виконанні. Портал виконують з недорогих матеріалів: натуральних — пісковик, черепашник, або ж штучних (наприклад, эдельрок). У порталі майже завжди передбачають окрему нішу для зберігання дрів.

Модерн і Хай-тек — це сучасні камінні стилі. З'явилися вони відносно недавно - в другій половині XX століття. Не дивлячись на властивий цим стилям мінімалізм, форми порталів цих камінів зачаровують і дивують сміливістю рішень. Окремі моделі камінів стилю Хай-тек виконують лише в єдиному екземплярі.

Контрольні питання та завдання

1.Перелічіть типи інженерного устаткування, яке експлуатують в готелях.

2.Розкажіть про постачання електроенергією готелів.

3.Обгрунтуйте необхідність використання декількох джерел електроенергії.

4.Якими нормативними актами передбачене електропостачання готелів з різних джерел? Що це за джерела?

5.Які вимоги пред'являють до аварійного електроосвітлення готелів різних

226

категорій?

6.Охарактеризуйте схему розводки електропостачання готелів – чергову й основну, дайте їм характеристику.

7.Які основнимі завдання з питань освітлення інтер'єра готельних підприємств?

8.Що таке освітлювальна установка?

9.Перерахуєте різні типи ламп.

10.За якими ознаками класифікують світильники?

11.Що таке електронастановні вироба?

12.Назвіть системи освітлення, які використовують в готелях та ресторанах. 13.Перелічте типи освітлення приміщень.

14.Якими можуть бути коридори залежно від створення в них природного освітлення?

15.Що є освітленням коридорів і сходів?

16.Що є освітленням номерів і санвузлів?

17.Що таке ліфт?

18.Що є слабкострумовим господарством? Його складові частини? 19.Проінформуйте щодо особливості охоронної і пожежної сигналізації. 20.Проінформуйте щодо особливостей радіо- і телесистеми, системи сповіщення, локальної комп'ютерної мережі.

21.Як можна класифікувати ліфти за швидкістю руху?

22.Як організовуєть розташування ліфтів і ліфтових холів?

23.Що таке «ескалатор», «карвейєри», «стрічковий транспортир», рухомий тротуар.

24.Як виглядає система постачання холодною водою?

25.Для чого використовують каналізацію?

26.Яким чином функціонує пожежний водопровід (пожежний кран, дренчерна й спринклерна установки)?

27.Постачання готелів гарячою водою – централізоване й місцеве. 28.Назвіть вимоги ДСТУ 4269, які пред'являють щодо стану повітря в

227

готелях.

29.Дайте характеристику роботи системи вентиляції, кондиціонування повітря, централізованого пиловидалення.

30.Яким способом організують видалення сміття з готелів? У чому полягає різниця в частині використання різних методів видалення сміття? 31.Охарактеризуйте централізовану й місцеву систему опалювання готелів. 32.Обгрунтуйте необхідність використання бойлерів.

33.Дайте характеристику системі опалювання конвекційної дії.

34.У чому полягає принцип роботи системи конвекційний - випромінюючої дії?

35.Дайте характеристику опалювання випромінюючої дії; назвіть її переваги перед іншою системою.

36.Пристрій газового господарства готелю та особливості його експлуатації. 37.Охарактеризуйте систему видалення сміття в готелях.

38.Обгрунтуйте необхідність використання печей і камінів в готелях. 39.Що є газовим господарством готелів і ресторанів?

Рекомендовані джерела

1.ВСН 60-89. Устройства связи, сигнализации и диспетчеризации инженерного оборудования жилых и общественных зданий. Нормы проектирования. – М.: Госкомархитектуры, 1990.

2.ГОСТ 28681.4-95. Туристско-экскурсионное обслуживание.

Классификация гостиниц: международный стандарт [Электронный

ресурс].

Режим доступа: http://www.gosthelp.ru/home/download.php?list.15.

 

3.

ГОСТ 30389-95 / ГОСТ Р 50762-95. Общественное

питание.

Классификация предприятий: международный стандарт [Электронный ресурс]. – Режим доступа: http://www.gosthelp.ru/text/GOST3038995O bshhestvennoe.html.

4. ДБН В.2.5-13-98. Інженерне обладнання будинків і споруд. Пожежна автоматика будинків і споруд [Електронний ресурс]. – Режим доступу:

228

http://dbn.at.ua/load/1-1-0-261.

5.ДБН В.2.2-9-99. Будинки і споруди. Громадські будинки та споруди.

Основні положення: (зі змінами Держбуд України від 15. 03. 2002 р.

№ 4/2-99) [Електронний ресурс]. - Режим доступу: http://dbn.at.ua/load/1-1-0- 176 та http://budinfo.com.ua/dbn/105.htm.

6. ДСТУ ISO 4190-6-2001. Установка ліфтова (елеваторна). Частина 6. Ліфти пасажирські для встановлення в житлових будинках. Планування і вибір [Електронний ресурс]. - Режим доступу: http://www.budinfo.org.ua/ doc/1004845.jsp.

7.ДБН В.2.2-10-2001 Будинки і споруди. Заклади охорони здоров’я

[Електронний

ресурс].

Режим

доступу:

http://www.budinfo.org.ua/doc/1005056.jsp.

8.ДБН В.2.5-20-2001. Обладнання будинків і споруд. Газопостачання

[Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://dbn.at.ua/load/1-1-0-360.

9.ДБН В.2.2-13-2003. Будинки і споруди. Спортивні та фізкультурнооздоровчі споруди [Електронний ресурс]. – Режим доступу:

http://snip.in.ua/normativ/dbn/22-13-2003-2.html.

10.ДБН В.2.5-23-2003. Інженерне обладнання будинків і споруд. Проектування електрообладнання обєктів цивільного призначення. – К.: Державний комітет України з будівництва та архітектури, 2004. – 129 с.

11.ДБН В.2.2-15-2005. Будинки і споруди. Житлові будинки. Основні положення [Електронний ресурс].–- Режим доступу: http://dbn.at.ua/load/1-1-

0-87 або http://gost.kiev.ua/normativ/dbn/22-15-2005.html.

12. ДБН В.2.2-16-2005. Будинки і споруди. Культурно-видовищні та дозвіллєві заклади [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://gost.kiev.ua/normativ/ dbn/22-16-2005.html або http://proxima.com.ua/dbn/articles.php?clause=851.

13. ДБН В.2.2-17:2006. Будинки і споруди. Доступність будинків і споруд для маломобільних груп населення [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://dbn.at.ua/load/normativy/dbn/1-1-0-287 або http://gost.at.ua/load/nd_

229

ukrainy_v_oblasti_stroitelstva/dbn/dbn_v_2_2_17_2006_budinki_i_sporudi_dostu pnist_budinkiv_i_sporud_dlja_malomobilnikh_grup_naselennja/12-1-0-77.

14. ДБН В.2.5-28-2006. Природне і штучне освітлення [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://budinfo.com.ua/dbn/dbn_B.2.5-28-2006.htm та

http://budinfo.com.ua/content/view/1055/79/.

15. ДБН В.2.2-20:2008. Будинки і споруди. Готелі [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:nHjf0KHQxDoJ: npa-mrb.gov.ua/assets/files/v2/dbn_v-2-2-20-2008.pdf+%EF%BF%BD%EF%BF%BD %EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD+%EF%B F%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD&hl=ru&gl=ua.

16. ДСТУ 3862-99. Ресторанне господарство. Терміни та визначення

[Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://www.nau.kiev.ua/nau10/ ukr/getcnt.php?uid=1022.260.0&nobreak.

17. ДСТУ 4268: 2003. Послуги туристичні. Засоби розміщування. Загальні вимоги [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://www.kurort-

service.com/uploads/assets/file/per.pdf.

18. ДСТУ 4269: 2003. Послуги туристичні. Класифікація готелів [Електронний ресурс]. – Режим доступу до стандарту: http://www.ukr-

hotels.com/files/File/4269-2003.pdf.

19.ДСТУ 4281:2004. Заклади ресторанного господарства. Класифікація

[Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://3umf.com/doc/449/.

20.ДСТУ 4527: 2006. Послуги туристичні. Засоби розміщування. Терміни та визначення [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://www.prohotel.

tv/forum/index.php?autocom=downloads&showfile=439.

21. ДНАОП 0.00-1.32-01. Правила будови електроустановок. Електрообладнання спеціальних установок [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://www.dnaop.com/get.php та http://eom.com.ua/index.php?topic=56.0.

22.НПАОП 0.00-1.06-77 Правила будови і безпечної експлуатації

ескалаторів.

-

[Електронний

ресурс].

Режим

доступу:

http://www.dnaop.com/html/87.html.

230

Тут вы можете оставить комментарий к выбранному абзацу или сообщить об ошибке.

Оставленные комментарии видны всем.