Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
ответы_КМ.docx
Скачиваний:
0
Добавлен:
23.11.2019
Размер:
122.76 Кб
Скачать
 1. Поясніть застосування мережевого маршрутизатора.

Маршрутизатори допомагають зменшити завантаження мережі, завдяки її розділенню на домени колізій і широкомовні домени, а також завдяки фільтрації пакетів. В основному їх застосовують для об'єднання мереж різних типів, часто несумісних за архітектурою і протоколами, наприклад для об'єднання локальних мереж Ethernet і WAN-з'єднань, що використовують протоколи xDSL, PPP, АТМ, Frame relay тощо. Нерідко маршрутизатор використовується для забезпечення доступу з локальної мережі в глобальну мережу Інтернет, здійснюючи функції трансляції адрес і міжмережевого екрану.

 1. Дайте визначення поняттю «мережевий міст».

Це мережеве устаткування для об’єднання сегментів локальної мережі. Мости обробляють IP пакети, використовуючи ЦП.

Лабораторні роботи

 1. Що таке командна оболонка?

Командна оболонка (командний рядок) – це окремий програмний продукт, який забезпечує прямий зв'язок між користувачем і операційною системою.

 1. Що виконує команда Netstat в командній оболонці?

Відображення активних підключень TCP, портів, що прослуховуються комп'ютером,

статистики Ethernet, таблиці маршрутизації IP, статистики IPv4 (для протоколів IP, ICMP, TCP і UDP)і IPv6 (для протоколів IPv6, ICMPv6, TCP через IPv6 і UDP через IPv6).

 1. Що виконує команда Ping в командній оболонці?

За допомогою відправлення повідомлень з «ехо‐запитом» по протоколу ICMP перевіряєз'єднання на рівні протоколу IP з іншим комп'ютером, що підтримує TCP/IP. Після кожноїпередачі виводиться відповідне повідомлення з «ехо‐відповіддю». Ping – це основна TCP/IP‐команда, що використовується для усунення неполадки в з'єднанні, перевірки можливостідоступу та дозволу імен.

 1. Що виконує команда Pathping в командній оболонці?

Надає інформацію про латентності мережі та втрати даних на проміжних вузлах міжвихідним пунктом і пунктом призначення. Команда pathping протягом деякого періоду часувідправляє численні повідомлення з «ехо‐запитом» кожному маршрутизатору, що знаходитьсяміж вихідним пунктом і пунктом призначення, а потім на підставі пакетів, отриманих від кожногоз них, обчислює результати.

 1. Що виконує команда Tracert в командній оболонці?

Визначає шлях до точки призначення за допомогою посилки в точку призначення «ехо‐повідомлення» протоколу Control Message Protocol (ICMP) з постійним збільшенням значенятерміну життя (Time to Live, TTL). Виведений шлях – це список найближчих інтерфейсівмаршрутизаторів, що знаходяться на шляху між вузлом джерелом і точкою призначення.

 1. Що виконує команда Ipconfig в командній оболонці?

Служить для відображення всіх поточних параметрів мережі TCP/IP та оновлення

параметрів DHCP і DNS.

 1. Що виконує команда Route в командній оболонці?

Виводить на екран і змінює записи в локальній таблиці IP‐маршрутизації. Викликана безпараметрів, команда route виводить довідку.

 1. Типи кабелів, що використовуються для побудови комп’ютерних мереж.

Коаксіальний кабель, Вита пара, Оптоволокно

 1. Коаксіальний кабель. Принцип дії. Конструкція.

Коаксіальний кабель − електричний кабель із співвісними провідниками. Застосовується для передачі електричних сигналів в лініях телекомунікації, в пристроях радіоелектронної і телевізійної апаратури, між блоками радіотехнічної апаратури і т.д.

Принцип дії

Електромагнітне поле коаксіального кабелю зосереджене в просторі між провідниками струму, тобто зовнішнього поля немає, і тому втрати на випромінювання в навколишній простір практично відсутні. Оскільки зовнішній провідник одночасно служить електромагнітним екраном, що захищає електричне коло струму від впливів ззовні, коаксіальний кабель має високий завадозахист і має відносно малі втрати енергії сигналів, які передаються.

Конструкція

Сучасний кабель складається з центрального провідника, оточеного шаром діелектрика , зовнішня поверхня якого покрита обплетенням або фольгою (другим провідником) і захисною оболонкою з пластику, що захищає кабель від дії навколишнього середовища.

Тут вы можете оставить комментарий к выбранному абзацу или сообщить об ошибке.

Оставленные комментарии видны всем.