- •Харків, 2012р.
- •Загальний розділ.
- •Загальна характеристика навчальної й учбово-методичної роботи.
- •2. Методичний розділ
- •2.1 Дидактичне проектування з теми: «Технологічний процес обробки і збірки чоловічої сорочки».
- •2.1.1 Аналіз професійної діяльності фахівця.
- •2.1.2. Аналіз освітньо-професійної програми і робочої програми дисципліни.
- •Розробка дидактичного проекту заняття по темі «Технологічний процес обробки і збірки чоловічих сорочок» дисципліни: Технологія швейних виробів.
- •2.2 Аналіз занять науково-педагогічних працівників і магістрантів
- •2.3 Самоаналіз дидактичного проекту та рекомендації щодо його удосконалювання.
- •3. Педагогічний розділ
- •3.1. План виховної роботи у студентській групи
- •3.2. Розробка виховних заходів.
- •1.Сценарій виховного заходу
- •3.3. Самоаналіз проведеного виховного заходу.
- •3.4. Загальний висновок про проведену виховну роботу при проходженні педагогічної практики.
- •Описание внешнего вида мужской сорочки.
- •Хід заходу
- •Хід заходу
Описание внешнего вида мужской сорочки.
Сорочка мужская повседневная из х/б ткани, прямого силуэта с втачными рукавами. Застежка центральная бортовая на 6 обметанных петель и 6 пуговиц.
На полочке накладной карман с клапаном.
На спинке притачная кокетка. По шву притачивания кокетки заложена бантовая складка.
Воротник втачной с отрезной стойкой, застегивается спереди на 1 обметанную петлю и 1 пуговицу. Отлет воротника с острыми передними концами.
Рукав короткий втачной, одношовный (с внутренним швом). Низ рукава обработан цельнокроеной манжетой.
По отлету и концам воротника, шву настрачивания кокетки на спину проложены отделочные строчки на расстоянии 1мм.
Низ изделия обработан швом в подгибку с закрытым срезом шириной шва 5мм.
Изделие рекомендуется мужчинам всех возрастных групп,
- ростов: 164-182;
- размеров 88-104;
- полнотных групп 2 и 3.
Базовый размер: 176-100-88.
Додаток Б
Темавиховного заходу: «Винекнення моди»
Мета: Виховувати в учнів прагнення до пізнання невідомих модельєрів, розвивати естетичні смаки, розвивати зацікавленість у учнів до світу моди.
Форма проведення: групова(класна година), бесіда
Група, курс: гр. ДТ-Т10 курс 3
Спеціальність: Технологія швейних виробів
Місце, дата і час проведення: ауд. 304/4 корпусу, 10.10.12, 13-40
Відповідальні за проведення: Шавикіна К.О.
Хід заходу
Підготовчий етап
Робота з підготовки приміщення щодо проведення заходу
Підготовка необхідного обладнання та технічних засобів.
Обладнання: дошка
Залучення учнів до визначення завдань та мети підготовки заходу.
Основна частина
План проведення заходу:
1.Всупне слово вчителя.
Розповідь вчителя про терміни
Розповідь учнів про особливості винекнення моди
Підсумки класної години
2.Відповідно до плану опис ходу заходу:
Вступне слово вчителя.
Мода є одним із засобів залучення індивіда до соціального та культурного досвіду: звідси її особливе значення для молоді. Модні стандарти відносно легко циркулюють від суспільства до суспільства, від однієї соціальної групи до іншої, відчуваючи при цьому більш-менш значних трансформацій. У різних суспільствах і групах одна і та ж мода часто по-різному інтерпретується, за нею можуть ховатися різні і навіть протилежні ціннісні орієнтації і тому ми сьогодні розглянемо більш детально це поняття та його винекнення.
Чи знаете ви що таке «мода»?
Додаток В
Тема виховного заходу: «Шкідливість алкогольного впливу»
Мета: Виховувати в учнів прагнення до здорового способу життя; виховувати в учнів розуміння того, що причиною багатьох злочинів є надмірне вживання алкоголю; виховувати в учнів прагнення до оздоровлення нашої нації.
Форма проведення: групова(класна година).
Група, курс: гр. ДТ-Т10 курс 3
Спеціальність: Технологія швейних виробів
Місце, дата і час проведення: ауд. 108/1 корпусу, 08.10.12, 12.00
Відповідальні за проведення: Шавикіна К.О.