Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
Розділ 10 Охорона праці+++.doc
Скачиваний:
0
Добавлен:
16.09.2019
Размер:
117.76 Кб
Скачать

10 Забезпечення безпеки праці робітників сортувальної станції

На сортувальній станції К виконуються операції з прийому, обслуговування, відправлення транзитних і пасажирських поїздів, розформування і формування составів вантажних поїздів, а також виконується зміна локомотивів і операції з обслуговування пасажирів.

Тому для забезпечення безперебійної роботи станції треба мати кваліфікований штат робітників. Це і начальник станції, інженери, диспетчери, чергові по паркам, складачі, сигналісти, оглядачі вагонів, оператори СТЦ, працівники локомотивного господарства, монтери і ремонтники колій та ін.. В рамках даного диплому особлива увага приділяється саме тим працівникам, які безпосередньо знаходяться в зоні підвищеного ризику, а саме – на залізничних коліях станції.

Розглянемо шкідливі фактори в цілому та на робочому місці оглядача вагонів, питання безпеки і поліпшення умов праці, трудові обов’язки і інструкції, а також дії працівників ПТО під час надзвичайної ситуації.

10.1 Аналіз шкідливих і небезпечних факторів

Оглядач вагонів, як і всіх працівники, що пов’язані з роботою безпосередньо на коліях станції, зайняті обслуговуванням станційних пристроїв і обробкою поїздів, в умовах руху поїздів і маневрової роботи наражають себе на серйозну небезпеку, яка збільшується при русі составів вагонами вперед.

Інтенсивні шуми заглушають сигнали, які сповіщають про небезпеку. Виробничий шум – це сукупність несприятливих звуків, що передаються на людину і викликають неприємні суб'єктивні відчуття, знижують працездатність та, в окремих випадках, порушення стану здоров'я [ДСН 3.3.6-037-99].

Наявність великої кількості вагонів на коліях, рух поїздів і маневри составів погіршують локомотивним і складацьким бригадам умови видимості людей, що знаходяться на колії. Недостатня освітленість території посилює небезпеку наїзду і травмування робітників. Так як станція Л знаходиться на електрифікованій дільниці, наявність в контактній мережі напруги створює небезпеку ураження електричним струмом за недотримання правил техніки безпеки.

Електричний удар (шок) викликає найбільшу небезпеку. При проходженні струму через тіло людини уражається весь організм, викликаючи повний або частковий па­раліч нервової системи, серця, органів дихання.

В вагонах, що оброблюються на станції, перевозять легкозаймисті, вибухові і отруйні речовини, негабаритні, пиловидні та інші вантажі, які у разі аварії можуть завдати непоправної шкоди, як працівникам станції, так і навколишньому середовищу.

Негативний вплив на здоров’я працівників станції чинить таке явище як вібрація. Вібрація – це вид механічних коливань в техніці [ДСН 3.3.6-039-99]. З гігієнічної точки зору вібрація – це сукупність несприятливих механічних коливань, що передаються на тіло людини, відчувається людиною під час її дотику з машинами, механізмами, засобами транспорту або під час знаходження в зоні коливань, які вони розповсюджують.

Вібрація є потужним фізіологічним подразником практично для всього організму і у разі тривалого та інтенсивного впливу може призвести до виражених порушень. Під впливом вібраційного струсу відбувається розлад нервової системи (пітливість, спазм кровоносних судин, виражене тремтіння пальців та інше). У людини з'являються головний біль, підвищена стомленість, порушується увага і пам'ять.

Все це дає обставини вважати, що робота на станційних коліях пов’язана з підвищеною небезпекою, а діяльність управлінського сектору – з психоемоційною напруженістю.

Тут вы можете оставить комментарий к выбранному абзацу или сообщить об ошибке.

Оставленные комментарии видны всем.

Соседние файлы в предмете [НЕСОРТИРОВАННОЕ]