Списки госпіталь
.doc
№ з/п |
Прізвище. ім’я по батькові |
Військове звання |
Військова посада |
Примітка |
||||
Військова частина пп В4680 |
|
|||||||
|
Безсмертний Сергій Олександрович |
солдат |
водій |
|
||||
|
Васильців Іван Михайлович |
солдат |
водій санітар |
|
||||
|
Сидорук Дмитро Юрійович |
мол. серж |
стрілець |
|
||||
Ружинький РВК Житом обл |
||||||||
|
Янчук Сергій Анатолійович |
мол.серж |
механік |
|
||||
Олевський РВК Житом обл |
||||||||
|
Гуринович ОлександрАнатолійович |
ст.солд |
відповідальний виконавець |
|
||||
|
Соколюк Олександр Миколайович |
лейт. |
ст.офіцер |
|
||||
Військова частина пп В2968 |
|
|||||||
|
Титенко Володимир Петрович |
солдат |
водій-електрик |
|
||||
|
Гусак Сергій Олександрович |
ст.солд/к |
водій заправник |
|
||||
Військова частина пп В0331 |
|
|||||||
|
Панасенко Максим Ігорович |
старший солдат |
водій |
|
||||
|
Довгалюк Євген Павлович |
старший солдат в/сл.. за контрак. |
стрілець |
|
||||
|
Корнієнко Крістіан Андрійович |
старший солдат в/сл.. за контрак. |
навідник |
|
||||
Військова частина пп В2332 |
||||||||
|
Степанов Дметро Сергійович |
солд |
гранатометник |
|
||||
|
Мартиненко Ігор Сергійович |
солдат |
кулеметник |
|
||||
Військова частина пп В3720 |
||||||||
|
Мозолюк Валерій Ігорович |
мло.лейт |
сапер |
|
||||
|
|
|
|
|
||||
Черняхівський РВК |
|
|||||||
|
Кимінчук Іван Володимирович |
солдат |
навідник-оператор |
|
||||
|
Троценко Вадим Леонідович |
сержант |
командир відділення |
|
||||
Військова частина пп В0849 |
|
|||||||
|
Процюк Олег Степанович |
старший сержант |
навідник міномету |
|
||||
|
Постоюк Віктор Анатолійович |
сержант |
помічник гранатометника |
|
||||
|
Харкович Ярослав Сергійович |
солдат |
водій |
|
||||
|
Рузевич Микола Іванович |
старший лейтенант |
офіцер тактичного рівня |
|
||||
|
Деруга Володимир Володимирович |
солдат |
радіо телефоніст |
|
||||
|
Париж Денис Володимирович |
молодший сержант |
розвідник |
|
||||
|
Коренюк Віталій Миколайович |
молодший лейтенант |
заступник командира з виховної роботи |
|
||||
|
Амбарцумян Сергій Анатолійович |
ст.пр-к |
гол.серж.роти |
|
||||
|
Сколков ігор Анатолійович |
солдат |
оператор |
|
||||
|
Харченко Олександр Олексійович |
солдат/к |
водій |
|
||||
|
Романенко Володимир Володимирович |
солдат |
водій механік |
|
||||
|
Балюра Олексій Сергійович |
сержант |
навідник танка |
|
||||
|
Іванків сергій Сергійович |
солдат |
ст.навідник |
|
||||
|
Фінчук Олександр Володимирович |
мол.сержант |
розвідник |
|
||||
|
Чайка Дмитро Сергійович |
солд/к |
електромонтер |
|
||||
|
Хіміч Олексій Іванович |
ст-на |
ЗКВ |
|
||||
|
Швагун Володимир Вікторович |
мол.лейт |
|
|
||||
|
Власенко Сергій Анатолійович |
мол.серж/к |
навідник оператор |
|
||||
|
Абрамов Андрій Валерійович |
ст.лейт |
|
|
||||
Військова частина А2994 |
||||||||
|
Самолевський Артур Станіславович |
солдат/к |
токар |
|
||||
Бородянський РВК |
|
|||||||
|
Петришин Олександр Андрійович |
сержант |
зв'язківець |
|
||||
Овруцький РВК |
|
|||||||
|
Редчиць Олексій Миколайович |
солдат |
водій |
|
||||
Військова частина А0224 |
|
|||||||
|
Погорєлов Володимир Володимирович |
старший солдат |
механік |
|
||||
Військова частина пп В1740 |
|
|||||||
|
Солодкий Сергій Васильович |
старший лейтенант |
командир взводу |
|
||||
|
Хорошилов Дмитро Андрійович |
солдат |
стрілець |
|
||||
|
Романенко Андрій Сергійович |
солдат |
номер обслуги гаубиці |
|
||||
|
Помінчук Сергій Миколайович |
старший лейтенант |
інженер |
|
||||
|
Алексійчук Вадим Олегович |
солдат |
майстер |
|
||||
|
Писанко Дмитро Сергійович |
молодший сержант |
командир відділення |
|
||||
|
Невмержицький Андрій Васильович |
молодший сержант |
командир міномета |
|
||||
|
Паламарчук Віталій Павлович |
солдат |
водій |
|
||||
|
Терепов Андрій Олександрович |
солдат |
навідник |
|
||||
|
Жирук Віктор Пилипович |
солдат |
номер обслуги |
|
||||
|
Рябець Петро Миколайович |
старшина |
номер обслуги |
|
||||
|
Волошин Антон Миколайович |
солдат в/сл. за контр. |
гранатометник |
|
||||
|
Будник Андрій Васильович |
солдат |
снайпер |
|
||||
|
Храмов Богдан Анатолійович |
солдат |
стрілець |
|
||||
|
Бондарчук Олександр Петрович |
солдат |
номер обслуги міномету |
|
||||
|
Дмитренко Роман Анатолійович |
старший лейтенант |
командир взводу |
|
||||
|
Тимощук Євгеній Михайлович |
молодший сержант |
снайпер |
|
||||
|
Рубан Сергій Ігорович |
солдат в/сл. за контр. |
навідник |
|
||||
|
Левченко Максим Борисович |
капітан |
інженер |
|
||||
|
Троценко Святослав Миколайович |
солдат |
стрілець |
|
||||
|
Заєць Михайло Іванович |
солдат |
старший навідник |
|
||||
|
Богун Олександр Валерійович |
молодший сержант |
радіотелеграфіст |
|
||||
|
Ребрій Дмитро Васильович |
солдат |
номер обслуги |
|
||||
|
Репік Віталій Євгенійович |
капітан |
командир роти |
|
||||
|
Мельник Микола Олегович |
солдат в/сл. за контр. |
старший розвідник |
|
||||
|
Григорчук Євген Володимирович |
солдат в/сл. за контр. |
навідник |
|
||||
|
Лободенко Ростислав Леонідович |
солдат в/сл. за контр. |
водій |
|
||||
|
Шеремета Ярослав Васильович |
солдат в/сл. за контр. |
навідник |
|
||||
|
Лисак Євгеній Анатолійович |
солдат в/сл. за контр. |
водій |
|
||||
|
Адаменко Руслан Євгенович |
солд в/сл. за контр |
старший оператор |
|
||||
|
Комісаров Сергій Геннадійович |
мол. серж за контр |
командир відділення |
|
||||
|
Вигоднянський Валерій Григорович |
капітан |
інженер |
|
||||
|
Мозальов Олексій Євгенійович |
ст. лейт |
інженер |
|
||||
|
Кузик Богдан Валентинович |
солд в/с за конт |
навідник |
|
||||
|
Вознюк Микола Іванович |
ст. солд |
гранатометник |
|
||||
|
Скарбовійчук Дмитро Сергійович |
солд/к |
водій |
|
||||
|
Берус Андрій Миколайович |
солд/к |
ст. навідник |
|
||||
|
Струк Федір Федорович |
солдат |
ст. навідник |
|
||||
|
Зубов Максим Олександрович |
солд/к |
водій |
|
||||
|
Люх Віктор Миколйович |
ст.серж/к |
водій |
|
||||
|
Ротар Максим Андрійович |
солд/к |
номер обслуги |
|
||||
|
Коршак Віталій Миколайович |
солдат |
стрілець |
|
||||
|
Петрикін Сергій Юрійович |
солдат |
командир гармати |
|
||||
|
Бондарчук Володимир Сергійович |
солдат |
водій |
|
||||
|
Божок Яків Васильович |
мол. серж |
розвідник |
|
||||
|
Шатківський Роман Олександрович |
мол.серж |
командир відділення |
|
||||
|
Скворцов Вітвлій Сергійович |
мол.серж |
снайпер |
|
||||
|
Машківський Ярослав Іванович |
солд/к |
снайпер |
|
||||
|
Момонт Антон Володимирович |
сержант |
стрілець |
|
||||
|
Бондарчук Олександр Петрович |
солдат |
номер обслуги |
|
||||
|
Шевцов Олександр Олександрович |
ст.солд |
навідник |
|
||||
|
Шендариченко Руслан Сергійович |
ст.солд |
водій |
|
||||
|
Бездітко Віталій Володимирович |
ст.солд |
водій |
|
||||
|
Николайчук Олег Васильович |
солд |
водій-електрик |
|
||||
|
Войтенко Володимир Ігорович |
солд |
снайпер |
|
||||
|
Василенко Сергій Миколайович |
серж |
водій |
|
||||
|
ДмитришинСергій Вікторович |
мол серж/к |
командир відділення |
|
||||
|
Адамян Інеса Сергіївна |
серж |
санітарний інструктор |
|
||||
|
Шляховий Максим Олександрович |
солд/к |
номер обслуги |
|
||||
|
Белінський Андрій Валентинович |
солд/к |
ст.навідник |
|
||||
|
Григорчук Ігор Олександрович |
ст.солд/к |
ст.водій |
|
||||
Військова частина пп В2731 |
|
|||||||
|
Степаненко Олександр Вікторович |
солдат |
номер обслуги гармати |
|
||||
|
Чорнобай Володимир Леонідович |
солдат |
стрілець |
|
||||
|
Татаринцев Анатолій Валерійович |
солдат |
номер обслуги міномету |
|
||||
|
Горський Ігор Олексійович |
солдат |
кулеметник |
|
||||
|
Шуляр Юрій Володимирович |
молодший сержант в/сл. за контракт. |
водій |
|
||||
|
Білецький Віталій Володимирович |
солдат |
водій |
|
||||
|
Манзявитий Ярослав Вікторович |
старший солдат |
гранатометник |
|
||||
|
Бровко Дмитро Сергійович |
молодший сержант в/сл. за контракт. |
командир міномета |
|
||||
|
Заворотнюк Олександр Васильович |
старший солдат |
старший водій-механік |
|
||||
|
Талько Павло Павлович |
молодший сержант |
оператор навідник |
|
||||
|
Слободянін Сергій Миколайович |
молодший сержант |
кулеметник |
|
||||
|
Смичок Вадим Анатолійович |
старший лейтенант |
інженер |
|
||||
|
Сиротюк Сергій Леонідович |
молодший сержант |
мінометник |
|
||||
|
Костриця Володимир Володимирович |
солдат |
кухар |
|
||||
|
Літовський Павло Володимирович |
старший солдат |
навідник оператор |
|
||||
|
Підгорний Олександр Олександрович |
солдат |
номер обслуги |
|
||||
|
Яковенко Іван Володимирович |
солдат |
командир відділення |
|
||||
|
Магдич Андрій Юрійович |
солдат |
помічник гранатометника |
|
||||
|
Лавриненко Олег Миколпайович |
солдат |
гранатометник |
|
||||
|
Поліщук Валерій Олегович |
солдат |
номер обслуги |
|
||||
|
Ситий Володимир Анатолійович |
солдат |
водій |
|
||||
|
Рожанський Олег Леонідович |
старший солдат в/сл. .за контр. |
розвідник-далекомірник |
|
||||
|
Лисенко Володимир Сергійович |
солдат |
водій |
|
||||
|
Сальчук Віталій Олександрович |
старший солдат в/сл. .за контр. |
старший стрілок |
|
||||
|
Прохорчук Олександр Анатолійович |
молодший сержант |
стрілець |
|
||||
|
Янов Євгеній Леонідович |
солдат |
зарядник |
|
||||
|
Собчук Андрій Володимирович |
солдат |
кулеметник |
|
||||
|
Іваненко Олександр Олександрович |
солдат |
механік-водій |
|
||||
|
Денисюк Сергій Станіславович |
старший лейтенант |
офіцер оперативно-тактичного рівня |
|
||||
|
Шевченко Сергій Миколайович |
солд |
гранатометник |
|
||||
|
Антоненко Сергій Іванович |
солдат |
водій-електрик |
|
||||
|
Ткачук Едуард Володимирович |
ст.солд |
розвідник |
|
||||
|
Мельничук Олександр Михойлович |
солдат |
водій |
|
||||
|
Крупко Сергій Михайлович |
солд |
гранатометник |
|
||||
|
Крилюк Микола Володимирович |
солд |
номер обслуги |
|
||||
|
Опанасюк Віктор Миколайович |
солдат |
санінструктор |
|
||||
|
Пуха дмитро Олегович |
мол серж |
номер обслуги |
|
||||
|
Авраменко Юрій Володимирович |
сержант |
водій |
|
||||
|
Куделя Сергій Валерійович |
ст.солд |
артилеріст |
|
||||
|
Гружецький Назар Петрович |
ст.солд |
сапер |
|
||||
|
Завальський Олександр Петрович |
ст.солд/к |
кочегар-паропров |
|
||||
|
Проскун Олександр Олександрович |
капітан |
командир роти |
|
||||
|
Гарбовський Сергій Анатолійович |
ст.солд/к |
ст.розвідник |
|
||||
|
Власюк Микола Степанович |
солд |
водій |
|
||||
|
Шадура Олексій Григорович |
ст.солд |
радіотелефоніст |
|
||||
|
Антипчук Олексій Іванович |
солд/к |
водій |
|
||||
|
Порубенський Богдан Сергійович |
солд/к |
гранатометник |
|
||||
|
Селезньов Євген Михайлович |
ст.солд |
сапер |
|
||||
|
Давидов Сергій Миколайович |
ст.лейт |
ЗКБ по роб з ОС |
|
||||
|
Сікайло Андрій Васильович |
солд/к |
номер обслуги |
|
||||
|
Саламаха Олександр Сергіович |
солд |
кулеметник |
|
||||
|
Бущук Андрій Віталійович |
солд/к |
командир відділення |
|
||||
|
Баліцький Віктор Вікторович |
солд |
майстер |
|
||||
|
Назаров Андрій Олександрович |
мол.серж |
командир гармати |
|
||||
|
Дьошин Вячеслав Іваанович |
солдат |
навдник |
|
||||
|
Лібіхівський Йосип Олександрович |
мол.серж |
стріл-санітар |
|
||||
|
Стаднюк Дмитро Якович |
сержант |
водій-електрик |
|
||||
Військова частина пп В2010 |
|
|||||||
|
Горай Дмитро Юрійович |
лейтенант |
менеджер |
|
||||
|
Кармазін Олег Олександрович |
солдат в/сл. .за контр. |
стрілець |
|
||||
|
Надольний Роман Едуардович |
ст. солдат в/сл. за контр. |
старший навідник мінометної батареї |
|
||||
|
Скачков Володимир Володимирович |
ст. солдат в/сл. за контр. |
старший оператор |
|
||||
|
Устинець Павло Павлович |
солдат в/сл. за контр. |
водій |
|
||||
|
Царук Юрій Юрійович |
содат в/сл. за контр. |
навідник |
|
||||
|
Улітко Євген Михайлович |
старший лейтенант |
інженер |
|
||||
|
Іщук Олег Анатолійович |
ст.солд/к |
водій |
|
||||
|
Костенко Антон Леонідович |
солд/к |
водій |
|
||||
|
Коржов Анатолій Юрійович |
ст.солд/к |
стрілець |
|
||||
|
Секретарьов Євгеній Олександрович |
ст.серж/к |
гол серж взводу |
|
||||
|
Чумак Руслан Петрович |
слд/к |
водій |
|
||||
|
Пашкевич Василь Степанович |
ст.серж |
інст. З ДТП |
|
||||
|
Боровський Віктор Анатолійович |
солд |
навідник |
|
||||
|
Котова-Євтюкова Анастасія Сергіївна |
солд/к |
радіотелефоніст |
|
||||
|
Матвійчук Дмитро Сергійович |
ст.солд/к |
ст. стрілець |
|
||||
|
Морозов Олександр Олександрович |
мол.серж |
гранатометник |
|
||||
|
Хоменко Анатолій Сергійович |
солд/к |
вод-кулеметник |
|
||||
|
Мечецький Олександр Володимирович |
солд/к |
номер обслуги |
|
||||
Військова частина пп В3231 |
|
|||||||
|
Ющенко Олександр Миколайович |
сержант в/сл. .за контр. |
радіо зв'язківець |
|
||||
|
Грушківський Олександр Леонідович |
молодший сержант |
номер обслуги САУ |
|
||||
|
Струць Максим Андрійович |
солдат |
старший навідник |
|
||||
|
Лось Олексій Володимирович |
солдат |
номер обслуги САУ |
|
||||
|
Лисенко Володимир Григорович |
солдат |
механік-водій |
|
||||
|
Воменський Володимир Леонідович |
старший сержант |
командир гармати |
|
||||
|
Александрович Віктор Леонідович |
ст. солдат |
номер обслуги |
|
||||
|
Прокопів Денис Вікторович |
солдат |
номер обслуги |
|
||||
|
Соломонюк Дмитро Валерійович |
молодший сержант |
командир гармати |
|
||||
|
Яткевич Руслан Миколайович |
ст. солдат |
командир гармати |
|
||||
|
Опонасюк В’ячеслав Михайлович |
солдат |
механік-водій |
|
||||
|
Солончук Ігор Миколайович |
солдат |
номер обслуги |
|
||||
|
Ділодуб Ярослв Вячеславовоч |
солдат |
водій |
|
||||
|
Недошовенко Микола Миколайович |
мол.серж |
радіотелефоніст |
|
||||
|
Дубовик Микола Олексійович |
ст.солд |
номер обслуги |
|
||||
|
Омельчук Дмитро Володимирович |
серж |
гол серж взв |
|
||||
|
Семеній Олексій Олександрович |
солд |
номер обслуги |
|
||||
|
Темошенко Олексій Олександрвич |
солд |
санінструктор |
|
||||
|
Бірюков Богдан Сергійович |
ст.солд |
водій |
|
||||
|
Рачківський Віктор Анатолійович |
солд |
номер обслуги |
|
||||
Військова частина пп В0796 |
|
|||||||
|
Вержанський Віталій Володимирович |
солдат |
підсобний |
|
||||
|
Кунецький Юрій Юрійович |
солдат |
робітник підсобник |
|
||||
|
Рупета Володимир Михайлович |
старший солдат |
стрілець |
|
||||
|
Військова частина А 0796 |
|
||||||
|
Науменко Юрій Анатолійович |
солдат в/сл. за контр. |
далекомірник |
|
||||
|
Чувпило Олександр Іванович |
солдат |
механік водій |
|
||||
Військова частина пп В2326 |
||||||||
|
Зотов Тимофій Павлович |
капітан |
інженер |
|
||||
Військова частина А1880 |
||||||||
|
Уставщиков Вадим Вадимович |
солдат |
стрілець |
|
||||
Військова частина А 2562 |
|
|||||||
|
Дроб’язко Ярослав Сергійович |
старший лейтенант медичної служби |
лікар |
|
||||
Військова частина А 1126 |
|
|||||||
|
Ларін Дмитрій Арсентійович |
старший солдат |
стрілець |
|
||||
|
Кур’янов Микола Вікторович |
лейтенант |
лікар |
|
||||
Військова частина пп В 2278 |
|
|||||||
|
Пронін Олександр Сергійович |
сержант |
механік |
|
||||
|
Завадко Дмитро Володимирович |
солдат |
водій |
|
||||
|
Шунько Іван Ігорович |
солд |
гранатометник |
|
||||
Військова частина пп В 3137 |
|
|||||||
|
Скабенок Андрій Анатолійович |
солдат |
старший санітар |
|
||||
|
Галіч Антон В’ячеславович |
солдат |
кулеметник |
|
||||
Військова частина пп В 1688 |
|
|||||||
|
Кравцов Олег Сергійович |
сержант |
водій |
|
||||
|
Буга Руслан Борисович |
підполковник |
інженер |
|
||||
|
Ніколашин Іван Миколайович |
солдат |
механік |
|
||||
|
Труш Олег Вікторович |
старший сержант в/сл. за контракт. |
технік |
|
||||
|
Прибульський Владислав Євгенійович |
старший солдат в/сл. за контр. |
механік |
|
||||
|
Подобний Роман Григорович |
молодший сержант |
танкіст |
|
||||
|
Царик Михайло Миколайович |
старший солдат |
сапер |
|
||||
|
Бурмака Олександ Іванович |
молодший сержант |
водій |
|
||||
|
Манько Сергій Володимирович |
сержант в/сл. за контракт. |
водій |
|
||||
|
Швачко Володимир Сергійович |
солдат |
водій |
|
||||
|
Коптіль Юрій Іванович |
солдат |
механік |
|
||||
Військова частина пп В 0676 |
|
|||||||
|
Степовий Андрій Іванович |
молодший сержант |
снайпер |
|
||||
|
Овдієнко Сергій Анатолійович |
ст. солдат |
номер обслуги |
|
||||
|
Давиденко Артем Миколайович |
молодший сержант |
снайпер |
|
||||
|
Сирота Олександр Миколайович |
солдат |
гранатометник |
|
||||
|
Гаврилюк Володимир Федорович |
сержант |
ком.від |
|
||||
|
Ушинський Ігор Васьльович |
солдат |
водій заправник |
|
||||
Військова частина А 0583 |
|
|||||||
|
Шмигельський Валерій Валентинович |
майор юстиції |
правознавець |
|
||||
Військова частина пп В 3675 |
|
|||||||
|
Зима Максим Сергійович |
солдат |
снайпер |
|
||||
|
Костенко Діонісій Анатолійович |
молодший лейтенант |
інженер механік |
|
||||
|
Шалімов Дмитро Борисович |
солдат |
номер обслуги |
|
||||
|
Петрищак Сергій Володимирович |
ст.солд. |
стрілець |
|
||||
Військова частина А 0799 |
|
|||||||
|
Крикун-Труш Катерина Андріївна |
старший лейтенант юстиції |
правознавець |
|
||||
|
Подолянюк Яна Григорівна |
солдат в/сл. за контр. |
механік |
|
||||
Військова частина А 1588 |
|
|||||||
|
Безкоровайний Андрій Олексійович |
ст. солдат |
старший механік |
|
||||
Військова частина пп В 4673 |
|
|||||||
|
Романчук Сергій Володимирович |
сержант |
навідник |
|
||||
|
Варениця Олександр Олександрович |
молодший сержант |
зв’язківець |
|
||||
|
Керекеза Ігор Миколайович |
солдат |
стрілець |
|
||||
Військова частина А2171 |
|
|||||||
|
Єлєспіна Юлія Сергіївна |
старший солдат в/сл. за контр. |
механік зв’язку |
|
||||
Баранівсько-Романівський ОРВК |
|
|||||||
|
Шибовський Андрій Анатолійович |
солдат |
молодший спеціаліст |
|
||||
|
Рудзінський Святослав Володимирович |
молодший сержант |
рідіотелеграфіст |
|
||||
Військова частина пп В2254 |
|
|||||||
|
Полоневич Володимир Олександрович |
старший сержант |
стрілець |
|
||||
Військова частина А 2299 |
|
|||||||
|
Міщанюк Михайло Валерійович |
старший лейтенант |
інженер програміст |
|
||||
Військова частина А 0222 |
|
|||||||
|
Безверхий Олексій Юрійович |
солдат в/сл. за контр. |
гранатометник |
|
||||
|
Жорнік Микола Анатолійович |
солдат/к |
гранатометник |
|
||||
|
Іващук Віктор Олегович |
солд/к |
стрілець |
|
||||
Військова частина пп В1611 |
|
|||||||
|
Білоусов Лев Львович |
молодший сержант |
стрілець |
|
||||
|
Бондар Максим Палович |
солдат |
зенітник |
|
||||
Військова частина пп В5229 |
|
|||||||
|
Верещагін Андрій Вікторович |
солдат |
стрілець |
|
||||
Військова частина пп В0777 |
|
|||||||
|
Сидоренко Олександр Юрійович |
молодший лейтенант |
психолог |
|
||||
Військова частина пп В2803 |
|
|||||||
|
Семенюк Віктор Борисович |
молодший сержант |
снайпер-розвідник |
|
||||
|
Коровін Віталій Леонідович |
сержант в/сл. за контр. |
командир відділення |
|
||||
|
Вараниця Іван Олександрович |
солдат |
водій механік |
|
||||
Військова частина А1556 |
|
|||||||
|
Литвин Сергій Олесандрович |
солдат |
водій |
|
||||
Військова частина пп В2950 |
|
|||||||
|
Котлярова Олеся Ігорівна |
старший солдат |
оператор |
|
||||
|
Копа Євген Миколайович |
солдат |
гранатометник |
|
||||
Військова частина пп В2277 |
|
|||||||
|
Строкач Олександр Анатолійович |
солдат |
стрілець |
|
||||
|
Лелюх Іван Миколайович |
солдат |
артист |
|
||||
Військова частина пп В1968 |
|
|||||||
|
Моцалло Данило Юрійович |
солдат |
механік |
|
||||
Військова частина А0704 |
|
|||||||
|
Кравцов Володимир Олександрович |
солдат |
оператор РЛС |
|
||||
Військова частина пп В0259 |
|
|||||||
|
Пащенко Сергій Олександрович |
солдат |
радіо телефоніст |
|
||||
|
Мартинюк Олександр Васильович |
лейтенант |
заступник командира роти по роботі з особовим складом |
|
||||
|
Юшко Вадими Олегович |
солд/к |
водій |
|
||||
Військова частина А1594 |
|
|||||||
|
Кичигін Євгеній Олександрович |
капітан |
заступник командира загону |
|
||||
Військова частина А0339 |
|
|||||||
|
Хандохін Євген Олександрович |
старший солдат |
снайпер |
|
||||
|
Урсулов Юрій Вікторович |
солдат |
водій |
|
||||
|
Сушко Богдан Миколайович |
солдат |
поза шт |
|
||||
|
Гладун Сергій Петрович |
солдат |
водій |
|
||||
|
Данильченко Ігор Олегович |
ст.солд |
водій |
|
||||
Військова частинаА3771 |
||||||||
|
Колесник Андрій Володимирович |
ст.солд/к |
ст.водій |
|
||||
|
Багінський Олександр Петрович |
ст.серж/к |
ст.навідник |
|
||||
|
Самойлов віталій Миколайович |
сержант/к |
водій |
|
||||
Малинівсько-Радомишльський ОРВК |
||||||||
|
Філоненко Дмитро Андрійович |
мол.лейт |
офіцер відділ компл |
|
||||
Військова частина пп В1419 |
||||||||
|
Багайчук артур Сергійович |
ст.солд |
ст. розвідник |
|
||||
Військова частина пп В2137 |
|
|||||||
|
Пархомов Микола Миколайович |
прапорщик |
головний сержант роти |
|
||||
Військова частина пп В4742 |
|
|||||||
|
Топольницький Юрій Богданович |
старший солдат в/сл. за контр. |
старший навідник міномету |
|
||||
Військова частина пп В4264 |
|
|||||||
|
Вергун Іван Степанович |
солдат |
артилерист |
|
||||
Військова частина пп В0941 |
|
|||||||
|
Примостка Артем Володимирович |
старший сержант |
інструктор з водіння БТР |
|
||||
Військова частина пп В2262 |
|
|||||||
|
Тимощук Іван Олександрович |
молодший сержант |
командир відділення 1 роти охорони |
|
||||
|
Набоченко Валерій Сергійович |
солдат |
кулеметник |
|
||||
|
Костюченко Святослав Сергійович |
солдат |
бухгалтер |
|
||||
|
Воронін Сергій Олександрович |
мол.серж |
водій |
|
||||
Київський міський військовий комісаріат |
|
|||||||
|
Шевченко Павло Анатолійович |
солдат |
радіотелеграфіст |
|
||||
Військова частина А2860 |
|
|||||||
|
Сагайда Максим Сергійович |
молодший сержант в/сл. за контр. |
механік-водій |
|
||||
|
Погинайко Юрій Вікторович |
солд/к |
водій |
|
||||
Чуднівсько-Любарський ОРВК |
|
|||||||
|
Кривий Роман Іванович |
старший солдат |
водій |
|
||||
Підволочиський РВК |
|
|||||||
|
Скалацький Віталій Володимирович |
лейтенант |
старший офіцер мобілізаційного відділення |
|
||||
Оболонський РВК |
|
|||||||
|
Недашковський Віталій Михайлович |
солдат |
навідник |
|
||||
|
Мальчик Володимир Анатолійович |
молодший сержант |
стрілець |
|
||||
Військова частина пп В5912 |
|
|||||||
|
Дибленко Вадим Олександрович |
старший солдат |
водій |
|
||||
Києво-Святошинський РВК |
|
|||||||
|
Тимченко Іван Іванович |
солдат |
оператор відділу захисту інформації |
|
||||
Військова частина пп В6250 |
|
|||||||
|
Рябцев Дмитро Вікторович |
солдат в/сл. за контр. |
кулеметник |
|
||||
|
Тищенко Ігор Володимирович |
ст.лейт мс |
лікар |
|
||||
|
Тищенко Ігор Володимирович |
ст .лейт мс |
лікар |
|
||||
Військова частина А1744 |
|
|||||||
|
Семенов Ігор Станіславович |
старший солдат |
водій |
|
||||
Військова частина пп В3814 |
||||||||
|
Ткач Павло Володимирович |
лейтенант |
сапер |
|
||||
Військова частина А4126 |
|
|||||||
|
Кудря Олексій Вікторович |
старший сержант |
зв’язківець |
|
||||
|
Кісільова Альона Вікторівна |
ст.солд/к |
механік |
|
||||
Військова частина пп В2250 |
|
|||||||
|
Пустиннік артем Олегович |
солдат |
навідник |
|
||||
Житомирський РВК |
||||||||
303. |
Зеленевич Микола Миколайович |
солд/к |
водій-кран |
|