Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
ТЕМА ВИТРАТИ БЮДЖЕТУ НА НАРОДНЕ ГОСПОДАРСТВО.doc
Скачиваний:
1
Добавлен:
06.05.2019
Размер:
60.93 Кб
Скачать

Тема витрати бюджету на народне господарство, оборону та управління

5.1 Фінансування оборони

Фінансування оборони – це забезпечення фінансовими ресурсами Збройних сил України згідно з кошторисом видатків Міністерства оборони України на рік. Видатки на утримання Збройних Сил включають видатки на: придбання зброї, військової техніки, паливно-мастильних матеріалів, продуктів, твердого та м’якого інвентаря й інших матеріальних цінностей та послуг, фінансування капітального будівництва, ремонт зброї, господарсько-побутові та інши витрати. Основним принципом фінансування оборони є норми грошрвих витрат. Контроль за використанням грошових коштів та матеріальних цінностей проводять фінансові органи частин і фінансове управління Міністерства оборони України.

5.2 Фінансування органів влади і управління

Фінансування різних гілок влади і управління провадиться з відповідних бюджетів. Асигнування на їх утримання затверджуються ВР України: по державних оргагах влади й управління у складі видатків Державного бюджету, а по місцевих органах – у складі відповідних місцевих бюджетів у розмірах, передбачений ВР України на ці цілі. Фінансування провадиться відповідно до кошторисів видатків на рік з їх поквартальною розбивкою та бюджетним розписом і твердим додержанням бюджетної класифікації.

5.3 Державні капітальні вкладення (інвестиції)

Державні капітальні вкладення у розвиток галузей і структурну перебудову економіки передбачають вкладення коштів у розвиток галузей пріорітетного напряму. Ефективність капітальних вкладень визначається шляхом порівняння приросту прибутку від діяльності об’єктів інвестування на одну гривну ассигнувань.

Субвенції з Державного бюджету України на виконання інвестиційних проектів надаються з Державного бюджету України бюджету Автономної Республіки Крим, обласним бюджетам, бюджетам міст Києва та Севастополя з їх подальшим перерозподілом для бюджетів місцевого самоврядування. Субвенції на виконання інвестиційних проектів надаються на засадах конкурентності між бюджетами місцевого самоврядування та передбачають фінансову участь бюджету отримувача субвенції у здійсненні програми чи проекту. Органи місцевого самоврядування, у яких середньорічний фактичний обсяг видатків на утримання бюджетних установ за три останні бюджетні періоди менший за обсяг, визначений згідно фінансових нормативів бюджетної забезпеченості, мають пріоритетне право на отримання субвенції на виконання інвестиційних проектів. Субвенції на виконання інвестиційних проектів надаються з одного місцевого бюджету іншому на підставі договору між надавачем субвенції та її отримувачем.

Тема 6 видатки бюджету на соціальний захист населення й утримання соціальної сфери

6.1 Видатки на освіту

Видатки на освіту містять:

а) загальну середню освіту:

спеціалізовані школи (в т.ч. школи-інтернати), засновані на державній власності;

загальноосвітні школи соціальної реабілітації;

б) професійно-технічну освіту (навчальні та інші заклади освіти, засновані на державній власності);

в) вищі навчальні заклади, засновані на державній формі власності;

г) післядипломну освіту;

д) позашкільні навчальні заклади та заходи з позашкільної роботи з дітьми згідно з переліком, затвердженим Кабінетом Міністрів України;

ж) інші заклади та заходи в галузі освіти, що забезпечують виконання загальнодержавних функцій, згідно з переліком, затвердженим Кабінетом Міністрів України.

Тут вы можете оставить комментарий к выбранному абзацу или сообщить об ошибке.

Оставленные комментарии видны всем.