Тиждень - 11
-
Дні
Години
Група 101 ауд. 204
Група 102 ауд. 205
Група 103 ауд. 206
Група 104 ауд. 207
Група 105 ауд. 208
11.11.
П
О
Н
Е
Д
І
Л
О
К
8.30
9.50
Іноземна мова П 4/1
+ауд.206 Драмарецька Л.Б., Скриник Л.М.
Історія України
С 6/2 Крупник Л.О.
Н А Р Я Д
Історія держави та права заруб. країн
С 8/1 Сокальська О.В.
Вогнева підготовка
П 3 Іщенко Т.В., Чурмантаєв П.С.
10.00
11.20
Історія України
С 6/2 Крупник Л.О.
Українська мова (за проф. спрямув.)
МК Усачова К.С.
Історія держави та права заруб. країн
С 8/2 Сокальська О.В.
Іноземна мова П 4/1
+ауд.206 Драмарецька Л.Б., Скриник Л.М.
11.30
12.50
Українська мова (за проф. спрямув.)
МК Усачова К.С.
Вогнева підготовка
П 3 Іщенко Т.В., Чурмантаєв П.С.
Іноземна мова П 4/1
+ауд.206 Драмарецька Л.Б., Скриник Л.М.
Історія держави та права заруб. країн
С 8/1 Сокальська О.В.
13.00
14.20
Вогнева підготовка
П 3 Іщенко Т.В., Чурмантаєв П.С.
Іноземна мова П 4/1
+ауд.207 Драмарецька Л.Б., Скриник
Історія України
С 6/2 Крупник Л.О.
Історія держави та права заруб. країн
С 8/2 Сокальська О.В.
12.11.
В
І
В
Т
О
Р
О
К
8.30
9.50
Історія держави та права заруб. країн
С 8/1 Сотниченко В.М.
Юридична логіка
ЗАЛІК Дубчак Л.М.
Іноземна мова П 4/1
+ауд.207 Драмарецька Л.Б., Скриник Л.М.
Н А Р Я Д
Історія України
С 6/2 Крупник Л.О.
10.00
11.20
Юридична логіка
МК Дубчак Л.М.
Історія держави та права заруб. країн
С 8/1 Сотниченко В.М.
Історія України
С 6/2 Крупник Л.О.
Іноземна мова П 4/2
+ауд.207 Драмарецька Л.Б., Скриник Л.М.
11.30
12.50
Іноземна мова П 4/2
+ауд.207 Драмарецька Л.Б., Скриник Л.М.
Історія України
МК Крупник Л.О.
Історія держави та права заруб. країн
С 8/1 Сотниченко В.М.
Фізичне виховання спорт/зал
П 5/3 Скирта Р.І., Стріха С.В.
13.00
14.20
Історія України
МК Крупник Л.О.
Фізичне виховання спорт/зал
П 5/3 Скирта Р.І., Стріха С.В.
Юридична логіка
ЗАЛІК Дубчак Л.М.
13.11.
С
Е
Р
Е
Д
А
8.30
9.50
Історія держави та права заруб. країн
С 8/2 Сотниченко В.М.
Фізичне виховання спорт/зал
П 5/3 Скирта Р.І., Стріха С.В.
Іноземна мова П 4/2
+ауд.208 Драмарецька Л.Б., Скриник Л.М.
Юридична логіка
ЗАЛІК Дубчак Л.М.
Н А Р Я Д
10.00
11.20
Фізичне виховання спорт/зал
П 5/3 Скирта Р.І., Стріха С.В.
Історія держави та права заруб. країн
С 8/2 Сотниченко В.М.
Юридична логіка
ЗАЛІК Дубчак Л.М.
Іноземна мова П 4/2
+ауд.208 Драмарецька Л.Б., Скриник Л.М.
11.30
12.50
Іноземна мова П 4/2
+ауд.208 Драмарецька Л.Б., Скриник Л.М.
Історія держави та права заруб. країн
С 8/2 Сотниченко В.М.
Українська мова (за проф. спрямув.)
МК Усачова К.С.
13.00
14.20
Юридична логіка
ЗАЛІК Дубчак Л.М.
Фізичне виховання спорт/зал
П 5/5 Скирта Р.І., Стріха С.В.
14.11.
Ч
Е
Т
В
Е
Р
8.30
9.50
Історія держави та права зарубіжних країни
Л 9/1 лекційна зала № 2 завідувач кафедри Сотниченко В.М.
10.00
11.20
Історія держави та права зарубіжних країни
Л 9/2 лекційна зала № 2 завідувач кафедри Сотниченко В.М.
11.30
12.50
Українська мова (за професійним спрямуванням)
Л 3.1 лекційна зала № 2 ст. викладач Усачова К.С.
13.00
14.20
Українська мова (за проф. спрямув.)
МК Усачова К.С.
15.11.
П
'
Я
Т
Н
И
Ц
Я
8.30
9.50
Основи римського приватного права
Л 4 лекційна зала № 2 ст. викладач Шутий М.В.
10.00
11.20
Основи римського приватного права
Л 5 лекційна зала № 2 ст. викладач Шутий М.В.
11.30
12.50
Історія держави та права заруб. країн
С 9 Сотниченко В.М.
Вогнева підготовка
П 3 Іщенко Т.В., Чурмантаєв П.С.
Історія держави та права заруб. країн
С 9 Сокальська О.В.
Основи римського приватного права
С 3 Шутий М.В.
13.00
14.20
Історія держави та права заруб. країн
С 9 Сотниченко В.М.
Вогнева підготовка
П 3 Іщенко Т.В., Чурмантаєв П.С.
Історія держави та права заруб. країн
С 9 Сокальська О.В.