Тиждень - 4
-
Дні
Години
Група 101 ауд. 204
Група 102 ауд. 205
Група 103 ауд. 206
Група 104 ауд. 207
Група 105 ауд. 208
23.09.
П
О
Н
Е
Д
І
Л
О
К
8.30
9.50
Історія держави та права заруб. країн
П 3 Сотниченко В.М.
Латинська мова
П 3 Дубчак С.В.
Фізичне виховання спорт/майданчик
П 3/3 Скирта Р.І., Стріха С.В.
Юридична деонтологія
С 4/1 Шутий М.В.
Н А Р Я Д
10.00
11.20
Юридична деонтологія
С 4/1 Шутий М.В.
Українська мова (за проф. спрямув.)
П 1.2/3 Усачова К.С.
Історія держави та права заруб. країн
П 3 Сотниченко В.М.
Латинська мова
П 3 Дубчак С.В.
11.30
12.50
Латинська мова
П 3 Дубчак С.В.
Історія держави та права заруб. країн
П 3 Сотниченко В.М.
Українська мова (за проф. спрямув.)
П 1.2/3 Усачова К.С.
Фізичне виховання спорт/майданчик
П 3/2 Скирта Р.І., Стріха С.В.
13.00
14.20
Фізичне виховання спорт/майданчик
П 3/2 Скирта Р.І., Стріха С.В.
Юридична деонтологія
С 4/1 Шутий М.В.
Українська мова (за проф. спрямув.)
П 1.2/3 Усачова К.С.
24.09.
В
І
В
Т
О
Р
О
К
8.30
9.50
Історія держави та права зарубіжних країни
Л 4/1 лекційна зала № 2 завідувач кафедри Сотниченко В.М.
10.00
11.20
Історія держави та права зарубіжних країни
Л 4/2 лекційна зала № 2 завідувач кафедри Сотниченко В.М.
11.30
12.50
Юридична логіка
Л 3/1 лекційна зала № 2 доцент Дубчак Л.М.
13.00
14.20
Юридична логіка
Л 3/2 лекційна зала № 2 доцент Дубчак Л.М.
25.09.
С
Е
Р
Е
Д
А
8.30
9.50
Теорія держави та права
Л 4 лекційна зала № 2 доцент Сокальська О.В.
10.00
11.20
Історія України
Л 2 лекційна зала № 2 доцент Крупник Л.О.
11.30
12.50
Українська мова (за проф. спрямув.)
П 1.2/3 Усачова К.С.
Фізичне виховання спорт/майданчик
П 3/3 Скирта Р.І., Стріха С.В.
Юридична логіка
С 3/1 Дубчак Л.М.
Історія держави та права заруб. країн
С 4/1 Сокальська О.В.
Юридична деонтологія
С 4/1 Шутий М.В.
13.00
14.20
Юридична логіка
С 3/1 Дубчак Л.М.
Юридична деонтологія
С 4/1 Шутий М.В.
Українська мова (за проф. спрямув.)
П 1.3/1 Усачова К.С.
Фізичне виховання спорт/майданчик
П 3/3 Скирта Р.І., Стріха С.В.
Історія держави та права заруб. країн
С 4/1 Сокальська О.В.
26.09.
Ч
Е
Т
В
Е
Р
8.30
9.50
Історія держави та права заруб. країн
С 4/1 Сотниченко В.М.
Теорія держави та права
С 4 Сокальська О.В.
Теорія держави та права
С 4 Ткач Т.П.
Історія України
С 2 Крупник Л.О.
Українська мова (за проф. спрямув.)
П 1.2/3 Усачова К.С.
10.00
11.20
Історія України
С 2 Крупник Л.О.
Історія держави та права заруб. країн
С 4/1 Сотниченко В.М.
Латинська мова
П 3 Дубчак С.В.
Теорія держави та права
С 4 Ткач Т.П.
Українська мова (за проф. спрямув.)
П 1.3/1 Усачова К.С.
11.30
12.50
Теорія держави та права
С 4 Сокальська О.В.
Історія держави та права заруб. країн
С 4/1 Сотниченко В.М.
Українська мова (за проф. спрямув.)
П 1.3/1 Усачова К.С.
Латинська мова
П 2 Дубчак С.В.
13.00
14.20
Історія України
С 2 Крупник Л.О.
Теорія держави та права
С 4 Ткач Т.П.
27.09.
П
'
Я
Т
Н
И
Ц
Я
8.30
9.50
П Р И С Я Г А
10.00
11.20
11.30
12.50
13.00
14.20