Тиждень - 9
-
Дні
Години
Група 101 ауд. 204
Група 102 ауд. 205
Група 103 ауд. 206
Група 104 ауд. 207
Група 105 ауд. 208
28.10.
П
О
Н
Е
Д
І
Л
О
К
8.30
9.50
Н А Р Я Д
Іноземна мова П 3/3
+ауд.204 Драмарецька Л.Б., Скриник Л.М.
Теорія держави та права
С 8 Ткач Т.П.
Юридична логіка
С 5 Дубчак Л.М.
Основи римського приватного права
С 1 Шутий М.В.
10.00
11.20
Юридична логіка
П 5 Дубчак Л.М.
Основи римського приватного права
С 2 Шутий М.В.
Теорія держави та права
С 8 Ткач Т.П.
11.30
12.50
Основи римського приватного права
С 2 Шутий М.В.
Юридична логіка
С 5 Дубчак Л.М.
Теорія держави та права
С 8 Ткач Т.П.
Іноземна мова П 3/3
+ауд.204 Драмарецька Л.Б., Скриник
13.00
14.20
Основи римського приватного права
С 2 Шутий М.В.
Юридична логіка
С 5 Дубчак Л.М.
29.10.
В
І
В
Т
О
Р
О
К
8.30
9.50
Іноземна мова П 3/3
+ауд.205 Драмарецька Л.Б., Скриник Л.М.
Н А Р Я Д
Юридична логіка
П 5 Дубчак Л.М.
Латинська мова
П 11 Дубчак С.В.
Українська мова (за проф. спрямув.)
П 2.3/1 Усачова К.С.
10.00
11.20
Історія України
С 5/2 Крупник Л.О.
Латинська мова
П 11 Дубчак С.В.
Юридична логіка
П 5 Дубчак Л.М.
Іноземна мова П 3/3
+ауд.205 Драмарецька Л.Б., Скриник Л.М.
11.30
12.50
Юридична логіка
С 5 Дубчак Л.М.
Іноземна мова П 3/3
+ауд.205 Драмарецька Л.Б., Скриник Л.М.
Історія України
С 5/2 Крупник Л.О.
Латинська мова
П 11 Дубчак С.В.
13.00
14.20
Юридична логіка
П 5 Дубчак Л.М.
30.10.
С
Е
Р
Е
Д
А
8.30
9.50
Теорія держави та права
С 8 Сокальська О.В.
Латинська мова
П 11 Дубчак С.В.
Н А Р Я Д
Вогнева підготовка
П 1 Іщенко Т.В., Чурмантаєв П.С.
Українська мова (за проф. спрямув.)
П 2.3/2 Усачова К.С.
10.00
11.20
Латинська мова
П 11 Дубчак С.В.
Теорія держави та права
С 8 Сокальська О.В.
Фізичне виховання спорт/зал
П 5/2 Скирта Р.І., Стріха С.В.
Вогнева підготовка
П 1 Іщенко Т.В., Чурмантаєв П.С.
11.30
12.50
Фізичне виховання спорт/зал
П 4/5 Скирта Р.І., Стріха С.В.
Вогнева підготовка
П 1 Іщенко Т.В., Чурмантаєв П.С.
Українська мова (за проф. спрямув.)
П 2.3/1 Усачова К.С.
Латинська мова
ЗАЛІК Дубчак С.В.
13.00
14.20
Українська мова (за проф. спрямув.)
П 2.3/1 Усачова К.С.
31.10.
Ч
Е
Т
В
Е
Р
8.30
9.50
Юридична логіка
П 5 Дубчак Л.М.
Фізичне виховання спорт/зал
П 4/5 Скирта Р.І., Стріха С.В.
Вогнева підготовка
П 1 Іщенко Т.В., Чурмантаєв П.С.
Н А Р Я Д
10.00
11.20
Вогнева підготовка
П 1 Іщенко Т.В., Чурмантаєв П.С.
Юридична логіка
С 6 Дубчак Л.М.
Українська мова (за проф. спрямув.)
П 2.3/1 Усачова К.С.
Історія України
С 5/2 Крупник Л.О.
11.30
12.50
Українська мова (за проф. спрямув.)
П 2.3/1 Усачова К.С.
Історія України
С 5/2 Крупник Л.О.
Фізичне виховання спорт/зал
П 5/1 Скирта Р.І., Стріха С.В.
Юридична логіка
С 6 Дубчак Л.М.
13.00
14.20
Історія України
С 5/2 Крупник Л.О.
Фізичне виховання спорт/зал
П 5/1 Скирта Р.І., Стріха С.В.
01.11.
П
'
Я
Т
Н
И
Ц
Я
8.30
9.50
Українська мова (за проф. спрямув.)
П 2.3/2 Усачова К.С.
Латинська мова
ЗАЛІК Дубчак С.В.
Юридична логіка
С 6 Дубчак Л.М.
Н А Р Я Д
10.00
11.20
Фізичне виховання спорт/зал
П 5/1 Скирта Р.І., Стріха С.В.
Українська мова (за проф. спрямув.)
П 2.3/2 Усачова К.С.
Юридична логіка
С 6 Дубчак Л.М.
Латинська мова
ЗАЛІК Дубчак С.В.
11.30
12.50
Латинська мова
ЗАЛІК Дубчак С.В.
Фізичне виховання спорт/зал
П 5/1 Скирта Р.І., Стріха С.В.
Українська мова (за проф. спрямув.)
П 2.3/2 Усачова К.С.
13.00
14.20
Латинська мова
ЗАЛІК Дубчак С.В.
Українська мова (за проф. спрямув.)
П 2.3/2 Усачова К.С.
Фізичне виховання спорт/зал
П 5/3 Скирта Р.І., Стріха С.В.