Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
Контрольна робота 2 ф.х..doc
Скачиваний:
0
Добавлен:
22.11.2019
Размер:
156.67 Кб
Скачать

Контрольна робота №2

Перелік теоретичних питань

1. Лікарські речовини з групи вуглеводів та глікозидів

1.1. Загальна характеристика та класифікація вуглеводів: на прикладі глюкози навести методи добування, доброякісність, якісний та кількісний аналіз. Особливості зберігання та застосування лікарського засобу.

1.2. Загальна характеристика та класифікація вуглеводів: на прикладі сахарози навести методи добування, доброякісність, якісний та кількісний аналіз. Особливості зберігання та застосування лікарського засобу.

1.3. Загальна характеристика та класифікація вуглеводів. Явища інверсії та мутаротації. Поясніть на конкретному прикладі.

1.4. Загальна характеристика та класифікація вуглеводів: на прикладі лактози навести методи добування, доброякісність, якісний та кількісний аналіз. Особливості зберігання та застосування лікарського засобу.

1.5. Загальна характеристика та класифікація глікозидів: серцеві глікозиди. На прикладі корглікону навести методи добування, доброякісність, якісний та кількісний аналіз. Особливості зберігання та застосування лікарського засобу.

1.6. Загальна характеристика та класифікація глікозидів: серцеві глікозиди. На прикладі целанід навести методи добування, доброякісність, якісний та кількісний аналіз. Особливості зберігання та застосування лікарського засобу.

1.7. Загальна характеристика та класифікація глікозидів: серцеві глікозиди. На прикладі дигоксин навести методи добування, доброякісність, якісний та кількісний аналіз. Особливості зберігання та застосування лікарського засобу.

1.8. Загальна характеристика та класифікація глікозидів: серцеві глікозиди. На прикладі строфантин К навести методи добування, доброякісність, якісний та кількісний аналіз. Особливості зберігання та застосування лікарського засобу.

1.9. Загальна характеристика та класифікація глікозидів. Порівняльна характеристика серцевих глікозидів наперстянки і строфанту.

1.10. Загальна характеристика та класифікація дубильних речовин. На прикладі таніну навести методи добування, доброякісність, кількісний аналіз. Особливості зберігання та застосування лікарського засобу.

2. Лікарські речовини з групи вітамінів

2.1. Вітаміни як лікарські речовини, класифікація, методи дослідження.

2.2. Загальна характеристика та класифікація вітамінів. Вітаміни аліфатичного ряду. Кислота аскорбінова. Механізм утворення. Фізичні і фізико-хімічні властивості, стабільність. Вимоги до якості і методи аналізу. Особливості зберігання та застосування.

2.3. Загальна характеристика та класифікація вітамінів. Вітаміни аліфатичного ряду. Кальцію пантотенат. Механізм утворення. Фізичні і фізико-хімічні властивості, стабільність. Вимоги до якості і методи аналізу. Особливості зберігання та застосування.

2.4. Загальна характеристика та класифікація вітамінів. Вітаміни аліфатичного ряду. Кальцію пангамат. Механізм утворення. Фізичні і фізико-хімічні властивості, стабільність. Вимоги до якості і методи аналізу. Особливості зберігання та зберігання та застосування.

2.5. Загальна характеристика та класифікація вітамінів. Вітаміни аліциклічного ряду. Ретиноли (вітаміни групи А). Механізм утворення. Фізичні і фізико-хімічні властивості, стабільність. Вимоги до якості і методи аналізу. Особливості зберігання та застосування.

2.6. Загальна характеристика та класифікація вітамінів. Вітаміни аліциклічного ряду. Кальцифероли (вітаміни групи D). Механізм утворення. Фізичні і фізико-хімічні властивості, стабільність. Вимоги до якості і методи аналізу. Особливості зберігання.

2.7. Загальна характеристика та класифікація вітамінів. Вітаміни ароматичного ряду. Нафтохінони синтетичний аналог - вікасол. Механізм утворення. Фізичні і фізико-хімічні властивості, стабільність. Вимоги до якості і методи аналізу. Особливості зберігання та застосування.

2.8. Загальна характеристика та класифікація вітамінів. Вітаміни гетероциклічного ряду. Хроманові вітаміни - токофероли (вітаміни групи Е). Токоферолу ацетат. Окислювально-відновлювальні властивості, вимоги до якості, методи аналізу. Особливості зберігання та застосування.

2.9. Загальна характеристика та класифікація вітамінів. Вітаміни гетероциклічного ряду. Фенілхроманові вітаміни (група Р). Флавоноїди - рутин, кверцетин. Механізм утворення. Фізичні і фізико-хімічні властивості, стабільність. Вимоги до якості і методи аналізу. Особливості зберігання та застосування.

2.10. Загальна характеристика та класифікація вітамінів. Вітаміни, похідні піридину (вітаміни групи РР). Нікотинова кислота. Механізм утворення. Фізичні і фізико-хімічні властивості, стабільність. Вимоги до якості і методи аналізу. Особливості зберігання та застосування.

2.11. Загальна характеристика та класифікація вітамінів. Вітаміни, похідні піридину: нікотинамід. Механізм утворення. Фізичні і фізико-хімічні властивості, стабільність. Вимоги до якості і методи аналізу. Особливості зберігання та застосування.

2.12. Загальна характеристика та класифікація вітамінів. Вітаміни, похідні піридину: піридоксину гідрохлорид. Механізм утворення. Фізичні і фізико-хімічні властивості, стабільність. Вимоги до якості і методи аналізу. Особливості зберігання та застосування.

2.13. Загальна характеристика та класифікація вітамінів. Піримідинотіазолові вітаміни (тіаміни або вітаміни В1). Тіаміну гідрохлорид. Механізм утворення. Фізичні і фізико-хімічні властивості, стабільність. Вимоги до якості і методи аналізу. Особливості зберігання та застосування.

2.14. Загальна характеристика та класифікація вітамінів. Піримідинотіазолові вітаміни (тіаміни або вітаміни В1). Тіаміну гідробромід. Механізм утворення. Фізичні і фізико-хімічні властивості, стабільність. Вимоги до якості і методи аналізу. Особливості зберігання та застосування.

2.15. Загальна характеристика та класифікація вітамінів. Піримідинотіазолові вітаміни (тіаміни або вітаміни В1). Коферментні препарати: кокарбок-силаза, фосфотіамін. Механізм утворення. Фізичні і фізико-хімічні властивості, стабільність. Вимоги до якості і методи аналізу. Особливості зберігання та застосування.

2.16. Загальна характеристика та класифікація вітамінів. Ізоаллоксазинові вітаміни - рибофлавін (вітамін В2). Механізм утворення. Фізичні і фізико-хімічні властивості, стабільність. Вимоги до якості і методи аналізу. Особливості зберігання та застосування.

2.17. Загальна характеристика та класифікація вітамінів. Вітаміни похідні птерину. Кислота фолієва. Механізм утворення. Фізичні і фізико-хімічні властивості, стабільність. Вимоги до якості і методи аналізу. Особливості зберігання та застосування.

2.18. Загальна характеристика та класифікація вітамінів. Корринові вітаміни (група В12) Ціанокобаламін. Механізм утворення. Фізичні і фізико-хімічні властивості, стабільність. Вимоги до якості і методи аналізу. Особливості зберігання та застосування.

Тут вы можете оставить комментарий к выбранному абзацу или сообщить об ошибке.

Оставленные комментарии видны всем.