Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
педагогікату ту.docx
Скачиваний:
74
Добавлен:
22.02.2016
Размер:
47.18 Кб
Скачать

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Черкаський національний університет

Імені Богдана Хмельницького

Кафедра загальної педагогіки і психології

Звіт за програмою педагогічної практики

студентки IV-А курсу

ННІ Природничих наук

Нагорної Тамари Михайлівни

Керівник практики від кафедри органічної хімії:

Грабовий Андрій Кирилович

Керівник практики від кафедри загальної педагогіки і психології:

Лисенко Світлана Федорівна

Керівник практики від кафедри загальної педагогіки і психології:

Герасимова Інна Володимирівна

Черкаси – 2014

Місце проходження практики: Кіровоградська область м. Світловодськ, вул. Приморська, 70-А

Час проходження практики: з 10.02 по 21.03.2014 року.

Назва закладу: Спеціалізова загальноосвітня школа 1-3 ступенів № 7

Специфіка діяльності закладу: загальноосвітня школа 1-3 ступенів з окільним навчанням у старшій школі

Профільне навчання в старшій школі:

Клас

Кількість учнів

профільність

9-А

23

математика

10-А

22

математика

11-А

21

математика

11-Б

26

географія

Кадровий потенціал:

Всього педагогів: 65

З них без освіти – немає

Вчителів-спеціалістів – 15(23%)

Вчителів 2 катег. – 7(11%)

Вчителів 1 катег. – 13(20%)

Вчителів вищої катег. – 30(46%)

Педагогів зі званнями:

«старший вчитель» − 10 (15%)

«вчитель методист» − 8(12%)

Всього вихованців: 715.

Директор: Колесник Анжела Леонідівна

Заступник директора з навчально-виховної роботи: Щербатко Тамара Володимирівна, Гула Людмила Анатоліївна, Мізіна Наталія Іванівна

Класний керівник: Бабенко Олена Іванівна

Учитель-предметник: Троян Олена Олександрівна

Соціальний педагог: Драч Олена Курнієвна

Шкільний психолог: Ткаченко Марина Василівна

Розклад дзвінків:

Урок

Початок уроку

Кінець уроку

1

8.00

8.45

2

8.55

9.40

3

9.55

10.40

4

10.55

11.40

5

11.55

12.40

6

12.55

13.40

7

13.55

14.40

Розклад уроків 8-а класу

Пн

Вт

Ср

Чт

Пт

1

Алгебра

Зар. літ

Географія

Укр. мова

Зар. літ

2

Історія

Хімія

Укр. мова

Історія

Урк. літ.

3

Біологія

Російська мова

Алгебра

Біологія

Геометрія

4

Урк. літ.

Геометрія

Англ. мова

Хімія

Російська мова

5

Фізика

Труди

Фізика

Музика

Англ. мова

6

Основи здоров’я

Труди

Фіз-ра

Географія

Фіз-ра

7

Фіз-ра

Клас – 8−а Класний керівник – Бабенко Олена Іванівна Список класу:

№ п/п

Прізвище Ім’я По-батькові

Середній бал успішності з хімії

Середній бал успішності у навчальній діяльності

Статус учня у навчальному колективі

Примітки

1

Бодюл Кирило Олександрович

6

9,2

відпов. за класний куток

2

Бугаєць Ілля Володимирович

7

9,8

відпов. за відсуніх

3

Згінник Ірина Анатоліївна

8

8,2

відпов. за господарство

4

Капітонова Марія Віталіївна

11

11,1

староста

5

Котенко Богдан Миколайович

9

11,1

у парламенті школи

6

Кубанов Владислав Володимирович

10

11,3

відпов. за стан підручників

7

Лобода Альона Максимівна

11

10,5

зам. старости

8

Лук’яненко Едуард Миколайович

7

10,1

відпов. за кл. куток

9

Малолітко Владислав Віталійович

10

8,5

відпов. за свята

10

Михальова Альона Миколаївна

7

7,7

відпов. за ведення щоденників

11

Осадчий Станіслав Іванович

7

8,9

відпов. за відсутніх

12

Перевертень Ігор Сергійович

8

10,1

відпов. за стан підручників

13

Пилипенко Павло Олександрович

9

10,1

відпов. за підручники

14

Пономаренко Аліна Олегівна

7

7,9

відпов. за свята

15

Попов Євгеній Юрійович

6

8,6

відпов. за господарство

16

Рижик Михайло Миколайович

7

9,5

відпов. за навчальний сектор

17

Шевчук Дмитро Олегович

8

8,2

у парламенті школи

18

Шищенко Станіслав Вадимович

7

8,4

відпов. за свята