 
        
        - •Р о з д і л 2 . Аналітично - розрахункова частина
- •2.1 Облік придбання матеріальних цінностей
- •2.2 Облік використання виробничих запасів
- •Підприємство „Вантаж”
- •Підприємство „Вантаж”
- •Підприємство „Вантаж”
- •Підприємство пп „ Вояж”
- •Підприємство пп”Вояж”
- •Підприємство пп „ Вояж”
- •Підприємство пп „ Вояж”
- •Виплата заробітної плати підприємства „ Вантаж”
- •Підприємство пп „ Вояж”
- •2.4 Облік амортизації
- •Підприємство тов „ Вантаж”
- •Підприємство „Вояж”
- •2.5 Облік доходів від реалізації продукції надання послуг Підприємство тов „Вантаж”
- •Оборотна відомість тов „Вантаж” за жовтень місяць
- •Підприємство пп „ Вояж”
- •2.6 Облік собівартості готової та реалізованої продукції послуг
- •Розрахунок собівартості реалізованої продукції у вересні підприємства пп „Вантаж” За методом ліфо
- •Іі. Елементи операційних витрат
- •Калькуляція собівартості виготовлення продукції за вересень
- •Баланс різниць
- •Складання балансу та звіту про фінансовий результат підприємства пп
- •Іі. Елементи операційних витрат
- •Баланс різниць
- •2.8 Звіт про рух грошових коштів
- •Грошові кошти підприємства тов „Вантаж”
- •Грошові кошти” підприємства тов „Вояж”
- •Перелік посилань
Підприємство пп „ Вояж”
| 
 № 
 | 
 № ідентифікаційного номера 
 | 
 
 ФІО | 
 
 Нарахування заробітної плати | 
 
 Премія | 
 
 штрафи | 
 
 Всього | 
| 
 1 | 
 3023167 
 | 
 Гончаренко О.В. 
 | 
 500 | 
 - 
 | 
 - 
 | 
 500 | 
| . 2. | 4521821 | Конєв І.А. | 500 | - | - | 500 | 
| 3. | 1246732 | Назаров В,І, | 500 | - | - | 500 | 
| 4. | 2150343 | Вісток Д.О | 1500 | - | - | 1500 | 
| 5. | 2125671 | Олександров. Д.О | 2000 | - | - | 2000 | 
Таблиця 2.18
| Пенсійний фонд | 2% | 20 | 
| Безробіття | 0,5% | 5 | 
| СоцТВП | 1% | 10 | 
| ПДВ | 15% | 0,15 | 
Податок з доходів = ( 500-20-5-10)*0,15=69,75
Податок з доходів= (1500 – 20 – 5 -10 ) *0,15 = 219,75
Податок з доходів=( 2000-20-5-10)*0,15+294,75
По утриманню = 20+5+10+0,15+69,75=104,9
По утриманню20+5+10+0,15+219,79=254,94
По утриманню 20+5+10+0,15+294,75 =329,9
До видачі = 500-104,9 =395,1
До видачі = 1500-254,9 = 1245,1
До видачі = 2000-329,9=1670,1
Таблиця 2.19
| № | Всього утримано | До видачі | Податок з доходів | 
| 1 | 104,9 | 395,1 | 69,75 | 
| 2 | 104,9 | 395,1 | 69,75 | 
| 3 | 104,9 | 395,1 | 69,75 | 
| 4 | 254,9 | 1245,1 | 219,75 | 
| 5 | 329,9 | 1670,1 | 294,75 | 
Таблиця 2.20
| Пенсійний фонд | 33,2% | 8000*0,32+2560 | 
| Безробіття | 1,3% | 8000*0,013=104 | 
| СоцТВП | 1,5% | 8000*0,015=120 | 
| Соцстрах. | 1% | 8000*0,01=80 | 
Таблиця 2.21
| Пенсійний фонд | 33,2% | 5000*0,32=1600 | 
| Безробіття | 1,3% | 5000*0,013=65 | 
| СоцТВП | 1,5% | 5000*0,015=75 | 
| Соцстрах. | 1% | 5000*0,01=50 | 
2.4 Облік амортизації
Метод нарахування амортизації основних засобів за податковим законодавством
1група -2% Будівлі, споруди
2група – 10% - Транспортні засоби,меблі
3група – 6% - інші основні фонди
4 група -15% - Електронні обчислювальні машини.
Підприємство тов „ Вантаж”
1група А= 8000*0,02=160
А = (8000 – 160 )*0.02 =156,8
А = (7840 – 156,8 ) *0.02 = 153,7
А = ( 7683.2-156.8)*0.02 =150.5
Всього А = 621.
2група А = 8000*0.1=800
А= ( 8000 – 8000 ) *0.1 =7200*0.1=720
А= ( 7200 -270 )*0.1=648
А = (6480 -6480 *0.1 =583.2
Всього А = 2751.2
3 група А = 8000*0.06 = 480
А= ( 8000 – 480 ) *0.06 =451.2
А = ( 7520 – 451.2 ) *0.06 =424.13
А = ( 7068.8 – 424.13 )*0.06 = 398.7
Всього А =3823.95
