Тиждень - 3
-
Дні
Години
Група 101 ауд. 204
Група 102 ауд. 205
Група 103 ауд. 206
Група 104 ауд. 207
Група 105 ауд. 208
16.09.
П
О
Н
Е
Д
І
Л
О
К
8.30
9.50
Історія держави та права зарубіжних країни
Л 3 лекційна зала № 2 завідувач кафедри Сотниченко В.М.
10.00
11.20
Юридична логіка
Л 2 лекційна зала № 2 доцент Дубчак Л.М.
11.30
12.50
Юридична деонтологія
Л 4/1 лекційна зала № 2 ст. викладач Шутий М.В.
13.00
14.20
Юридична деонтологія
Л 4/2 лекційна зала № 2 ст. викладач Шутий М.В.
17.09.
В
І
В
Т
О
Р
О
К
8.30
9.50
Українська мова (за проф. спрямув.)
П 1.2/2 Усачова К.С.
Іноземна мова П 1/3
+л.з.2Драмарецька Л.Б., Скриник Л.М.
Фізичне виховання спорт/майданчик
П 3/1 Скирта Р.І., Стріха С.В.
Історія України
С 1/2 Крупник Л.О.
Історія держави та права заруб. країн
С 3/1 Сокальська О.В.
10.00
11.20
Іноземна мова П 1/3
+л.з.2Драмарецька Л.Б., Скриник Л.М.
Українська мова (за проф. спрямув.)
П 1.2/2 Усачова К.С.
Історія держави та права заруб. країн
С 3/1 Сотниченко В.М.
Фізичне виховання спорт/майданчик
П 2/3 Скирта Р.І., Стріха С.В.
Історія держави та права заруб. країн
С 3/2 Сокальська О.В.
11.30
12.50
Історія України
С 1/2 Крупник Л.О.
Історія держави та права заруб. країн
С 3/1 Сотниченко В.М.
Іноземна мова П 1/3
+л.з.2Драмарецька Л.Б., Скриник Л.М.
Історія держави та права заруб. країн
С 3/1 Сокальська О.В.
Українська мова (за проф. спрямув.)
П 1.2/2 Усачова К.С.
13.00
14.20
Історія держави та права заруб. країн
С 3/1 Сотниченко В.М.
Фізичне виховання спорт/майданчик
П 3/1 Скирта Р.І., Стріха С.В.
Історія держави та права заруб. країн
С 3/2 Сокальська О.В.
18.09.
С
Е
Р
Е
Д
А
8.30
9.50
Теорія держави та права
Л 3 лекційна зала № 2 доцент Сокальська О.В.
10.00
11.20
Історія держави та права заруб. країн
С 3/2 Сотниченко В.М.
Юридична логіка
С 2 Дубчак Л.М.
Латинська мова
П 1/2 Дубчак С.В.
Історія держави та права заруб. країн
П 3 Сокальська О.В.
Іноземна мова П 1/3
+л.з.2Драмарецька Л.Б., Скриник Л.М.
11.30
12.50
Юридична логіка
С 2 Дубчак Л.М.
Історія держави та права заруб. країн
С 3/2 Сотниченко В.М.
Латинська мова
П 1/2 Дубчак С.В.
Історія держави та права заруб. країн
П 3 Сокальська О.В.
13.00
14.20
Латинська мова
П 1/2 Дубчак С.В.
Фізичне виховання спорт/майданчик
П 3/2 Скирта Р.І., Стріха С.В.
Історія держави та права заруб. країн
С 3/2 Сотниченко В.М.
Іноземна мова П 1/3
+ауд.205Драмарецька Л.Б., Скриник Л.М.
Юридична логіка
С 2 Дубчак Л.М.
19.09.
Ч
Е
Т
В
Е
Р
8.30
9.50
Н А Р Я Д
Латинська мова
П 1/2 Дубчак С.В.
Юридична логіка
С 1 Дубчак Л.М.
Українська мова (за проф. спрямув.)
П 1.2/2 Усачова К.С.
Історія України
С 1/2 Крупник Л.О.
10.00
11.20
Латинська мова
П 2 Дубчак С.В.
Історія України
С 1/2 Крупник Л.О.
Юридична логіка
С 2 Дубчак Л.М.
Фізичне виховання спорт/майданчик
П 3/1 Скирта Р.І., Стріха С.В.
11.30
12.50
Юридична логіка
П 2 Дубчак Л.М.
Українська мова (за проф. спрямув.)
П 1.2/2 Усачова К.С.
Фізичне виховання спорт/майданчик
П 3/1 Скирта Р.І., Стріха С.В.
Латинська мова
П 1/1 Дубчак С.В.
13.00
14.20
Історія України
С 1/2 Крупник Л.О.
Латинська мова
П 2 Дубчак С.В.
Юридична логіка
П 2 Дубчак Л.М.
20.09.
П
'
Я
Т
Н
И
Ц
Я
8.30
9.50
Фізичне виховання спорт/майданчик
П 3/1 Скирта Р.І., Стріха С.В.
Н А Р Я Д
Юридична логіка
С 2 Дубчак Л.М.
Теорія держави та права
С 3 Ткач Т.П.
Латинська мова
П 1/2 Дубчак С.В.
10.00
11.20
Латинська мова
П 2 Дубчак С.В.
Теорія держави та права
С 3 Ткач Т.П.
Юридична логіка
П 2 Дубчак Л.М.
Фізичне виховання спорт/майданчик
П 3/2 Скирта Р.І., Стріха С.В.
11.30
12.50
Юридична логіка
П 2 Дубчак Л.М.
Фізичне виховання спорт/майданчик
П 3/2 Скирта Р.І., Стріха С.В.
Латинська мова
П 2 Дубчак С.В.
Теорія держави та права
С 2 Ткач Т.П.
13.00
14.20
Юридична деонтологія
С 3 Шутий М.В.
Юридична логіка
П 2 Дубчак Л.М.
Теорія держави та права
С 3 Ткач Т.П.
21.09.
СУ
БО
ТА
8.30
9.50
Теорія держави та права
С 3 Сокальська О.В.
Н А Р Я Д
10.00
11.20
Теорія держави та права
С 3 Сокальська О.В.