Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
planuvannya_u_dnz_maket.docx
Скачиваний:
1
Добавлен:
01.07.2025
Размер:
2.23 Mб
Скачать

Заняття

1.Фізичний розвиток.

1.Вступна частина

Ходьба звичайним кроком, малим кроком, широким кроком (до 1 хв). Повільний біг, руки на поясі, перешиковування в коло.

2.Комплекс загальнорозвивальних вправ «Півник». 3.Основна частина

Лазіння по гімнастичній стіні. Кидання м’яча вгору.

Рухлива гра «Лови, кидай, падати не давай» Мета:

  • учити стрибати на місці та узгоджувати рухи зі словами вихователя;

  • розвивати увагу й уміння орієнтуватися у просторі.

4. Заключна частина

Біг (1-2 хв). Ходьба у повільному темпі з рухами рук (30с.) Перешикування в півколо. (30 с.).

  1. Пізнавальний розвиток (логіко-математичний)

«У бабусі в селі»

Мета:

  • закріпити навички прямої та зворотної лічби в межах 6, повторити склад числа у межах 6;

  • управляти в кількісній і порядковій лічбі, орієнтування у просторі, часі;

  • учити правильно називати та виділяти в навколишньому оточенні плоскі й об’ємні фігури.

Матеріал: картки з цифрами 1-6; шість фігурок курочок і шість фігурок качечок; куля, циліндр, плоскі фігури.

Хід заняття

  1. Гра «Веселі курчата та каченята».

  2. Гра «Знайди потрібну курочку».

480

Мета:

  • закріпити знання складу числа в межах 6.

  1. Гра «Склади будиночок для собаки». Мета:

    • закріпити вміння складати із частин цілий предмет.

  1. Фізкультхвилинка.

  1. Гра «Знайди, де сховалася фігура». Мета:

    • закріпити вміння розрізняти плоскі й об’ємні геометричні фігури;

    • правильно їх називати, складати з частин цілу геометричну фігуру;

    • розвивати увагу.

Прогулянка

Спостереження: спостерігати за каштанами (розглянути колір, поверхню лушпини каштанів, з чого каштан усередині).

Трудова діяльність: залучати дітей до посильних трудових дій(прибирання території майданчика від листя).

Рухлива гра «Лови, кидай, падати не давай». Мета:

  • учити стрибати на місці та узгоджувати рухи зі словами вихователя;

  • розвивати увагу й уміння орієнтуватися у просторі.

Іі половина дня

Міні-заняття: «Заучування вірша А. Камінчука «Батьківщина» Мета:

  • учити дітей уважно читати вірш, інтонаційно виразно передавати зміст; збагачувати словник дітей.

Самостійна ігрова діяльність: створити умови для організації сюжетно-рольової гри «Подорож до Києва на літаку».

Трудова діяльність: миття іграшок. Мета:

481

  • формувати вміння правильно мити іграшки, протирати їх після миття, розкладати на місця.

Рухлива гра: «У садочку на горбочку». Мета:

  • удосконалювати навички ходьби та бігу по прямій;

  • розвивати увагу, пам’ять.

Четвер

Тема блоку. Ми  діти твої, Україно!

Тема тижня. Моя Україна – моя Батьківщина.

Тема дня. Про що розкаже український віночок.

Ранок Гра «Зберемо листочки». Мета:

  • виховувати почуття взаємодопомоги;

  • розвивати спритність, увагу, окомір.

Спостереження за птахами.

Мета:

  • розвивати спостережливість, допитливість, увагу, пам’ять;

  • учити дітей помічати та розрізняти птахів, які прилітають на ділянку дитячого садка;

  • уточнити уявлення дітей про перелітних птахів, чому вони відлітають від нас.

Трудова діяльність: догляд за кімнатними рослинами в куточку природи.

Мета:

  • продовжувати вчити дітей доглядати кімнатні рослини (миття кімнатних рослин), пам’ятати про особливості догляду рослин з різним типом листя).

Рухлива гра «Жабки і журавлі». Мета:

  • учити малят опановувати біг;

482

  • підвищувати рівень довільності рухових дій дітей, виховувати уважність під час гри.