- •Ы.Алтынсарин атындағы №65 мектеп-гимназия Тексерілді
- •Ы.Алтынсарин атындағы №65 мектеп-гимназия Тексерілді
- •Ы.Алтынсарин атындағы №65 мектеп-гимназия Тексерілді
- •Ы.Алтынсарин атындағы №65 мектеп-гимназия Тексерілді
- •Ы.Алтынсарин атындағы №65 мектеп-гимназия Тексерілді
- •Ы.Алтынсарин атындағы №65 мектеп-гимназия Тексерілді
- •Ы.Алтынсарин атындағы №65 мектеп-гимназия Тексерілді
- •Ы.Алтынсарин атындағы №65 мектеп-гимназия Тексерілді
- •Ы.Алтынсарин атындағы №65 мектеп-гимназия Тексерілді
Ы.Алтынсарин атындағы №65 мектеп-гимназия Тексерілді
Пән мұғалімі: Кунтаева Марфуға
Пәні |
Қазақ тілі |
||||||
Практиканттың аты-жөні |
Нұрмат Бағдәулет |
||||||
Сынып: |
6 «Б» |
6 « Г» |
|||||
Мерзімі |
30.01.2017 |
|
|||||
Сабақтың тақырыбы |
Көсемше. Көсемшенің түрленуі |
||||||
Сабақтың мақсаты |
Көсемше етістіктің ерекше категориясы екенін түсіндіру. Жұрнақтары арқылы оларды ажыра алуға үйрету. |
||||||
Табыс критерийлері
|
(С) Барлық оқушылар |
||||||
Көсемше дегеніміз не екенін таниды, жұрнақтары арқылы ажырата біледі, жаттығуларды еркін орындайды. Пәнге қызығушылығы артады, шығармашылық ізденісте болады |
|||||||
(В) Оқушылардың басым бөлігі |
|||||||
сөйлемдегі Көсемше қызметі мен мәнін ажырата алады. |
|||||||
(А ) Кейбір оқушылар |
|||||||
Көсемше субстантивтенетіндігін меңгереді. Жұрнақтарын етіс жұрнақтарымен алмастырып алмайды. |
|||||||
Алдыңғы тақырып |
Есімше |
||||||
Сабақтың әдіс-тәсілі |
Талдау, практикалық, тест |
||||||
Сабақтың дереккөздері |
|
||||||
Сабақтың ресурсы |
Оқулық, интербелсенді тақта |
||||||
Жоспар |
|||||||
Жоспарланған уақыт |
Мұғалім әрекеті |
Оқушы әрекеті |
|||||
Басталуы 5 минут |
Сәлемдесіп,сынып оқушыларын түгендеу Сергіту сәті Ыстық ойыншық әдісімен сұрақ-жауап Қалыптастырушы бағалау |
Сәлемдеседі. Ойыншықты алған оқушы мұғалім қойған сұраққа жауап береді |
|||||
|
Жаңа сабақ Көсемше ережесімен таныстыру 1-тапсырма: Сәйкестендіру қағазымен жұмыс
Оқулықпен жұмыс
247-жаттығу 248-жаттығу 249-жаттығу
3-ші тапсырма: көсемшеге айналдыру
|
Мұғалім сұрағына жауап бере отырып, тақырыпты толықтай түсінеді. 2.Оқушылар теориялық білімдеріне орай практикалық жұмыс жасайды
|
|||||
Аяқт |
Сабақты бекіту.
|
Диалог әдісі
|
|||||
|
Cабақты қорыту Үй тапсырмасы |
Көсемшеге 10 мысал жазу |
|||||
Қосымша ақпарат |
|||||||
Саралау |
Бағалау |
Пәнаралық байланыс |
|||||
жеке , топтық жұмыс арқылы |
Сабақ критерийлеріне сәйкес оқушылар өздерін бағалайды, сабақ барысындағы жұмыстануы бойынша, сыныппен кеңесе отырып бағалаймын, бағаға түсініктеме беріп, жетілу жолдарын айтамын |
Қазақ әдебиеті, өзін - өзі тану, орыс тілі, ағылшын тілі. |
|||||
Рефлексия
|
|||||||
